گوگل حستبلیغ, کمپین

[ad_1]

حستبلیغ برنامه های تبلیغاتی اجرا شده توسط گوگل است که همچنین به عنوان شناخته شده گوگل حستبلیغ. آنچه در این برنامه می کند این است که بازی نیاز به تبلیغ توسط فروشندگان با نیاز به دیدن توسط مصرف کنندگان است. به عنوان استفاده از اینترنت رشد می کند apace و افزایش میزان تجارت حرکت های آنلاین وجود دارد گرسنه تبلیغ فقط حاضر به جای تبلیغات خود را در مقابل حق مردم است.

اساسا وجود دارد دو نوع از ترافیک موجود در اینترنت بدون هدف و هدفمند. این untargeted ترافیک است که به سادگی یک اتلاف وقت وجود دارد دو راه در مورد آن. اینها افرادی هستند که فقط اتفاق می افتد برای آمدن در سراسر ارتقاء خود را در حالی که آنها به دنبال چیزی غیر از آنچه به شما ارائه. آنها ممکن است فقط نگاه در آن و به سادگی حرکت می کند.

ترافیک هدفمند از سوی دیگر است چه هر تبلیغ کننده و بازاریاب رویاها و تلاش برای. این ترافیک است که در واقع به دنبال آنچه شما باید ارائه دهد و وقتی که می آید در سراسر خود را ارتقاء آن است که به احتمال بسیار زیاد به دنبال از طریق با کلیک کردن و گرفتن اقدام پس از آن.

حستبلیغ گوگل نمایش آگهی در وب سایت هایی که ثبت نام برای این برنامه و سپس فعال حستبلیغ. این آگهی یا متن و یا تصویر رسانه های غنی مبتنی بر. پس چگونه این در واقع کار می کند ؟

بیایید می گویند شما می خواهید به جستجوی چیزی در گوگل و شما در تایپ کلمه/عبارت کلیدی را در جعبه جستجو. می آید تا در یک سایت که شما فکر می کنید شامل آنچه شما دنبال آن هستید. اگر این سایت حستبلیغ فعال و سپس به عنوان به زودی به عنوان شما آن را ببینید تبلیغات معمولا در سمت پانل وب سایت و یا حتی در پایین پست که جای تعجب مناسب برای شما.

محتوا در این مربع یا مستطیل شکل آگهی تعیین می شود توسط تعدادی از عوامل از جمله محل سکونت خود و سابقه مرور. این هدف از تبلیغات است که چه چیزی باعث آنها را به طوری هوشمند است.

این شکل از توسعه نیز شناخته شده به عنوان تبلیغات متنی آن را به عنوان نمایش محتوا است که در چارچوب آنچه شما در علاقمند هستند. همچنین این شکل از تبلیغات است که واقعا در پی تبلیغ آن را به عنوان ازدواج مطالب راست با حق مصرف کننده هدف یعنی آن می شود ترافیک هدفمند برای فروشنده. وقتی این اتفاق می افتد هر دو فروشنده و مصرف کننده خوشحال هستند که آنها را هر دو در بر داشت آنچه که آنها به دنبال.

حستبلیغ است که یک کسب و کار بزرگ برای گوگل است. در سال 2011 را به خود اختصاص 28 درصد از درآمد گوگل است که 2.43 میلیارد دلار است.

شما هم می توانید سرمایه گذاری در این بازار با استفاده از یک حساب AdSense برای وب سایت خود را. پس از مورد تایید همه شما باید انجام دهید این است را انتخاب کنید آنچه که بعد از آگهی شما می خواهم برای نشان دادن و هی تند!’, آگهی های شروع خواهد شد ظاهر می شود به زودی پس از. شما پرداخت خواهد شد در عملکرد است که تعداد کلیک های قرار داده شده در این آگهی. چقدر این تبدیل به ارزش پولی مصمم است توسط گوگل اما شما می توانید تمام عملکرد خود را آمار در گوگل حستبلیغ سایت.

بالقوه برای کسب درآمد از گوگل AdSense بسیار زیاد است اما شما نیاز به یک نسبتا ترافیک بالا سایت(s). گزارش شده است که برخی از مردم کسب در دسترسی از 100 ، 000 دلار در یک سال فقط با حستبلیغ.

آیا نمی شود وسوسه به تقلب سیستم با کلیک کردن بر روی خود را حستبلیغ آگهی چند بار به امید شما می توانید سرعت بخشیدن به درآمد خود را. گوگل هوشمند است و این سیستم در محل برای شناسایی دقیقا این شکل از تقلب را کلیک کنید. اگر شما پیدا کردن شما به احتمال زیاد به ممنوع شود و سپس آن را دشوار خواهد بود برای شما برای بازگشت به برنامه.

من با هم قرار دارند یک دوره کوتاه در حستبلیغ است که رایگان است. لطفا به من جعبه منابع زیر را برای جزئیات بیشتر.

حستبلیغ گوگل مبارزات را علاوه بر بزرگ به خانه خود را کسب و کار آنلاین. خود را حستبلیغ موفقیت کمپین!

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.