گوگل سایه است – آن را برای شما ؟

[ad_1]

فقط آنچه که گوگل سایه است و این حق برای شما? اینها سوالاتی است که بسیاری از مردم در حال پرسیدن که همه اعتیاد به مواد مخدره در اطراف آن ایجاد فوریه 10th, راه اندازی محصول می باشد.

گوگل سایه به خوبی طراحی شده عضویت در سایت است که کمک می کند تا مبارزه بازاریابی اینترنتی وابسته با پرداخت هر کلیک (PPC) ویژه لغات. بنابراین اگر شما در حال تلاش برای ایجاد برخی از پول مناسب و معقول آنلاین با لغات و سپس این محصول را برای شما.

گوگل سایه برنامه از دو بخش تشکیل شده:

منحصر به فرد بازاریابی مواد آموزشی است که ساده و توسعه یافته به شما درک PPC بازی سریع است.

خودکار سیستم نرم افزار است که طول می کشد حدس می زنم کار از ساختمان AdWords کمپین است.

این محصول دریافت نام خود را از زیرزمینی وابسته نام تیم هوستون. تیم کشف شد توسط کریس X شناخته بازاریاب اینترنتی خود را که بهترین و شناخته شده برای کار روز قاتل و سهامداران پروژه X. Chris’ محصولات نهفته اند بیش 38,000 بر روی خط بازاریابی اینترنتی کاربران است. محصول خود را راه اندازی بزرگ هستند چرا که او همیشه ارائه مواد با کیفیت.

از نظر تیم اعتبار من آموخته اند که او در واقع یک بازاریابی وابسته بازیکن. او یکی از بزرگترین روز مبارزات انتخاباتی او را به ارمغان آورد و در بیش از $21,000. بهترین هفته او را دیدم با یک $44,000 را. او حتی به طور متوسط بیش از 100k $/ماه.

حالا که کریس X تیمی با تیم به نظر می رسد او در حال رفتن به ارائه دوباره. گوگل سایه یک بازی ساده در عین حال قدرتمند لغات خرد کردن سیستم. تکنیک های در این برنامه می توان به اجرا در همان روز با تلاش بسیار کمی است. یکی از تکنیک های استفاده از آنها است ‘لینک مستقیم’ که اجازه می دهد تا بازاریابی اینترنتی وابسته به خود را به طور مستقیم لینک AdWords کمپین به یک صفحه زمین. این چیزهای قدرتمند است که اجازه می دهد تا شما را به سرعت تست کلمات کلیدی.

داشتن بررسی برنامه من با خیال راحت می توانید خلاصه زیر است:

سهولت استفاده – مواد آسان است به درک و دنبال کنید; نرم افزار auto-pilot

تکنیک های اثبات شده – این برنامه در واقع کار می کنند و شما به بالا و در حال اجرا سریع!

ارزان – بسیار ارزان برنامه در مقایسه با زمانی که در برابر دیگر در بازار

از آنجا که گوگل سایه بر PPC بازاریابی وابسته و سپس آن را امن فرض کنیم که اگر شما نمی مانند PPC سپس این محصول احتمالا برای شما نیست.

اگر شما جدید در PPC بازی و یا هیچ شانس نداشته اند, پس از آن من می خواهم به شما نشان می دهد به طور جدی در نظر گرفتن این محصول است. این برنامه بسیار مستقیم به جلو و اجازه می دهد تا شما را به دریافت مفاهیم کلیدی در یک دوره بسیار کوتاه. بهترین از همه, شما نمی نیاز به هر گونه فانتزی صفحات وب و یا مهارت های طراحی را شروع کنید.

راهنمای شامل یک میزبان از باور نکردنی نکات و ترفندهای شگفت انگیز که تازه وارد می تواند به سرعت درک.

این نرم افزار طراحی شده است برای قرار دادن همه شما AdWords کمپین بر روی خلبان اتوماتیک. شما خواهید بود بسیار تحت تاثیر قرار با این نرم افزار کار می کند و چگونه آن را می تواند به طور خودکار کلمه کلیدی خود را ردیابی.

به طور کلی از آن آسان است به اندازه کافی برای هر کسی است.

حکم نهایی: به نظر ما, گوگل, سایه آسان انعطاف پذیر “را انتخاب کنید تا و بازی” برنامه با کمی و یا بدون نقص; به معنای واقعی کلمه هر کسی می تواند آن را انجام دهد. بالا انتخاب کنید.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *