گوگل لیست درخواستی من

[ad_1]

وجود دارد تعدادی از “آرزوها” که من آن را برای گوگل آینده. در حالی که من می خواهم شماره یک رتبه بندی برای همه مهم کلمات کلیدی و عبارات اما من مایل به حل و فصل برای گوگل اذعان حداقل کمی از من خواسته است که به نفع جامعه جستجو به عنوان یک کل.

گوگل به عنوان محبوب کودک نوپا راه اندازی شد که همه قلب و امروز آنها یک “متنفر” با نام تجاری. چرا سقوط از فضل ؟ در برخی از راه های گوگل یک قربانی بیش از حد قدرتمند و بیش از حد موفق رنج است که حملات شرکت هایی که رسیدن به یک سطح از موفقیت است که چند شرکت رویای. در حال حاضر این بدان معنا نیست که من به آنها تصویب آنها اتاق را برای بهبود و من واقعا نمی از آنها بدم میاید. من فقط فکر می کنم وجود دارد بسیاری از مناطق آنها می تواند بهبود بخشد.

من نشستم و نوشت: نامه سرگشاده ای به گوگل در مورد آرزوها و رویاهای خود را برای آینده:

عزیز گوگل

لطفا زیر را در نظر بگیرید برای مناطق بهبود.

1. دانلود مستقیم و آر اس اس.

لطفا من گدایی (groveling اگر آن را کمک خواهد کرد) ایجاد آر اس اس خوردها برای گروه های گوگل کلمه کلیدی جستجو. فکر می کنم ارزش, شما می توانید با دانلود مستقیم برای شرکت یا نام محصول با استفاده از آر اس اس خوردها. این امر می تواند یک راه بسیار آسان برای کسب و کار (و گوگل کاربران) برای اقامت در هماهنگی با آنچه که می شود گفت در یوزنت و در انجمن ها در مورد موضوعات خاص.

2. سیاست حفظ حریم خصوصی.

روشن شدن گوگل سیاست حفظ حریم خصوصی و به من بگویید دقیقا چگونه شما می رویم به استفاده از اطلاعات جمع شما جمع آوری. در حالی که بسیاری از ما متوجه است که اطلاعات شخصی جمع آوری شده است از ارزش مجموع اطلاعات بسیار با ارزش است. گوگل بسیار قدرتمند شرکت و جمعی این اطلاعات آنها را می دهد یک مزیت بزرگ در مذاکره ادغام و یا تعیین روند. بسیاری از ما احترام گوگل آن اندازه و قدرت اما لزوما می خواهید برای کمک به گوگل رشد اضافی. پیاده سازی یک راه برای مشتریان که مایل به پرداخت هزینه برای انتخاب کردن نیست که داده های خود را جمع و یا ردیابی.

3. محافظت از مشتریان خود را.

به خاطر خوبی نیست آن را بسیار آسان برای مردم را به پاره کردن شرکت های نرم افزاری. چرا شما نشان می دهد ترک ها و یا سریال های در گوگل نشان می دهد ابزار? لطفا کمک به حفاظت از مالکیت معنوی از مشتریان خود!

[http://labs.google.com/suggest]

4. جلوگیری از ردیابی همه چیز من انجام دهید!

من در ورود به Writely (در حال حاضر Google Docs) و احساس به عنوان اگر من در حال stalked شما مانیتور جستجوهای شما نظارت بر, ردیابی از طریق تجزیه و تحلیل ترافیک شما نظارت بر تبلیغات از طریق گوگل Adwords شما نظارت بر پول به دست آورده به عنوان یک ناشر از طریق حستبلیغ گوگل و در حال حاضر شما باید متصل بسیاری از حساب های با هم. لطفا به کاربران کمی حریم خصوصی و یا توانایی به راحتی مدیریت چند باری.

5. به من بگو چقدر من را!

به وضوح بگویید ناشران چه درصد محدوده آنها می توانند انتظار برای دریافت زمانی که آنها در خدمت حستبلیغ خود را در محتوای وب سایت است. در حال حاضر من درک می کنم که آن را ممکن است متفاوت باشد ناشر به ناشر اما افشای یک محدوده است. یا حداقل در نظر اتخاذ یک مدل شبیه به آمازون که در آن ناشران درصد از درآمد به دست آورده است بر اساس حجم آنها.

6. گوگل هشدار از طریق آر اس اس.

فعلی گوگل سیستم هشدار است که از سال 1990 (شاید صحبت کردن) لطفا ارائه یک گزینه به گوگل دریافت هشدار از طریق آر اس اس خوردها. من می دانم که شما می توانید راه اندازی یک اخبار گوگل جستجو با استفاده از RSS احمقانه به نظر می رسد که آن را در دسترس از طریق Google Alerts.
http://www.google.com/alerts

7. سریع تر وبلاگ نمایه سازی.

گوگل همه چیز در مورد, جستجو, حق? چرا آنها خیلی آهسته در نمایه سازی وبلاگ ؟ در واقع گوگل در وبلاگ جستجو انجام می دهد به مراتب بدتر از بسیاری از وبلاگ خاص در موتورهای جستجو. جستجو باید گوگل قدرت به جای استفاده از یک ضعف است. حتی وسعت وبلاگ جستجو و وبلاگ های مرتبط ذکر شده در وبلاگ گوگل جستجو در نازک طرف. قطعا اتاق را برای بهبود در این منطقه است.

http://blogsearch.google.com

8. همان قوانین.

من آرزو می کنم که قوانین یکسان برای همه حستبلیغ ناشران بدون در نظر گرفتن درآمد که آنها تولید می شود. در صحبت با ناشران روشن است که وجود دارد مجموعه ای متفاوت از استانداردهای مبتنی بر درآمد تولید می شود و یا ترافیک است که یک وب سایت دریافت می کند. نگه داشتن زمین بازی حتی اگر کسی با استفاده از یک خرابکارانه تاکتیک آنها باید بود جریمه صرف نظر از درآمد خود را.

9. مبارزه با نسل 2 تقلب.

چه نسل دوم تقلب ؟ کلاهبرداران پیشنهاد بالا برای لغات آنچه که آنها در حال پرداخت پول برای کلمات کلیدی و یا عبارت بی ربط است چرا که اعتبار کارت آنها با استفاده از جعلی است. آنها را مشروع وابسته به فروش از طریق وب سایت و سود خود را از “رایگان” ترافیک. گوگل باید به کمک اتصال نقطه در این سایت و ممنوعیت از وب سایت های ارگانیک خود شاخص است.

10. رها کردن “فهرست موزیلا”.

لطفا یا رها کردن گوگل Dmoz directory listings و یا پرداخت به کارکنان “فهرست موزیلا” با معتبر ویراستاران که می توانید نگه دارید تا. در “فهرست موزیلا” لیست ناامید کننده از رده خارج و نه انعکاسی از زمان وب سایت.

11. حفاظت از کپی رایت / علائم تجاری.

به نظر می رسد گوگل به فلیپ فلاپ در موضوع اجازه دادن به رقبا به پیشنهاد مارک کلمات در AdWords خود را حساب. سیاست فعلی به نظر می رسد که رقبا نمی توانند با استفاده از یک علامت تجاری در تبلیغات, اما رقبای هنوز هم می تواند پیشنهاد تجاری از نظر. یک شرکت گوگل اندازه باید احترام بیشتری برای علائم تجاری. من واقعا آرزو گوگل خواهد ایستادگی در موضوع علائم تجاری و جلوگیری از رقبا از مناقصه در شرایط.

12. دفن گودال ماسهبازی.

دور از sandbox یا تاخیر پیری و یا هک خلاص شدن از هر دو. چهره آن با ارزش وب سایت های ایجاد شده در هر روز است. اینترنت مایع است و با ارزش وب سایت باید جریمه نمی شود چرا که از جوانان خود را. این گودال ماسهبازی و پیری تاخیر ممکن است به جلوگیری از سایت های اسپم اما باید وجود داشته باشد یک راه بهتر است.

13. اجازه بدهید من ناشناس!

چرا شما نیاز به اطلاعات شخصی من ؟ این واقعا مهم در طرح بزرگ از همه چیز است که گوگل می کند ؟ چرا شما نیاز به اطلاعات شخصی من ؟

14. جلوگیری از قرار دادن شرکت های ایالات متحده در یک نقطه ضعف.

کانادا و غیر ما شرکت می تواند راه اندازی به معنای واقعی کلمه صدها نفر از حستبلیغ ناشر حساب و در عین حال شرکت های ایالات متحده در حال ردیابی با استفاده از مالیات شماره ID از این رو آنها فقط می تواند یک حساب کاربری.

15. وزن ویکیپدیا کمتر است.

اجازه می دهد تا چهره آن هر کسی می تواند ویرایش ویکیپدیا. اطلاعات خوانده شده در ویکیپدیا ممکن است دقیق یک روز و نادرست بعدی. ویکیپدیا یک منبع جامع و کامل است اما نه یک شاخص قابل اعتماد از اطلاعات است. لطفا با استفاده از لینک از ویکیپدیا برای نشان دادن یک سایت با ارزش است. ویکیپدیا با استفاده از همان مدل به عنوان “فهرست موزیلا” است که در حال ورشکستگی داوطلبان تنها می تواند انجام این کار بسیار.

16. ایجاد آر اس اس برای موتور جستجو.

چرا گوگل انجام می شود ؟ من گیج. این وبلاگ در موتور جستجو نیست RSS موتور جستجو در نظر گرفتن قدرت که قادر به جستجو در تمام آر اس اس خوردها. وجود دارد تعدادی از RSS موتور جستجو در پورتال موجود است اما نه یک رهبر روشن این است که گوگل می تواند و باید باشد.

17. توقف خرید شرکت.

توقف خرید گوگل به اندازه کافی در حال حاضر. پایان همه چیز است که گوگل را آغاز کرده است. به خاطر داشته باشید که در حالی که این آرشیو در اینترنت ممکن است برای همیشه لطفا برای آخرین نادر است که شرکت های حفظ قدرت و نفوذ برای هر طول زمان. به یاد داشته باشید Infoseek یا آلتاویستا? تمرکز بر روی نقاط قوت خود را.

در حالی که گوگل لیست درخواستی من ممکن است به نظر می رسد بی اهمیت اینها همه چیزهایی است که گوگل می تواند به کسب راه خود را به زینت های خوب.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *