گوگل's AdSense و AdWords – مانند یین و یانگ

[ad_1]

بسیاری از وب سایت شامل یک بخش یا دو با “تبلیغات در گوگل” بالاتر از آن و یا زیر آن است. این تبلیغات نمایش داده شده از طریق Google's حستبلیغ. هنگامی که شما انجام یک جستجو در گوگل و دیدن تبلیغات در نتایج جستجو صفحات آنها به طور کلی تبلیغات حستبلیغ.

حستبلیغ – یین:

گوگل's حستبلیغ برنامه نویسی است که “حواس” محتوای یک صفحه و یا جستجو. آن را می یابد و کلمات کلیدی در یک صفحه وب و یا در یک عبارت جستجو به تعیین موضوع و محتوا. این کار با هر دو “خواندن” صفحه و یا در نظر گرفتن یک نگاه در عبارت جستجو است که به تایپ در گوگل جستجو کنید. می توان آن را “حس” است که تبلیغات در این سیستم ها مربوط به مطالب و یا جستجو و نمایش آنها – در نتیجه: “حستبلیغ.”

قبل از تبلیغات بر روی صفحه نمایش داده می شود حستبلیغ جستجوهای پایگاه داده خود را تبلیغ می یابد و تبلیغات که مرتبط با کلمات کلیدی در صفحه و یا در جستجو. در حال حاضر حستبلیغ نیاز به تصمیم می گیرید که از هزاران نفر از تبلیغات و رقابت برای موقعیت در واقع نمایش داده می شود. به این تصمیم AsSense به نظر می رسد در تبلیغ's مناقصه برای کلمات کلیدی مرتبط. تبلیغ است که باید ترکیبی از بالاترین پیشنهاد ارتباط کلمه و بهترین طریق کلیک دریافت اول نمایش داده می شود.

گوگل آهنگ کلیک بر روی تبلیغات و تبلیغ پرداخت گوگل پیشنهاد قیمت برای هر کلیک. زمانی که آگهی حستبلیغ است بر کسی که's صفحه وب گوگل می پردازد صاحب وب سایت بخشی از پرداخت برای هر کلیک. اصطلاح “کسب درآمد” در سایت خود با اشاره به در نظر گرفتن سایت های موجود خود را و قرار دادن تبلیغات مانند حستبلیغ در آن به پول (و یا پیدا کردن راه دیگری برای کسب درآمد با وب سایت). اگر شما از 10 ، 000 بازدید کنندگان و 10 درصد از آنها کلیک کنید آگهی می پردازد که شما از لحاظ تئوری $ 0.75 هر کلیک شما فقط ساخته شده $ 750! بد نیست برای فقط کپی کردن برخی از کد حستبلیغ (که گوگل را فراهم می کند) به خود وب سایت محبوب's اچ تی ام ال (اگر سایت خود را محبوب نیست در مورد SEO – بهینه سازی موتور جستجو – از سایت های مانند AcmeWebResources).

AdWords – یانگ:

از طرف دیگر به حستبلیغ, لغات. تبلیغات حستبلیغ لیست از کلمات کلیدی مرتبط در ارتباط با آنها. کلمه کلیدی هر پیشنهاد در توسط تبلیغ برای قرار دادن در نتایج صفحات و سایت های وب در سراسر جهان است. کلماتی که بی درنگ یک صفحه نمایش از یک تبلیغ's تبلیغ پیشنهاد در تبلیغ است. هنگامی که یک آگهی منطبق کلمات در یک صفحه تبلیغات نمایش داده می شود; در نتیجه: لغات. AdWords است که این سیستم در گوگل استفاده می شود که به جای تبلیغات است که نمایش در حستبلیغ.

شما می توانید با ثبت نام در AdWords به پرداخت هزینه برای تبلیغات حستبلیغ به درایو ترافیک به سایت خود ، گام اول است برای ثبت نام با گوگل. گام بعدی این است که برای مرتبط کردن کلمات کلیدی مرتبط با سایت خود را.

ایده این است به درایو ترافیک به سایت خود را از طریق استفاده از تبلیغات مرتبط. بیشتر مربوط به تبلیغ به شما محتوای بیشتر هدف خود را در ترافیک خواهد بود. نوشتن مقالات خود را در اطراف لیست خود را از کلمات کلیدی. بعدی نوشتن یک تبلیغ بر اساس کلمات کلیدی و تعیین کلمات کلیدی برای آگهی. شما پیشنهاد در کلمات کلیدی در زمانی که شما کلمات کلیدی مرتبط با آگهی. اگر یکی از کلمات کلیدی برای جستجو و یا مربوط به یک سایت و شما باید یک پیشنهاد خوب و مرتبط آگهی خود را در AdWord آگهی نمایش داده خواهد شد. تنها زمانی که کسی کلیک بر روی آگهی شما هستند شما را متهم توسط گوگل است.

بیشتر از کلمات کلیدی محبوب می خواستم با بسیاری از رقبا به طوری که قیمت هر کلیک می تواند بسیار بالا است. آن را غیر معمول نیست برای یک کلیک به هزینه $ 5 یا حتی 10 دلار است. اگر شما 10,000 کلیک آگهی شما پس از تایید برای نرخ تبدیل خود را (نرخ که شما تبدیل بازدیدکنندگان به خریداران) شما بهتر است مطمئن شوید که شما در حال ساخت بیش از این آگهی کلیک کنید هزینه! اما آن را هرگز نباید خود را شکستن بانک به دلیل شما می توانید پیشنهاد محدودیت و بودجه ماهانه.

چه می شود اگر شما می توانید't استطاعت $ 5.00 در هر کلیک ؟ پس بیشتر از کلمات کلیدی محبوب بسیار گران قیمت است آن را به بهترین پیشنهاد در کمتر از کلمات کلیدی محبوب به دلیل هزینه هر کلیک پایین تر است. گوگل در حال حاضر یک پیشنهاد حداقل از 0.05 دلار در هر کلیک کنید. اگر شما می توانید آن شما می تواند به کاهش بودجه تبلیغاتی خود را.

یک سایت محبوب می توانید مقدار زیادی از پول, اما مقدار زیادی از پول و زمان را می توان هدر رفته است. برای جلوگیری از اتلاف شما باید برای یادگیری به عنوان آنجا که ممکن است و گرفتن ابزار مناسب برای انجام تحقیقات.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.