یوتیوب شهرت: استراتژی های مخفی پنهان در یوتیوب خود را تجزیه و تحلیل ترافیک

[ad_1]

دستیابی به ویدئو های خود را به ویروسی در یوتیوب است که به نوعی یک زبر و خشن وظیفه. معروف ویدئوها در یوتیوب به اتهام طنز و محتوای واقعی که متصل با مخاطبان آن است. تماشای فیلم های آموزش برای تبدیل شدن به معروف است و غیر ممکن است. طوفان مغزی و لیست کردن ایده های خود و با توجه به برخی از استراتژی می تواند کمک به شما رتبه بندی در فیلم های خود را.

YouTube Analytics زنده است اما از آن است که entombed در حساب شما. این یک مینی کلی از کانال خود را که می تواند به شما کمک کند کشف آنچه نشانی از مخاطبان می خواهد شما را به پیاده سازی. وقتی که می آید به محتوا و بازاریابی. ابزار ضروری شما می تواند کیفیت و نامزدی خاص و مربوط باید محتوای ارائه شده در سفارش برای مخاطبان خود به عمل آورند.

آیا شما می خواهید به اجازه قدرت واقعی ویدیو یوتیوب محتوا ؟ ایجاد فیلم های خود را خیلی بیشتر جذاب قابل اشتراک گذاری و در ادامه خواندن این مقاله.

پیدا کردن کانال یوتیوب خود را تجزیه و تحلیل آسان نیست مگر در مواردی که شما به عنوان خوانده شده دستور العمل در مورد چگونگی پیدا کردن آن شایسته است برای پیدا کردن چرا که از شما وجود دارد را ببینید عدل داشبورد و گزارش از تمام زمینه های مورد نیاز برای بارور اکتشاف.

ابتدا با کلیک بر روی “خالق استودیو” واقع در بالا سمت راست گوشه سپس در پایین حرکت به تجزیه و تحلیل ترافیک. سپس راز کشف آغاز می شود… فقط ادامه خواندن این مقاله.

کانال عملکرد

با کلیک بر روی “مرور” برای دیدن حداقل عکس از کانال خود را عملکرد است. این منطقه ممکن است نیاز خود را بیشتر از توجه به دلیل شما می خواستم اطمینان از قرار گرفتن به عنوان بسیاری نامزدی از یوتیوب به عنوان مورد انتظار خود را هدف. ترافیک مشترکین و کسب درآمد از محتوای خود را به برخی از ابزارهای ضروری در اولین گام برای رسیدن به موفقیت.

یوتیوب تجزیه و تحلیل ترافیک خود را مهم بازاریابی پیام.

شما ممکن است تعجب که در آن مردم به تماشای فیلم های خود را از کجا و کدام گروه از سن آنها متعلق خوش شانس برای شما یوتیوب تجزیه و تحلیل است که به نجات. یوتیوب پلت فرم واقعا چشمگیر ابزار.

آگاه بودن که مخاطبان خود را که کمک خواهد کرد که شما ایجاد محتوا و پیام های بازاریابی برای آنها. آماده برای دیدار با آنها ؟ با کلیک بر روی “جمعیت” در این گزارش شما را با مخاطبان خود را محل سکونت و سن خود را ، هنگامی که شما در حال حاضر می دانم که مخاطبان خود را, شما قادر خواهید بود به فکر می کنم به طور گسترده چه نوع محتوایی را باید ایجاد و تغییر به منظور اتصال و صحبت می کنند به طور مستقیم به مخاطبان خود را.

YouTube Analytics برای یک رتبه بالاتر در موتورهای جستجو.

آیا شما راضی به فیلم های خود را’ انداز? شما ممکن است فکر که مخاطبان خود را می کند عشق و قدردانی خود را از محتوا را در خود حفظ نرخ, شما ممکن است تعجب با نرخ بینندگان که کلیک دور قبل از ویدئو های خود را به پایان رسید. نرخ حفظ شما فراهم می کند با زمان متوسط برای هر یک از فیلم های خود را. این منطقه از تجزیه و تحلیل بسیار مهم است (در واقع همه این زمینه ها!) چرا که جایی است که گوگل به نظر می رسد و با استفاده از قضاوت و بگویید اگر ویدئو های خود را است جالب یا غمگین می گویند غیر.

“بالاتر حفظ نرخ بالاتر جستجو رتبه!” نگه داشتن آن در ذهن. فیلم ها کوتاه تر می تواند به افزایش امکان تماشای مردم مطالب خود را تا پایان. فکر می کنم در مورد خودتان به عنوان یک بیننده اگر این ویدئو بیش از حد طولانی و یا شما می خواهید به جست و خیز یک صحنه از آن و یا فقط ترک تصویری. درست است ؟ شما باید فکر می کنم در مورد منافع مخاطبان خود و سپس هنگامی که شما دانش در چه مخاطبان خود را به دنبال, شما باید قادر به ایجاد محتوا ارائه می شود که اطلاعات آنها نیاز دارید.

YouTube Analytics برای رانندگی ترافیک به وب سایت خود را ؟ ممکن است!

پیدا کردن استراتژی های به درایو ترافیک و تولید منجر به وب سایت خود را تا حدودی ضروری است وقتی که می آید به راه اندازی یک کسب و کار است. اگر شما در حال اجرا یک کانال یوتیوب و شما نیاز به ایجاد آگهی از آن پاسخ در حال حاضر در دست شما! این منطقه یکی از اسرار شگفت انگیز پشت کانال یوتیوب خود را. با استفاده از یوتیوب تجزیه و تحلیل شما می توانید درایو ترافیک به وب سایت خود را از فیلم های خود را 100% اطمینان حاصل کنید! چگونه ؟

تا کنون دیده می شود برخی از پاپ در یک ویدیو یوتیوب ؟ این حاشیه نویسی! آن را مانند یک تماس به عمل جعبه است که می گذارد بالای این ویدئو می تواند آزار دهنده برای بینندگان به دلیل آن ممکن است مسدود کردن آنچه که آنها در حال تماشای. اما اگر شما با استفاده از این ویژگی راه حق تضمین یوتیوب حاشیه نویسی می تواند به نوبه خود بینندگان خود را به منجر و فروش!

یوتیوب تجزیه و تحلیل فراهم می کند به شما pitons و غوطه دادن مطالب خود را, شما می توانید نقطه مدت زمانی که تعامل بالا است و پیدا کردن نقطه ای که در آن بسیاری از بینندگان کلیک دور از ویدئو های خود را. در اینجا استراتژی: پیدا کردن آن ذره که در آن بینندگان خود را متوقف تماشای محتوای خود را که است که در آن شما در حال رفتن به آنها را حاشیه نویسی که اشاره به وب سایت خود را, مطمئن شوید که برای قرار دادن آن به مدت ده ثانیه قبل از نقطه خروج آنها. شروع به تبدیل بسیاری از این “خروج مردم” به فروش! اضافه کردن یک “وب سایت های مرتبط” annotation درست قبل از شیب با یک پیام روشن به بینندگان دلیلی برای کلیک کنید تماس خود را به عمل. رعایت کارآمد افزایش نمایش ها به سایت شما و فقط با اضافه کردن حاشیه نویسی به فیلم های خود را.

بهبود خود را حاشیه نویسی’ تبدیل شود ؟ یوتیوب تجزیه و تحلیل راه حل است!

“کلیک کنید از طریق نرخ” یکی از موثر ترین ویژگی های یوتیوب و تجزیه و تحلیل آن را ویژگی های خود را حاشیه نویسی. شما می توانید ببینید که حاشیه نویسی در حال اتصال خود را با محتوا و که هستند نیست. هنگامی که شما در واقع در درون بخشی از حاشیه نویسی تجزیه و تحلیل ترافیک. شما هم اکنون می توانید به دست آوردن فرصت برای پیگیری کلیک کنید از طریق نرخ برای هر حاشیه نویسی شما. با استفاده از این ویژگی شما قادر خواهید بود به:

  • تنظیم زمان از حاشیه نویسی شما خواهد بود قادر به درک و اندازه گیری موفقیت تبدیل و همچنین شکست تبدیل.

  • تغییر یا تنظیم کپی از خود را حاشیه نویسی برای اندازه گیری تفاوت که میباشیم.

یوتیوب تجزیه و تحلیل ترافیک برای جمع آوری داده ها برای تبلیغات پرداخت می شود.

استفاده از یوتیوب تجزیه و تحلیل برای ایجاد تغییر و تولید پیام های بازاریابی به هدف خود را تعریف کنید هنگامی که آن را در مورد تبلیغات پرداخت می شود. پیدا کردن که فیلم ها محبوب ترین با بالاترین تعداد نمایش. همچنین شما می خواهد پیدا کردن که و چه نوع مطالب بینندگان خود جذاب هستند. از وجود آن اجازه خواهد داد که شما برای ایجاد تبلیغات است که آمار و منفجر علاقه خود را برای بازار یا با YouTube, Facebook و توییتر که همه ارائه گسترده راه های موثر برای تبلیغ نام تجاری خود و کسب و کار این استراتژی به شما کمک خواهد کرد بهتر است به مقابله به مثل خود را از فعالیت های تبلیغاتی.

همانطور که می دانید یوتیوب تجزیه و تحلیل ترافیک شما فراهم می کند با مخاطبان خود اطلاعات:

  • محل

  • جنسیت

  • گروه های سنی

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *