یوتیوب قرمز است که ارزش آن برای پرداخت ؟

[ad_1]

به یاد داشته باشید خوب قدیمی روز زمانی که همه چیز در اینترنت در دسترس بود به هر کس و همه چیز رایگان بود!? به خوبی به عنوان ما می دانیم که همه چیز تغییر کرده است به طور چشمگیری بیش از چند سال گذشته و در حال حاضر ما باید به تماشای تبلیغات حتی در یوتیوب. و در حال حاضر یوتیوب تبدیل چیزهایی که در اطراف (یا گوگل باید بیشتر دقیق) و ایجاد قرمز YouTube – YouTube جدید گزینه ای برای حذف تمام تبلیغات, اگر, البته, شما برای آن پرداخت.

چقدر شما نیاز به پرداخت ؟

یوتیوب قرمز گزینه می آید در صورت اشتراک ماهانه هزینه $9.99 در هر ماه و یک ماه رایگان دادگاه شروع اکتبر 28 برای بینندگان در آمریکا

چه خواهد شد شما را دریافت کنم ؟

شما خواهد شد کاملا رایگان از تبلیغات به علاوه شما قادر خواهید بود برای دانلود آفلاین. و شما خواهد بود قادر به پخش موسیقی در پس زمینه در حالی که انجام کاری دیگری – یک گزینه ما تمام شده است التماس!

باید به شما پرداخت برای یوتیوب قرمز ؟

اگر شما از من بپرسید من می گویم نه! نه به خاطر آن نیست که ارزش آن, بلکه به عنوان نشانه ای از اعتراض. یوتیوب معرفی و تبلیغات. ما همه نا امید شده توسط آنان خوب است. و در حال حاضر یوتیوب است که به من یک شانس برای حذف تبلیغات اگر من پرداخت کنم ؟ هیچ هیچ هیچ! گوگل بسیار با ارزش است که من حتی نمی تواند تلفظ تعداد و در حال حاضر آنها پس از من 10 دلار? آن را به سادگی عادلانه نیست. حتی اگر من تا به حال میلیاردها دلار در حساب من فکر نمی کنم من می خواهم پرداخت.

مشکل این است که نه فقط با گوگل یا یوتیوب آن است که با هر به تنهایی شرکت های این روز است. ما می دانیم که تبلیغات پرداخت و محبوب است که خوب است, اما از آن است که در مجموع غیر حس به نظر من برای شارژ کردن مردم به حذف تبلیغات. یا خدمات خود را تبلیغ رایگان و یا با تبلیغات است. من ترجیح تحریم یوتیوب از پرداخت 10 دلار!

برای اینکه عادلانه است که فقط من ضد corporation نظر. شما لازم نیست که با من موافق است. وجود دارد بسیاری از مردم که آنها مانند یوتیوب جدید قرمز و که آنها لذت بردن از زندگی یک آگهی رایگان زندگی است. اما از سوی دیگر به زندگی می کنند یک آگهی رایگان زندگی شما را مجبور به صرف هزاران دلار در هر ماه برای حذف تبلیغات از هر برنامه استفاده می کنید.

و نام..?

بیایید پایان در سمت روشن تر. از همه نامها در جهان آنها را انتخاب یوتیوب قرمز است. نمی کند که شما را به یاد چیز دیگری است ؟

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.