یوتیوب مشارکت به ارزش ،

[ad_1]

آیا دوست دارید برای ایجاد و تولید فیلم است ؟ من حدس می زنم که شما در حال فکر کردن در مورد قرار دادن برخی از آنها در یوتیوب و یا شاید شما در حال حاضر یک کانال یوتیوب با یک زن و شوهر از فیلم ها در آن است. هنگامی که مردم شروع به دریافت بسیاری از نمایش ها در کانال یوتیوب خود را, آنها ممکن است می خواهید به درخواست برای تبدیل شدن به یک شریک YouTube. اما آن را به ارزش آن ؟

بودن یوتیوب شریک بدان معنی است که شما قادر به جای گوگل حستبلیغ تبلیغات خود را در فیلم ها و کانال برای دریافت سهم سود که یوتیوب را دریافت می کند. نمی YouTube همکاری با اشتباه کسب درآمد. شما می توانید شروع به monetising فیلم های خود را هنگامی که شما در مجموع حدود 10000 انداز و این جایی است که شما می توانید محل حستبلیغ در فیلم های خود را, اما شما نمی توانید پرداخت می شود آنجا فقط هر بار که کسی کلیک بر روی آگهی.

بنابراین چه چیزی شما نیاز به تبدیل شدن به یک شریک YouTube?

وجود دارد هیچ مجموعه ای مورد نیاز هر فرد را مورد متفاوت است. ایستاده با یک فرصت خوب برای اینکه مورد قبول شما نیاز به آپلود حداقل 10 ویدئوها و حداقل 1000 بازدید در همه آنها. از همه مهمتر, شما نیاز به یک تعداد زیادی از کانال نمایش و یک شکل از جایی حدود 500 مشترکین حداقل. این ثابت می کند که خود را در کانال محبوب است و حتی اگر شما لازم نیست که بسیاری از نمایش ها و در عین حال شما خواهد شد به زودی. اما شما لازم نیست که یک فرصت بسیار قوی قابل قبول با کمتر از 100 ، 000 بازدید در مجموع.

کسانی که فقط از اعداد شما باید تمام مطالب در تمام فیلم های خود را باید خود شما و شما باید نشان می دهد که در آن است. شما نمی توانید با استفاده از موسیقی شما لازم نیست که حقوق مربوط به تصاویر و گرافیک و غیره.

آن همه ارزش آن را?

بسیاری از همکاران در حال ساخت شش رقم مبالغ سالانه. اما این بچه ها در لیگ, در چند مورد, این امکان وجود دارد که خود یوتیوب مشارکت درآمد نیست حتی منبع اصلی درآمد. نگاهی به کانال های مانند “فرد” با بیش از 2.1 میلیون مشترک. چگونه در مورد “Annoying Orange”? با بیش از 2.4 میلیون مشترک و بیش از 100 میلیون views. این ممکن است به نظر می رسد دور از دسترس خود را, اگر چه ما در حال صحبت کردن در مورد شش رقم درآمد. شما ممکن است به دنبال برای آن حد و یا شما فقط ممکن است بخواهید به آن را انجام دهد ،

اگر شما لذت بردن از تولید فیلم است که تمام مطالب خود را به صورت یک سرگرمی است اما ممکن است به دنبال پول از آنها و سپس آن را به ارزش آپلود آنها را به یوتیوب. اگر فیلم های خود را بسیار محبوب هستند شما باید بیش از حد از یک مشکل تبدیل شدن به یک شریک YouTube.

اگر خود را گرفتن نیست تن از نمایش و سپس آن را واقعا ارزش تبدیل شدن به یک شریک. پس از همه, YouTube نگه می دارد مقدار زیادی از سود خود را. لخت که در ذهن است.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *