یک بررسی از یاهو! کسب و کار کوچک میزبانی وب

[ad_1]

یاهو! است بی چون و چرای شماره یک مقصد در اینترنت با بیش از 379 میلیون ماهانه کاربران در سراسر جهان. اگر شما به دنبال خدمات میزبانی وب برای کسب و کار شما ممکن است به خوبی توصیه به در نظر گرفتن این واقعیت که یاهو! خانه را به بیش از 30 میلیون وب سایت و مدیریت آنها بیش از 50 ترابایت داده است. آن را راحت تر از شما ممکن است فکر می کنم برای به دست آوردن تمام مزایای استفاده از قابلیت اطمینان و کارایی و محبوبیت موتور جستجو است که می آید از که در بالا از اینترنت است.

یاهو! کسب و کار کوچک ارائه می دهد سه مجازی میزبانی وب برای کسب و کار کوچک. آنها عبارتند از: (1) starter (2) استاندارد (3) حرفه ای است. هر برنامه فراهم می کند یک نام دامنه رایگان بدون هزینه های تمدید تا زمانی که شما میزبان با یاهو! استارت طرح ارائه شده است شروع در $8.96 در هر ماه است و شامل 5 گیگابایت از فضای دیسک به 200 گیگابایت ماهانه انتقال و 200 آدرس ایمیل. استاندارد طرح ارائه شده است با شروع در $14.96 در هر ماه و آن را فراهم می کند 10 گیگابایت فضای دیسک 400 گیگابایت ماهانه انتقال اطلاعات و 500 حساب های ایمیل. حرفه ای طرح ارائه شده است با شروع در $26.96 در هر ماه و آن را فراهم می کند 20 گیگابایت فضای دیسک 500 گیگابایت ماهانه انتقال داده و از 1000 آدرس ایمیل. یاهو! کسب و کار کوچک است که به خصوص رقابتی, اگر شما در حال توسعه یک کسب و کار جدید وب سایت از آنجا که آنها نمی نیاز به یک قرارداد بلند مدت اما اجازه می دهد تا به شما برای اجاره خدمات خود را در یک ماه به ماه بر اساس.

اگر شما برای ساختن وب سایت یاهو! کسب و کار کوچک را فراهم می کند رایگان بسته نرم افزاری به نام Yahoo! SiteBuilder که طراحی شده بود به ایجاد وب سایت ایجاد آسان است. این نرم افزار که شما دانلود برای سیستم عامل ویندوز خود را. برای این بررسی ما دریافت نسخه 2.3.1 به همراه 380+ قالب و بیش از 3,400 تصاویر است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به منظور توسعه یک چند صفحه وب سایت را بدون نیاز به دانستن برنامه نویسی تحت وب زبان زبان نشانه گذاری ابرمتن (HTML). این نرم افزار همراه با آموزش دستی برای کمک به راهنمای شما را از طریق هر توسعه فعالیت است. یاهو! کسب و کار کوچک نشان می دهد چندین کسب و کار و کیفیت وب سایت هایی که طراحی شده است با استفاده از این قالب. اما اگر شما ترجیح می دهند به استفاده از یک وب سایت حرفه ای و توسعه سیستم مانند Adobe Dreamweaver شما را پیدا خواهد کرد Yahoo! کسب و کار کوچک میزبانی وب به طور کامل انطباق سرد فن آوری های مانند فلش و آتش بازی.

عملا نامحدود پایگاه داده MySQL پشتیبانی دلیل دیگری است که مجموعه یاهو! کسب و کار کوچک خدمات بالاتر از دیگران است. با نامحدود پایگاه داده شما می توانید اضافه کردن مقدار زیادی از ویژگی های پیشرفته برای وب سایت خود را از جمله: پایگاه داده های مشتری برای استفاده از تجارت الکترونیکی نویسی تعاملی تابلوهای پیام و دیگر پایگاه داده محور مدیریت محتوا برنامه های کاربردی مانند phpNuke. یاهو! کوچک کسب و کار فراهم می کند ابزار برنامه نویسی مانند PHP و Perl است که پایگاه داده های پیشرفته برنامه نویسی یک ضربه محکم و ناگهانی.

یاهو! کسب و کار کوچک میزبانی وب حساب می آیند با $100 یاهو! جستجو بازاریابی اعتباری و 50 $Google AdWords اعتباری. کسب و کار خود و وب سایت خواهد شد نیاز به این خدمات تبلیغات و این فراهم می کند یک فرصت عالی برای یادگیری مهارت های ارزشمند است که شما با استفاده از بیش و بیش از دوباره.

یاهو! عملکرد نظارت Netcraft و گزارش های رایگان به روز شده در هر 15 دقیقه بنابراین شما همیشه می توانید چک کنید تا مطمئن شوید که شما در حال گرفتن خدمات برجسته. گزارش ارائه داده ها در چهار پارامترهای عملکرد: (1) اولین بایت (2) اتصال (3) DNS و (4) در کل. ما نقد را کشف تعداد کمی از کاربر شکایت که سرعت صفحات وب منتقل شده از یاهو! کند بود. تحقیقات بیشتر هم نشان عملکرد اعداد است که تا حدودی کمتر از انتظار است. اما به درستی طراحی و بهینه سازی صفحات باید کار به خوبی در محدوده عملکرد مورد انتظار اکثر کاربران است.

مدیریت وب سایت خود را در یاهو! نسیم به دلیل میزبانی وب کنترل پنل. همه چیز از راه اندازی حساب ایمیل به دست آوردن ماهانه وب سایت آمار وب سایت توسعه و نگهداری را می توان به راحتی کنترل با استفاده از یک استاندارد رابط. یاهو! اجازه می دهد تا شما را به کنترل بیش از DNS خود را تغییر دهید, MX, یک و رکورد CNAME. یاهو! بهترین سرویس ایمیل در اینترنت ارائه هر پستی با 2 گیگابایت فضای ذخیره سازی. یاهو! دادن کنترل نمی توانید متوقف کردن همه ایمیل های ناخواسته اما آنها انجام یک کار بزرگ است که به طور قابل توجهی کاهش حجم است که کاربران باید برای مقابله با. یاهو! اجازه می دهد تا انتقال پیام های ایمیل با 20 مگابایت فایل پیوست.

یاهو! کسب و کار کوچک است که یک ارزش برجسته و بسیار توصیه می شود. این بررسی تنها یک نمای کلی از قابلیت های ارائه شده با Yahoo! کسب و کار کوچک میزبانی وب حساب.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *