یک رهبر جدید در رسانه های وب سایت

[ad_1]

در این دنیای تکنولوژی که ما به شدت بستگی دارد که به ما داده است بنابراین بسیاری از گزینه های, چرا گزینه های ما آنقدر محدود است که آن را می آید به رسانه های? یک هنرمند واقعی می خواهد رسانه های وب سایت اختصاص داده شده به افشای توانایی های خود را به جهان است. استفاده از صحنه جهانی از طریق اینترنت و تلویزیون و رادیو خواهد بود منابع انتخاب برای هنرمندان در سراسر جهان است. است وجود دارد یک وب سایت با تنها هدف از گرفتن مردم شده است ،

هزار نفر از مردم در حال حاضر از چنین یک وب سایت و به اشتراک گذاشته اند توانایی های خود را با دیگران بیش از همه. با بیش از یک و نیم میلیون بازدید کننده در هر ماه این سایت است که به سرعت در حال شتاب گرفتن است و به وضوح در اینجا به ماندن بگیرید. در حالی که آنها لازم نیست که اعداد گوگل یوتیوب این سایت است که به عنوان تجاری و هنرمندان در اینجا نمی گم در سر و صدا از اتفاقی شما در پیدا کردن در یک سایت مانند یوتیوب. چه بسیار منحصر به فرد است ؟ تمام فیلم ها به دسته شکسته است که آن را آسان به جستجو. بازدید کنندگان به راحتی می توانید پیدا کردن آنچه که آنها دنبال آن هستید و استعداد پیشاهنگی قادر به پیدا کردن استعدادهای کشف نشده.

سایت سیستم عامل های مختلف ارائه می دهد هنرمندان به تولید خود را نشان می دهد تلویزیون و رادیو پخش فیلم و تعدادی از چیزهای دیگر و ارائه می دهد ایستگاه های آنها را به بازی. این سایت اختصاص داده شده به کمک به این هنرمند کشف به خاطر هنر نه برای سود. بهترین چیز در مورد این, آن است که کاملا رایگان! حتی اگر یک هنرمند خود را ویدئوها نوشته شده در سایت های دیگر آنها می تواند استفاده کامل از تمام سایت منابع است. سایت آدرس های مختلف مخاطبان از آنچه یوتیوب را به خود جذب. که در یوتیوب, گروه چگونه به ویدئو با یک کمدی کمدی به سادگی از آنجا که آنها هر دو “خانه” کاربران در این سایت می توانید به سادگی با کلیک بر روی آموزشی یا کمدی برای پیدا کردن آنچه مورد نظر خود را از فیلم.

به طوری که این شرکت ارائه می دهد که یک سایت ؟ پاسخ این است که TalentTrove آینده از رسانه های. آن سازمان و اثربخشی است که دقیقا چه هنری جهان شده است و در حال حاضر آن را وارد کرده است.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *