جعبه سگ پلاستیکی و جعبه گربه ها در یک کیت فوریت های ضروری حیوان خانگی ضروری هستند

همه ما درست کار کردیم؟ ما یک جیب نشتی در جیب پیراهن خود داشته ایم یا با یک نشانگر سیاه دور شدیم و نتیجه نهایی این است که ما آن لباس را روی لباس و پوست خود داشته باشیم. خبر خوب این است که نشانگر جادویی یا لکه جوهر به معنای پیراهن مورد علاقه شما نیست ، یا لباس یا جفت شلوار خراب است. راهی برای خلاص شدن از شر آن علائم ناخوشایند و بدون قبض های تمیز کردن گران قیمت وجود دارد و این شامل یک محصول ارزان قیمت است که من شرط می بندم شما هرگز در مورد آن فکر نکرده اید.

ضدعفونی کننده دست epimax ً مکانهایی با تراکم بالای جمعیت ، ضدعفونی کننده دستی را نیز در اختیار شما قرار می دهند. به عنوان مثال ، اخیراً برخی از انواع حمل و نقل عمومی ارائه تجهیزات ضدعفونی دستی در ایستگاه های خود را آغاز کرده اند. شیوع H1N1 و فصل آنفولانزای عمومی این امر به ویژه شایع شده است. با استفاده از این راحتی ممکن است افراد تمایل بیشتری به تمیز نگه داشتن دست خود داشته باشند. این می تواند به جلوگیری از انتشار میکروب کمک کند.

3 چهارم آب در هر روز. بیشتر اگر بتوانید آن را حمل کنید. آسان است که آب بطری یا یک زن و شوهر بزرگ Nalgene را در هر بسته ای ذخیره کنید. حتی اگر گم نشوید ، مهم است که آبرسانی شوید.

محل کار می تواند به دلیل ویروس در موارد مورد استفاده ، یک محیط بسیار خطرناک باشد. مرتباً فضای کاری خود از جمله صفحه کلید ، تلفن و سایر موارد متداول را پاک کنید.

یک مبارزه ضد ضد عفونی کننده دیگر وجود دارد که در آن بسیار موثر است در کشتن میکروب ها. اکثر آنها دقیقاً همان چیزی را که تبلیغ می کنند ، می کشند: 99.9 درصد از باکتری ها. اما این می تواند به طور شگفت آور برای سلامتی شما مضر باشد. برای اینکه سیستم ایمنی بدن در برابر آن به خوبی محافظت کند ، افراد به مقدار کمی باکتری احتیاج دارند. اگر برای مدت طولانی بدون باکتری خاصی بروید ، می تواند هنگامی که سرانجام دوباره با آن روبرو شوید ، بیمار شوید.

عکسبرداری از آنفولانزای خود را رها کنید – واکسن آنفولانزا بسیار مهم است و باید در فصل سرما و آنفولانزا دریافت شود تا شما را از این بیماری محافظت کند. واکسن هر سال بسته به نوع پیش بینی شده متفاوت است و واکسن در برابر بیش از یک سویه محافظت می کند.

محلول ضدعفونیور دست (درمسپت)

آنفولانزا بگیرید. اگر بالای 50 سال دارید یا به یک بیماری مزمن مبتلا هستید ، این مهم ترین است. برای بچه ها و افراد جوان تر ، با ارائه دهنده مراقبت های اولیه خود مشورت کنید. توجه به این نکته ضروری است که واکسن ها لزوماً شما را از همه انواع آنفولانزا محافظت نمی کنند ، زیرا موارد جدید همیشه در حال ظهور هستند. اما آنها می توانند احتمال ابتلا به بسیاری از آنها را به میزان قابل توجهی کاهش دهند.

شستشوی دست یک روش عالی برای جلوگیری از شیوع میکروب است. جلوگیری از گسترش میکروب ها به حفظ یک محیط سالم کمک می کند. اتخاذ این عادت ساده به سمت ارتقاء سلامتی بسیار طولانی پیش خواهد رفت.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.