شستن دست بدون دردسر با دیسپنسر صابون دیواری

ضد عفونی کننده دست یک محصول پاک کننده جدید است که به سرعت عملکرد صابون و آب را به دست می آورد. این ماده دارای خاصیت ضد عفونی کننده قوی است و حاوی الکل است ، که ممکن است میکروب ها را به طور موثرتر از روش قدیمی شستن دستان از بین ببرد. ضدعفونی کننده کف ، مایع یا ژل است و توسط بسیاری از شرکت های مختلف در بطری های مختلفی ساخته شده است.

فویل قلع یک تکه بزرگ از فویل قلع را می توان تاشو کرد تا در جمع و جورترین کیت بقا جای بگیرد. از فویل می توان برای پخت غذا یا به عنوان وسیله سیگنالینگ بداهه استفاده کرد.

با آب گرم یا گرم شروع کنید و از آب سرد استفاده نکنید. از صابونی که دوست دارید استفاده کنید. اطمینان حاصل کنید که هر دو طرف دست خود را ، بین انگشتان ، ناخن های انگشت را چسبانده و مچ های خود را در آن قرار دهید. در حالی که دستان خود را شستشو می دهید “تولدت مبارک” را آهسته آواز بخوان تا زمان کافی برای کار صابون فراهم شود. دستان خود را بشویید و با یک حوله تمیز خشک کنید یا از خشک کن هوا استفاده کنید.

فضای کافی چاپ – آنها به گونه ای طراحی شده اند که حداکثر فضای چاپ را برای تمام پیام های شرکت ، نام و یا آرم شما در اختیار شما قرار دهد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که مطابق سلیقه خود آنها را تغییر دهید.

فقط اصول بهداشت را استرس دهید. به بچه های خود بیاموزید که در آرنج خود عطسه یا سرفه کنند و در صورت عطسه کردن روی دست ، دست های خود را بشویید. اطمینان حاصل کنید که آنها قبل از استفاده از غذا ، بعد از استفاده از دستشویی و بعد از بازی با حیوانات ، دست خود را بشویید. اگر احساس فایده ای دارید ، برای بسته بندی پشتی خود یک بطری برای ضدعفونی کننده دستی تهیه کنید. با این حال ، با این کار محتاط باشید. استفاده از ضد عفونی کننده دست بیش از حد اغلب وسواس انگیز است.

ژل ضد عفونی کننده دست در دیجی کالا دست detol

ضد عفونی کننده ها با ننگات و عوارض خاصی همراه است. گروه های معدودی هستند که مخالف استفاده از آنها هستند. دو دلیل اصلی علت هرگونه ناآرامی است. دلیل اول این است که بسیاری از مردم فکر می کنند صابون و آب گرم اگر خوب نباشد می توانند کار را به خوبی انجام دهند. در بعضی مواقع ، کار را بهتر انجام می دهد – اما دلیل این امر این است که بسیاری از افراد اغلب به طور صحیح از ضد عفونی کننده استفاده نمی کنند.

سلامتی شما و شما عزیزان بسیار مهم است. مراحل فوق را اغلب تمرین کنید تا از ابتلا به آنفولانزای خوکی در امان نمانید. لطفاً این مراحل را طی کنید و به دیگران آموزش دهید. شاید با هم بتوانیم شیوع همه گیر آنفولانزای خوکی را متوقف کنیم.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *