ما در کنکور 4 نوع سهمیه داریم

البته ناگفته نماند درصدها کنار یکدیگر معنا پیدا می کند ولی ما برای تعیین یک معیار تقریبی این کار را انجام می دهیم. ☆☆لازم به ذکر است این درصدها تقریبی و گرد شده می باشند. لازم به ذکر است در این جدول فقط رتبه در سهمیه مناطق 1و 2و 3 گذاشته شده است و از بررسی سهمیه ایثارگران در این جدول به دلیل پایین بودن درصدها و تراز داوطلبان خودداری کردیم ولی در ادامه چند نمونه از کارنامه داوطلبان با سهمیه ایثارگران 25 درصد گذاشته شده است. امروز قصد دارم در مورد بودجه بندی ادبیات کنکور براتون صحبت کنم که طبق کنکور 98 به صورت کامل در سایت انتشارات حرف آخر براتون آماده کردم هم برای داوطلبان نظام جدید و هم برای موسسه حرف آخر داوطلبان نظام قدیم. قسمت جالب ماجرا هم افرادی هستند که درس ادبیات را منفی زده اند یعنی از هر 100 نفر حدود 8 نفر درس ادبیات را منفی زده اند. طبق بررسی سؤالات کنکور از سال 88 به بعد در درس فیزیک و دیتاهای همکار خوبمون خانم مریم فرزی از مشاورین موسسه حرف آخر یک میانگین از سوالات کنکور در درس فیزیک و بودجه بندی هر درس به دست آوردیم که خیلی کمکتون میکنه.

موسسه حرف آخر 15 درصد از کل کنکور را به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار خواهد داد منبعی که فقط با پرداخت هزینه پستی با استفاده از آن در 6 روز 15 درصد از کنکور خود را میتوانید مطالعه کنید. اکثر ایرانیان و دانش آموزان با شنیدن نام منتظری به یاد استاد عبدالرضا منتظری و استاد محسن منتظری مدرسین این مجموعه و همچنین موسسه حرف آخر میافتند. برای اطلاعات بیشتر ویدیو بالا را نگاه کنید و برای دریافت این مجموعه بینظیر فقط کافی است فرم زیر را پر کنید. پس شما هم اگر می خواهید از قبولی تان در رشته دندانپزشکی مطمئن شوید و کارتان به اما و اگر نکشد حتماً به این میانگین درصد ها توجه کنید. تمامی این حرف ها تجربه ی چندین ساله من در زمینه کنکور و ارتباط با بیش از 1000 داوطلب کنکوری بود. زمین شناسی: بدلیل کم اهمیت بودن این درس در پذیرش رشته های پرطرفدار و حتی عدم تاثیر در قبولی دندانپزشکی و پزشکی درصد داوطلبان خیلی کم است در میان داوطلبان با رتبه ی زیر 1000 کشوری، کمترین درصد 6/6- است که تعداد کسانی که این درس را منفی زده اند 658 نفر بوده است و کسی 100 درصد نزده است و بیشترین درصد 78/7 درصد است و میانگین کل فقط 7 درصد است.

در میان داوطلبان با رتبه زیر 1000 کشوری کسی ادبیات را زیر 30 درصد نزده است، و کمترین درصد 30/7 بوده است و 2 نفر به درصد 100 رسیده اند و در کل میانگین درصد ادبیات بین این داوطلبان 73/8 درصد بوده است. اما خب از این قسمت هم بگذریم به این سوال میرسیم که رتبه برتر ها به چند سوال از بودجه بندی ادبیات کنکور پاسخ میدهند که تصویر بالا پاسخ این سوال است. تست های ادبیات از شماره 1 تا 25 شروع هستن و سؤالاتش به 5 مبحث تفکیک میشه که در ادامه بررسی می کنیم. چرا که شما را از هدف اصلی دور میکند و باعث میشود فقط به طرفی که به عنوان رقیب انتخاب کرده اید فکر کنید که چکار کنید تا به او مشاوره کنکور 1400 برسید. برای دریافت مشاوره با خانم قمری هم کافی است فرم زیر را پر کنید. زبان انگلیسی: در میان داوطلبانی با رتبه ی زیر 1000 کشوری کمترین درصد 17/4 درصد است و 74 نفر به درصد آموزش پایه دوم ابتدایی 100 رسیده اند. میانگین درصدهای دروس داوطلبان زیر 1000 کشوری تقریباً 76 درصد است. عربی: در میان داوطلبان با رتبه زیر 1000 کمترین درصد عربی 32 درصد بوده و 131 نفر به درصد 100 رسیده اند میانگین کل این درس داوطلبان 89/2 درصد است.

ریاضی: در میان داوطلبان با رتبه زیر 1000 کشوری کمترین درصد 26/7 درصد است و 3 نفر به درصد 100 رسیده اند و میانگین کل این گروه از داوطلبان 74/1 درصد است. شیمی: در میان این گروه کمترین درصد 31/4 است و کسی به درصد 100 نرسیده است و بالاترین درصد 92/2 درصد بوده است و میانگین کل این داوطلبان در این درس 68/2 درصد می باشد. اگر میخواهید بازدهی خود را به بالاترین حد ممکن برسانید یک جلسه مشاوره رایگان برایتان درنظر گرفته ایم که میتواند مسیر کنکوتان را عوض کند. تصاویر بالا قسمتی از عکس نازنین منتظری دختر استاد منتظری در حال ارائه آزمایش جذاب خود در مورد بطری و شمع میباشد و این نوجوان نخبه باعث افتخار ایران و حرف آخر شده است. علاوه بر بودجه بندی دینی کنکور به صورت کامل یک مشاوره هم درباره درس دینی کنکور خواهیم داشت و در ادامه هم درصد ها و نحوه عملکرد داوطلبان در پاسخگویی به سوالات دینی کنکور را بر مبنای آمار دقیقی که از طرف سازمان سنجش ارائه شده است در اختیار شما قرار خواهیم داد.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد لیست قیمت محصولات حرف آخر لطفا از سایت ما دیدن کنید.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.