چگونه می توان از ابتلا به آنفولانزا در میان همه افراد در هواپیما جلوگیری کرد

سالم ماندن خانواده می تواند کار سختی باشد. بیماری های بسیاری وجود دارد که به نظر می رسد این مسابقات را از طریق خانواده ، مدارس و محل کار انجام می دهد. اما حتی اگر ما به طور روزمره با مواجهه با بیماری روبرو هستیم ، برخی خانواده ها می توانند برای سالم ماندن آنها اقدامات لازم را انجام دهند.

تمیز بودن تمیز بودن دستها را دشوار می کند. با این حال بسیاری از مردم هنگام مسافرت بین تعهدات ، در اتومبیل خود می خورند و می نوشند. هر وقت این اتفاق بیفتد ، آن میکروب ها در دهان شما قرار می گیرد. ماشین مکان مناسبی برای چسباندن بطری است به طوری که در صورت نیاز به راحتی قابل دسترسی است.

هنگامی که در هواپیما به نظر می رسید ، انگار من قدم به خیالی برداشته بودم. من با لبخند و هلوس از کارکنان کشتی استقبال می کنم. پیشخدمت و پیشخدمت در اطراف خود قدم می زنند و لیوان شامپاین را به مسافران ورودی می رسند. من همچنین آنچه را که معلوم شد اولین بار از بسیاری از سرنگ های ضدعفونی کننده دستی است که در این سفر دریافت کردم ، دریافت کردم. بله ، ضد عفونی کننده دست و دستمال بهداشتی هر بار که وارد یک محل اجتماع می شدم ، به همراه هر روز حداقل 2 اعلامیه عمومی به من می گفتند دستانم را بشویم و نحوه شستشوی آنها را انجام دهم. در مورد پیشگیری از عبور از دریا صحبت کنید. بدون شک ، مشهور برای جلوگیری از شیوع دیگری همه کار ممکن را انجام داد.

خرید ژل ضد عفونی ساز دست از دیجی کالا

خواب! هنگامی که ما خسته و فرار می کنیم ، بدن ما مستعد بیماری می شود. همه افراد باید حداقل هشت ساعت خواب در هر شب داشته باشند ، در حالی که کودکان حداقل 10 ساعت وقت دارند.

الکل مناسب را انتخاب کنید – الکل در دوزهایی از 40 تا 95 درصد تولید می شود. مطالعات نشان داده اند که غلظت بهینه الکل برای از بین بردن میکروب ها 70 تا 90٪ است. پیشنهاد می کنم قدرت انتخاب الکل را در انتخاب آنها در نظر بگیرید.

مرکز فروش ضد عفونی کننده دست خوب دیگر در مورد ضد عفونی کننده دست این است که شما می توانید هنگام بیرون آمدن و بیرون رفتن ، آنها را با خود ببرید ، هنگامی که شستن دست ها ممکن نیست. بسیاری از آنها مینی اسپری هایی هستند که به راحتی در جیب ، کیف پول ، کیف پول ، کوله پشتی ، کیف کامپیوتر یا کیف شما جای می گیرند. برخی از اندازه های بزرگ برای خانه شما ارائه می دهند که تمام خانواده شما می توانند از آنها استفاده کنند. و اگر برای مسافرت و تفریح ​​سفر می کنید ، مینی اسپری ها همراهان عالی شما هستند. شما می توانید آنها را با خود ببرید ، چه در گشت و گذار باشید و یا در آفتاب در یک ساحل زیبا لذت ببرید.

کیسه زباله. کیسه های زباله برای جمع آوری آب ، یک پناهگاه ضد آب و به عنوان یک کت باران بداهه بسیار کار می کنند. در واقع ، آنها بسیار ضخیم تر و کیفیت بهتری نسبت به بیشتر کتهای بارانی پلاستیکی یکبار مصرف دارند.

بسیاری از پزشکان برای جلوگیری از شیوع ویروس سرماخوردگی و آنفولانزا و سایر میکروب ها ، بر نیاز به شستن دست های خود تأکید می کنند. داشتن توانایی تمیز کردن آنها در هر زمان ، این کار را به یک کار ساده تبدیل کرده است. دیگر نیازی به گیر کردن با دستهای کثیف نیست ، راه حل می تواند به اندازه جیب یا ماشین شما باشد.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.