اما امروز به شما منبعی را معرفی میکنیم که یکبار برای همیشه پرونده کل فیزیک دوازدهم را با استفاده از آن میتوانید ببندید؛ پکیج فیزیک دوازدهم حرف آخر شاهکاری از استاد پیمان کامیار برترین مدرس فیزیک کنکور. اما برای کسب موفقیت در این زمینه نیاز به استفاده از بهترین منابع و ابزار های کنکور است که امروز در سایت حرف اخر به شما بهترین دی وی دی شیمی کنکور را با توجه به ویژگی هایی که میتواند داشته باشد معرفی خواهیم کرد. در داخل پکیج فیزیک سال دوازدهم موسسه حرف آخر هر چهار فصل فیزیک سال دوازدهم تجربی تدریس شده است و شامل فصل های حرکت شناسی یا سینماتیک ، نیرو شناسی یا دینامیک، نوسان و موج، فیزیک اتمی و هسته ای میباشد و تمامی فصل به صورت انیمیشنی و با استفاده از الگو و انیمیشن تدریس شده است و تمامی پیش نیازهایی که باید برای ورود به هر فصل بلد باشید به شما آموزش داده شده است. فیزیک سال دوازدهم از مهمترین و پر تست ترین پایه های فیزیک میباشد و به خصوص دو فصل اول آن یعنی فصل های حرکت شناسی و نیرو شناسی پیش نیاز اصلی حتی برای فیزیک سال دهم و یازدهم هستند و اما متاسفانه یکی از ایرادات دانش آموزان عدم آشنایی با مطالعه فیزیک کنکور است به صوری که میانگین درصد داوطلبان هر سال در کنکور تجربی کمتر از 1 درصد میباشد.

پکیج فیزیک دوازدهم حرف آخر با تدریس استاد کامیار نحوه مطالعه فیزیک شما را دگرگون خواهد ساخت چراکه برای مطالعه فیزیک دیگر نیازی به حفظ فرمول ندارید و فرمول ها به حداقل رسیده اند به طوری که در فصل یک فیزیک دوازدهم حرکت شناسی (یکی از پرفرمول ترین فصل های فیزیک کنکور) شما حتی یک فرمول هم یاد نخواهید گرفت و کل سوالات را با استفاده از یک الگو حل خواهید کرد. به عنوان مثال در فصل حرکت شناسی داوطلب باید با مفاهیم شیب و مشتق آشنایی داشته باشد که استاد کامیار قبل از شروع این فصل در پکیج فیزیک دوازدهم پیمان کامیار ابتدا مفاهیم شیب و مشتق که به درس ریاضی مربوط است را آموزش میدهد یا در فصل نوسان به دلیل اینکه در این فصل با مثلثات سر و کار خواهید داشت در پکیج فیزیک دوازدهم کامیار ابتدا مفاهیم مثلثات که مربوط به درس ریاضی است به شما آموزش داده میشود. بهترین دی وی دی شیمی کنکور دارای ویژگی های منحصر به فردی است که یادگیری شیمی را برای شما به شدت آسان خواهد کرد.

اما شاید برای شما سوال باشد که یادگیری شیمی بدون حفظ کردن چگونه است؟ اما شاید برایتان سوال باشد که مگر امکان دارد با وجود این حجم کم همه نکات در شیمی حرف آخر پوشش داده شده باشد. شاید بگویید چنین روش هایی فقط برای تیپ خاصی اسز سوالات قابل استفاده است اما اینگونه نیست زیرا در داخل فیزیک دوازدهم حرف اخر با الگویی که آموزش داده میشود کل تست های ده سال اخیر کنکور حل خواهد شد و زمانی که بتوان با یک الگو کل تست های ده سال اخیر کنکور را حل کرد مطمئنا برای تست های سال بعد هم کاربرد خواهد داشت. اما دومین ویژگی پکیج فیزیک سال دوازدهم حرف اخر آموزش شهودی میباشد به نحوی که شما تمام مفاهیم را با الگو و انیمیشن یاد خواهید گرفت و اینبار موقع حل سوالات آن ها را درک میکنید. به همین دلیل برای استفاده از پکیج فیزیک سال دوازدهم پیمان کامیار هیچ محدودیتی وجود ندارد و شما در هر سطحی که باشید حتی اگر سال ها از کنکور فاصله گرفته اید دیگر نگران نباشید چرا که با پکیج فیزیک دوازدهم استاد کامیار حرف آخر میتوانید فیزیک کنکور را ساده تر از آب حرف آخر خوردن یاد بگیرید.

برای استفاده از پکیج فیزیک دوازدهم استاد کامیار هیچ محدودیتی وجود ندارد. پکیج فیزیک دوازدهم استاد کامیار مناسب چه افرادی است؟ پکیج فیزیک سال دوازدهم موسسه حرف آخر شامل چه مباحثی فیزیک 6040 نظام جدید است؟ برای مشاهده نمونه تدریس فیزیک سال دوازدهم استاد کامیار میتوانید به صفحه نمونه تدریس فیزیک حرف آخر مراجعه ریاضی حرف آخر کنید. اما شما علاوه بر اینکه میتوانی کل فیزیک سال دوازدهم موسسه حرف اخر را به صورت یک جا تهیه کنید میتوانید به صورت فصل به فصل هم تهیه کنید برای اینکار کافی است به فروشگاه موسسه حرف اخر مراجعه کنید. این ویژگی به حدی قوی است که در فصل دینامیک شما اساسا قوانین نیوتون را لمس خواهید کرد. در ادامه به صورت کامل پکیج فیزیک دوازدهم حرف آخر را به شما معرفی خواهیم کرد که تمامی نیاز های شما در زمینه فیزیک کنکور به هیچ منبع دیگری حتی کتاب کمک آموزشی نیز نیاز پیدا نخواهید کرد چرا که پکیج فیزیک دوازدهم حرف آخر علاوه بر یک منبع آموزشی یک بانک تست هم محسوب میشود. در ضمن در کنار پکیج فیزیک دوازدهم موسسه حرف آخر به شما مشاوره نیز تعلق خواهد گرفت. چنین ویژگی تنها در موسسه حرف اخر و پکیج فیزیک سال دوازدهم حرف اخر وجود دارد. حفظ کردن مطالب برای عده زیاد از جمله خود من یک دردسر بزرگ بود!

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با آموزش پایه هفتم حرف آخر وب سایت خود باشید.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *