10 استراتژی های خلاق برای ترویج وب سایت خود را

[ad_1]

آیا شما یک وب سایت یا وبلاگ شما با انتشار مطالب به هر روز اما هنوز هم قادر به گرفتن به اندازه کافی بازدید کننده ؟

شما فقط خود را ایجاد اولین وبلاگ و مشتاق به سعی کنید از تمام راه هایی برای ترویج آن ،

این مقاله 10 باهوش ترین و موثر ترین استراتژی شما می توانید استفاده کنید برای ترویج وبلاگ خود و فورا جذب بازدید کننده که واقعا علاقه مند در تو رفتگی در دیوار شما.

1. توقف افزایش سرعت / تغییر وبلاگ خود

آیا شما صرف زمان بیش از حد افزایش سرعت وبلاگ خود را به آن را احساس می کنید ؟ اجازه دهید من به شما بگویم به طور کلی طراحی مهم نیست به مخاطبان خود را به عنوان آنجا که مطالب خود را می کند. به جای افزایش سرعت وبلاگ خود را در هر حال حاضر و پس از آن تمرکز بر ایجاد محتوا است که تازه و جذاب و آموزنده برای خوانندگان خود را و آنها را دوباره برای اطلاعات بیشتر.

2. ایجاد ستون محتوا

تولید محتوای با کیفیت است که یکی از بزرگترین چالش ها برای وبلاگ نویسان به دلیل ایجاد محتوای با کیفیت بالا به طور منظم است که't آسان است. محتوای خوب باعث می شود یک تاثیر قوی بر مخاطبان خود است که به همین دلیل مهم است که شما را از زمان برای ایجاد کیفیت بالا و ستون محتوا است که می تواند به تحکیم وبلاگ خود's شهرت. ستون محتوا اشاره دارد به یک سری از پست ها که نشان دهنده وبلاگ خود's بهترین مطالب. این شامل همه پست های که شما جدید مراجعه به بازدید کنندگان خود را مفید است.

محتوای عالی در خدمت به عنوان یک منبع خوب و آموزنده پیام برای مخاطبان خود را در درون خود صنعت خاص است. ستون پست ارائه حمایت اصلی را به وبلاگ خود و در نظر گرفته شده بسیار مهم جزء یا جزء اصلی از وبلاگ خود. هنگامی که شما شروع به ترویج وبلاگ شما ستون محتوا را به عنوان طعمه خود را برای جذب ترافیک بیشتر.

هنگامی که شما تعیین کرده اند تا خود را, وبلاگ اولین استراتژی شما باید پیاده سازی است که برای ایجاد پست های مربوطه را پر و وبلاگ خود را با برخی از واقعا جدید و در عین حال تعاملی اطلاعات است.

3. Don't تمرکز بر کسب درآمد از وبلاگ شما بیش از حد

بسیاری از وبلاگ نویسان جدید ایجاد وبلاگ برای کسب درآمد است. اگر چه وجود دارد هیچ آسیبی در بدست آوردن پول از قرار دادن بیش از حد بسیاری از تبلیغات بنر را در وبلاگ خود می تواند تبدیل به بیش از حد منحرف برای مخاطبان خود را. اگر وجود دارد بیش از حد بسیاری از آنها می توانید وبلاگ خود را نگاه کنید واقعا زشت و آنها در واقع می تواند خود را به بازدید از وبلاگ خود. آیا شما هنوز هم فکر می کنم این می تواند یک راه عالی برای ترویج وبلاگ شما? من شرط می بندم شما don't. در واقع شما باید تمرکز بر روی ساخت لیست ایمیل خود را و هدفمند صفحه فهرست. هر دو آنها را کمک خواهد کرد که شما دریافت می کنید آنچه شما're شدت به دنبال بازدید کننده بیشتر و پول بیشتر توسط re-هدف قرار دادن بازدید کنندگان خود را از طریق تبلیغات پرداخت می شود.

4. تحقیقات تو رفتگی در دیوار خود را و پیدا کردن که و چه مسائل

یک گام بسیار مهم است و باید قبل از شروع وبلاگ خود را به طور کامل تحقیقات خود را در تو رفتگی در دیوار. شما باید نیاز به صرف دانستن همه فهم و outs از تو رفتگی در دیوار خود را و می دانم که مسائل مثلا چه کسانی هستند اثرگذارندهها بازیکنان بزرگ و کوچک بازیکنان کمک به تو رفتگی در دیوار خود را در ظرفیت های. شما باید یک لیست از تمام سایت های رقیب کانال پادکست ها اثرگذارندهها جوامع و گروه هایی که در حال کار در طاقچه خاص خود را. آن's بسیار آسان با SE رتبه رقیب پژوهش است .

با انجام این کار شما باید یک مرجع مهم فایل از همه رقبای خود را در تو رفتگی در دیوار. شما قادر خواهید بود برای دیدن آنچه که آنها انجام می دهند و صحبت کردن در مورد و همچنین تمام موارد از قرار دادن آنها برای فروش و محصولات است که محبوب در میان مخاطبان خود را.

5. رسیدن به مخاطبان خود را

هنگامی که شما وبلاگ خود را به سادگی راه اندازی و محتوای بزرگ به جلو و مخاطبان خود را در شروع به ترویج وبلاگ شما. را از لیست مفصل از تمام اثرگذارندهها بازیکنان بزرگ و کوچک بازیکنان you're ساخته شده قبل از شروع وبلاگ خود. نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی بازیکنان کوچک, دلیل این که شما به آنها نیاز دارید برای وبلاگ ارتقاء. شما می توانید شروع به آنها ارائه نظرها و مطالعات موردی و یا حتی یک وبلاگ و ارسال آنها خواهد بود علاقه مند در انتشار است. آن مهم است برای شما برای شروع یک رابطه با بزرگ و کوچک بازیکنان. با کمک افراد دیگر 'سایت از طریق اظهار نظر و به اشتراک گذاری کار خود را در وبلاگ خود آنها شروع خواهد شد به رسمیت شناختن شما و ارتباط با شما.

6. تبدیل شدن به یک متخصص در تو رفتگی در دیوار شما

این که آیا شما تو رفتگی در دیوار است, جستجوگرها, بازاریابی دیجیتال, مطالب بازاریابی و یا هر گونه دیگر شما باید نه تنها رسیدن به دانش گسترده در مورد تو رفتگی در دیوار خود اما همچنین در حال حاضر آن را در یک تعاملی و جذاب راه را از طریق وبلاگ خود. آینده خود را مخاطب منتظر است برای خواندن مطالب که در آدرس آنها و نیازهای خود را. آن است که قدرت خود را از نوشتن و تجزیه و تحلیل متخصص کمک خواهد کرد که شما جذب مخاطبان خود را.

7. ارسال نظر

اظهار نظر در پست های وبلاگ و شرکت در انجمن های مختلف و گروه های اجتماعی است که اغلب دیده می شود به عنوان یک راه برای دریافت بک لینک. اما اگر آن را's درست انجام شود هیچ گونه مسئله را بوجود می آیند. همیشه ارسال نظر در پست های وبلاگ تنها زمانی که شما چیزی معنی دار و آموزنده برای اضافه کردن. مطمئن شوید که به استفاده از نام خود را به آن را انجام دهد و نه نام تجاری خود را. شرکت در گروه تو رفتگی در دیوار و نفوذ جوامع در رسانه های اجتماعی. در حال حاضر خود را به عنوان یک قدرت در تو رفتگی در دیوار خود را و واقعا به مردم کمک کند. Don't فقط رها کردن لینک کلیک کنید.

8. ایجاد تعاملی جریان گفتگو و اذعان خوانندگان خود را

در هنگام ایجاد محتوا, مطمئن شوید که به اندازه کافی جذاب به مخاطبان صحبت کردن. پست های خود را باید به سوالات مطرح از مخاطبان خود را و آنها را تشویق به پاسخ و یا به اشتراک گذاری خود را تجربه مشابه. مخاطبان خود را می تواند به شما صحبت می کنید از طریق نظرات وبلاگ یا ایمیل مطمئن شوید که به اذعان آنها و پاسخ به آنها. این را تشویق و تسهیل تعامل است.

9. کسب درآمد از سایت خود

وقتی که می آید به کسب درآمد از وبلاگ خود را به یک رویکرد پیشگیرانه به دلیل آن می تواند ترافیک آلی. هنگامی که شما ارائه یک محصول یا سرویس را در سایت خود شما می توانید مخاطبان خود را جذب. با ایجاد یک سود قیف شما نه تنها می تواند تولید بیشتر منجر بلکه تولید مقدار زیادی از درآمد در چند ماه آینده.

10. استفاده از پرداخت و یا حمایت رسانه ها

با استفاده از پرداخت و یا حمایت رسانه ها یک گزینه قابل دوام است و یک استراتژی موثر برای وبلاگ ارتقاء. این وبلاگ شامل ارتقاء از طریق Facebook, تبلیغات گوگل, تبلیغات, ترویج توییتهایی یوتیوب قبل از رول تبلیغات و خیلی بیشتر. این شبکه های اجتماعی می تواند یک مقدار باور نکردنی از ترافیک و همچنین صدها نفر از آگهی به سایت شما.

هنگامی که شما به دنبال استراتژی های بحث شده در بالا برای ارتقاء سایت خود را به شما خواهد شد نه تنها قادر به افزایش ترافیک به سایت خود را, اما همچنین ایجاد درآمد از آن است. به یاد داشته باشید ترویج یک سایت یا وبلاگ کار سختی نیست. آن را فقط طول می کشد کمی زمان و درک درستی از آنچه با این نسخهها کار. پیاده سازی یک استراتژی در یک زمان و تفاوت را مشاهده کنید.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *