10 حستبلیغ نکته برای حداکثر کلیک کنید از طریق نرخ

[ad_1]

1) شما باید خود را حستبلیغ تبلیغات به عنوان بخشی از صفحه وب خود را. آنها نباید شبیه یک تبلیغ. مردم منفی به تبلیغات. آنها به جستجو در اینترنت برای محتوای تبلیغات است. به خصوص بنر ها باید کمتر از 0,5% پاسخ. روز خود را بیش از. تصور کنید اگر شما یک آگهی حستبلیغ به دنبال مانند نمونه بنر با رنگ های مختلف. آن را نمی تواند سودآور باشد.

2) تبلیغات متنی بهتر از تصویر آگهی. مثل قبل مردم بیشتر پاسخگو به متن از تصاویر. در راه آن در نظر گرفته شده است به عنوان بخشی از سند است و بیشتر قابل کلیک.

3) هیچ مرز تبلیغات. یکی از بهترین ترفندها برای پاک کردن مرزهای تبلیغات حستبلیغ و آنها را دوباره با همان رنگ را با پس زمینه وب سایت.

4) بدون تبلیغات دیگر. دلیل اول این است که به طور مشروع با توجه به گوگل قوانین و دوم بیشتر در عقل عملی این است که شما نمی خواهید برای منحرف کردن توجه شما بازدید و رفتن به جایی دیگر بدون کلیک روی تبلیغات حستبلیغ خود را.

5) قرار دادن. حتی اگر شما بهترین تبلیغ مردم را پاسخ نمی دهند اگر آنها را نمی بینید, آن را فورا. بهترین مکان برای دیدن آگهی در بالای صفحه وب خود و بعد به کنار

سند خود را به متن. بازدید کنندگان را بر آن بیشتر از آن را مانند متن خود را.

6) ترافیک. سعی کنید به استفاده از راه های مشروع از ترافیک است. برخی از افراد استفاده از AdWords گوگل و دیگر Pay per Click search engines. مشکل در اینجا این است که به جستجو با دقت بسیار برای طاقچه سمت راست و کلمات کلیدی به منظور ایجاد مبارزات انتخاباتی خود را سودآور. راه دیگر این است که محبوبیت لینک (persian) تکنیک های مانند تبادل لینک دایرکتوری, نرم افزار و یا حتی توده, وبلاگ, ارسال مقاله تکنیک های. استفاده نمی مزارع و آگهی آنجا كه موتور جستجو الگوریتم های بسیار باهوش و آنها را به بان کی مون لیست خود را.

7) آیا تکیه بر روی یک وب سایت. بله شما می توانید پول را با یک وب سایت اما سعی کنید به عنوان بیشتر به عنوان امکان پذیر است.

8) مربوط به محتوا پادشاه است. مقالات یکی از بهترین تاکتیک برای ایجاد وب سایت های بزرگ خواهد شد که crawled شده توسط موتور جستجو روبات. فراموش نکنید که موتورهای جستجو وجود دارد به ارائه مطالب مرتبط در ابتدا. یک منبع عالی خود را به طور خودکار دایرکتوری مقاله روش http://www.articleequalizer.com .شما می توانید ایجاد یک پایگاه مقاله در دقیقه است که در غیر این صورت وقت گیر است و آن را به شما یک هفته!

9) استفاده از نقشه سایت. گوگل سایت نقشه سایت خود را ببینید و خزیدن آن خیلی دیر است که هر پروسه. اطلاعات بیشتر در اینجا: http://www.google.com/webmasters/sitemaps

10) مربوط به تبلیغات است. این یکی از مهم ترین عوامل برای موفقیت حستبلیغ. اگر کاربر اینترنت نمی توانید پیدا کنید مربوط به آگهی در صفحه خود او و یا او نمی خواهد با کلیک بر روی آگهی. آیا شما عمل می کنند متفاوت است ؟ بنابراین بسیار مهم است برای ایجاد منابع مربوطه برای صفحه وب خود را. به منظور انجام این کار شما باید مراحل زیر را انجام دهید.

برای اولین بار فایل را باید نجات داد با این نام مناسب برای مثال: Golf-Secrets.html اگر مقاله شما در مورد گلف. بنابراین صفحه وب خواهد بود:

[http://www.yoursitesname.com/Golf-Secrets.html]

دومین چیزی که شما باید تغییر است خود را به عنوان برچسب. به عنوان مثال:

<title>گلف-اسرار مقاله </title>

سوم است می زنیم. جمله اول باید این عنوان:

h1 12 گلف اسرار h1

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *