10 چیزهایی که شما باید انجام دهید زمانی که با استفاده از حستبلیغ گوگل

[ad_1]

حستبلیغ تبلیغ در خدمت نرم افزار از گوگل است که در آن مدیران سایت کسب درآمد از طریق متن و یا تصویری تبلیغات. حستبلیغ گوگل نیز استفاده می شود و حتی توسط وب سایت های محبوب فقط برای کسب درآمد اضافی. تا زمانی که وب سایت شما می شود تعداد زیادی از صفحه نمایش را تایید نرخ گزاف گویی و عالی ترافیک از محبوب عبارات جستجو وب سایت خود را دور خواهد رفت و شما در کسب مقدار زیادی از پول.

اگر شما با استفاده از این سرویس از گوگل حستبلیغ در زیر فهرستی از 10 چیزهایی که شما باید انجام دهید.

1. کلیک کنید تبلیغات در تمام طول روز طولانی است. آن را بسیار بهتر به کلیک بر روی بیش از به اندازه کافی تبلیغات.

2. ساخت نوشته های با عناوین گفتن بازدید کننده به کلیک کنید تبلیغات خود را. شما همچنین می توانید یک ویدیو خشنود بینندگان به کلیک بر روی تبلیغات به عنوان چند بار که آنها می خواهند.

3. اگر گوگل حستبلیغ بنر مناسب نیست را در کامپیوتر خود ویرایش کد. پس از ارسال هزاران ایمیل های اسپم که بخواهید به این وب سایت مراجعه کنید و با کلیک بر تمام تبلیغات.

4. را به کار آزاد مردم, صفحه اصلی مبتنی بر کارکنان و دانش آموزان با اجازه دادن به آنها را کلیک کنید تبلیغات خود را.

5. عضویت در بر حلقه یا ایجاد یک گروه است که هدف برای کلیک کنید هر یک از اعضای تبلیغات. استفاده از رباتها کلیک کنید که به صورت خودکار بر تبلیغات حستبلیغ گوگل.

6. تعیین برخی از هندی و چینی clickers. وجود دارد تعداد زیادی از آنها را که کار است که به کلیک بر روی تبلیغات از حستبلیغ در تمام طول روز طولانی است. محل بزرگ “Click me!” بیش از تبلیغات خود را.

7. استفاده از پاپ آپ در وب سایت شما. را پر کنید تا وب سایت خود را با تبلیغات و جعبه جستجو. هرگز قرار دادن هر گونه محتوای با کیفیت.

8. تلاش برای ثبت بسیاری از حساب حستبلیغ و موقعیت تمام تبلیغات در حساب های مختلف در همان صفحه. شما باید برای اعطا تمام ایمیل شما دریافت از گوگل حستبلیغ.

9. اطمینان حاصل شود که حستبلیغ قرار داده شده در صفحات با محتوای ممنوع. ارسال ایمیل به گوگل حستبلیغ آنها گفتن که شما هستند ،

10. ترکیب حستبلیغ با تصاویر “کلیک کنید دفعه بعد!” و “با تشکر از شما!”.

فراموش نکنید که این 10 شیوه فوق باید انجام شود به طوری که درآمد بیشتر با حستبلیغ گوگل آسان تر است و گرفتن ممنوع در گوگل است اجتناب شود. استفاده از جستجوگرها آلی روش های است که می تواند داده شده توسط یک شرکت جستجوگرها آلی. به همین دلیل شما هم اکنون می توانید بروید و یک قرار ملاقات خود را با اعتماد SEO ،

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.