2 نکته برای کسب درآمد خوب پول در Google AdSense کسب و کار

[ad_1]

پول را در گوگل AdSense, کسب و کار, شما باید بدانید که برخی از برنامه ریزی استراتژیک بسیار مهم است. شما نمی توانید فقط یک روز از خواب بیدار و تصمیم می گیرید که شما می خواهید برای رفتن آنلاین و شروع به ساختن پول با حستبلیغ بدون یک سایت بدون تو رفتگی در دیوار و بدون هیچ گونه تجربه کنید.

اگر شما از جان گذشته برای پول پیدا کردن کار های مختلف. من می دانم که شما احتمالا در یک شغل است که شما از آنها بدم میاید اما به خاطر کسب و کار آنلاین شما یک کار مختلف است که آسان برای فراموش نور در حجم کار و می پردازد که شما به اندازه کافی خوب برای شروع در حال اجرا برخی از تبلیغات و برخی منجر برای کسب و کار شما.

در این درس من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن با شما برخی از چیزهایی که شما می تواند انجام شود برای به دست آوردن پول با حستبلیغ گوگل امروز. من به شما اطمینان می دهم که این روند بسیار آسان است و شما می تواند به بالا و در حال اجرا است و اجرای این تاکتیک امروز. در واقع در اینجا اولین نکته برای کسب درآمد خوب پول با حستبلیغ گوگل:

1) کار در برابر رقبای بسیار کمی

بهترین راه برای انجام این کار در یک بازار تو رفتگی در دیوار. این برمیگردد به بازاریابی 101. رقابت کمتری شما بیشتر احتمال دارد شما را به تبدیل شدن به معروف در این طاقچه و مردم بارها و بارها از بازدید سایت خود را دوباره و دوباره برای اطلاعات بیشتر. بیشتر مطالب شما قرار داده تا مردم بیشتر خواهد شد و دوباره به سایت شما.

گاهی رقبای خود را حتی نمی خواهد می دانم که شما وجود دارد در بازار. اگر شما برای ساخت برنامه های وابسته و به حال مردم ترویج سایت خود را برای شما و سپس وزوز خواهد بود رفتن در اطراف در تو رفتگی در دیوار خود و مردم شروع به می دانم که شما در تو رفتگی در دیوار. این را الهام بخش بسیاری از شرکتی و الهام بخش بسیاری از مردم که سعی خواهد کرد و اجرای این همان نوع از تبلیغات است که شما در حال اجرا… کپی کردن طراحی سایت و همه چیز.

اما حتی اگر این اتفاق می افتد شما ممکن است در سراسر شاید 3 تا 4 رقبای جدید – که چیزی است. شما هنوز هم سود فوق العاده و شما هنوز هم اتاق را در تو رفتگی در دیوار خود را به مقدار زیادی از پول. این فقط طبیعت از تو رفتگی در دیوار بازاریابی است. در اینجا یکی دیگر از نکته برای داشتن موفقیت با حستبلیغ گوگل.

2) ساخت یک لیست ایمیل

با یک لیست ایمیل شما می توانید تکرار بازدید کنندگان به سایت و یا وبلاگ شما به سرعت و به آسانی. شما همیشه باید در تلاش برای ساخت یک لیست به طوری که شما می توانید آنها را در بازار بارها و بارها و در نتیجه افزایش شانس آنها را به بازدید از سایت خود و کلیک کردن بر روی برخی از این تبلیغات است که شما باید.

شما نیاز به ساخت یک لیست. مطمئن شوید که بازدید کنندگان جدید خوب هستند اما آنها نان و کره از کسب و کار شما – مشترکان خود هستند. وقتی که شما شنیدن از مردم می گویند که آنها از 1000 بازدید در هر روز به وبلاگ خود را… یک درصد خوبی از آن در حدود 40 تا 50 درصد است. من صحبت از تجربه در اینجا.

با این 2 نکته برای وبلاگ نویسی و گوگل حستبلیغ, آن را بسیار آسان برای شروع آنلاین, و آن را بسیار آسان برای شروع کسب درآمد کلیک در کسب و کار شما است که شما دنبال آن هستید. این نکات همیشه سبز هستند و کار را در آینده دور نیز می باشد.

موفق باشید با استفاده از این 2 نکته برای ایجاد پول با حستبلیغ گوگل.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *