5 مقرون به صرفه راهنمایی برای ساخت یک لانه سگ در فضای باز

[ad_1]

همه سگ ها سگ. برخی از صاحبان سگ را انتخاب کنید و اجازه دهید به حیوانات خانگی خود را زندگی می کنند در خارج. زندگی در خارج بدون امن آب و هوا proofed زندگی بزرگ منطقه است که نه تنها خطرناک می توان آن را به پایین سمت راست بدبختی برای سگ خود را.

در این مقاله ما'll بحث در مورد پنج راه خود را برای ساخت لانه سگ در فضای باز و بدون شکستن بانک برای ارائه سگ خود را با یک لذت بخش و ایمن آب و proofed, هوای آزاد, منطقه زندگی می کنند.

ما چیزهای زیادی برای پوشش بنابراین اجازه می دهد تا's شیرجه رفتن در سمت راست …

نکته # 1: نیمه, در خانه, لانه سگ

بسیاری از صاحبان سگ پیدا کرده اند آن را بیشتر مقرون به صرفه برای ساخت بر روی یک کوچکتر از قبل ساخته شده لانه سگ در فضای باز.

فکر می کنم از آن را مانند یک علاوه بر سگ خود را's house.

اگر شما قصد دارید آن را به درستی شروع کردن با کوچکتر لانه سپس اضافه کردن ساختمان های در به لانه می تواند به شما صرفه جویی در پول در دراز مدت.

نکته # 2: استفاده از مواد جایگزین

تا آنجا که من می دانم که شما don't مجبور به استفاده از لینک های زنجیره ای و یا جراحی برای ساخت یک لانه سگ در فضای باز.

جایگزین دیگر مواد پی وی سی و چوب و سیم ها.

استفاده از خلاقیت خود و به اطراف نگاه حرفه ای آشیانه برای دریافت ایده های خود را برای لانه سیستم.

نکته # 3: قبل از برنامه ریزی برای فضا و رشد

دادن به سگ خود را اتاق به اندازه کافی به حرکت در اطراف و گرفتن برخی از ورزش در طول روز ضروری است به خوبی لانه سگ در فضای باز راه اندازی شده است.

قبل از برنامه ریزی و از پیش تعریف چقدر فضای شما می خواهید به استفاده از, بنابراین شما می دانید چه مقدار مواد شما نیاز به به طور موثر تحت پوشش آن فضا است.

بهترین یو پی اس مجموعه اجازه می دهد تا سگ 20-30 پا از اتاق در حال اجرا و در حال 10-20 پا در عرض.

نکته # 4: استفاده از نایلون پانل برای ایجاد دیوار

اگر شما تصمیم به استفاده از زنجیره ای پیوند شمشیربازی برای ساخت لانه خود را به گرفتن برخی از نایلون پانل های دیوار و سقف مقرون به صرفه آب و تصحیح راه حل است.

نایلون پانل را می توان به شسته آنها تنفس و آنها به حفاظت از نور خورشید و جلوگیری از باد بهتر از باز کردن لینک های زنجیره ای طراحی شده است.

نکته # 5: طراحی مقرون به صرفه سقف

شما را پیدا خواهد کرد وجود دارد به عنوان بسیاری از گزینه های برای قرار دادن یک سقف در لانه خود را به عنوان وجود دارد برای چه برای ساخت یک لانه خارج از.

سه ثابت شده راه حل های سقف های هستند که هر دو موثر و مقرون به صرفه هستند:

الف) تخته سه لا

ب) Tarp

ج) بوم

در پایان خود را در لانه سگ در فضای باز مجموعه باید قادر به مقاومت در برابر عناصر ارائه سگ خود را در یک مکان امن به خواب (اضافه کردن یک سگ در خانه است یک ایده خوب), نگه داشتن سگ خود را ایمن از غریبه ها و دیگر حیوانات قادر به فرار . ما don't می خواهید بهترین دوست ما به برخورد با یک خودرو و یا برخی دیگر از حادثه.

[ad_2]

Source by Jason Mann

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *