6 باید با استفاده از ابزار جستجوگرها برای وب سایت تحلیل?

[ad_1]

بازاریابی آنلاین است که سریع ترین راه تبلیغات به آموزش و ترویج و یا بازار یک محصول و خدمات. و اگر شما را به وب سایت خود را از محصولات و یا خدمات, پس از آن شما باید با بالا بردن محبوبیت در میان مردم برای ترویج محصولات خود را. اگر شما در زمان کمتر به انجام این کار پس از آن شما باید با استفاده از برخی از وب سایت ابزار بازاریابی برای سریع تر روند.

تبلیغ در موتورهای جستجو مانند گوگل, بینگ, یاهو و…. و سایت های شبکه های اجتماعی قطعا افزایش محصول دید در کوتاه. اما شما نیاز به استفاده از برخی از بهینه سازی موتور جستجو (SEO) ابزار برای تجزیه و تحلیل و افزایش روند.

1. گوگل آنالیز ابزار:

این قدرتمند ابزار تجزیه و تحلیل در دسترس است به صورت رایگان از گوگل. شما می توانید تولید گزارش های دقیق در مورد وبلاگ و یا ترافیک وب سایت, کلمات کلیدی, بازدید, صفحات فرود نرخ گزاف گویی زمان در سایت و بسیاری دیگر. گوگل تجزیه و تحلیل ترافیک است محبوب ترین مورد استفاده در جستجوگرها ابزار تجزیه و تحلیل با طیف گسترده ای از امکانات و گزینه های.

2. Google AdWords ابزار:

یکی دیگر وابسته بحروف جدید هیروگلیفی و قوی تجزیه و تحلیل کلمه کلیدی ابزار از گوگل. این ابزار جستجوگرها پیدا کردن بهترین کلمات کلیدی جستجو در گوگل و موتور جستجو. کلمات کلیدی می تواند فیلتر کردن در سه راه ممکن است – گسترده و دقیق و عبارت منطبق است. شما همچنین می توانید کلمات کلیدی مربوط به وب سایت های خاص. را وارد کنید هر کلمه کلیدی خاص(بازدید کنندگان) خود را انتخاب کنید و جهانی و محلی ماهانه کلمه کلیدی جستجو.

3. SEOQuake:

SEOQuake افزودنی و یا افزونه برای مرورگرهای اینترنت مانند موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم. این مرورگر محبوب ترین فرمت برای تجزیه و تحلیل وب سایت. با استفاده از این ابزار شما می دانید که هیچ. از ورودی & خروجی لینک های ایندکس صفحات nofollow صفات رتبه صفحه و خیلی بیشتر از یک صفحه وب خاص.

4. BacklinkWatch:

این است رایگان و پیشرفته جستجوگر های backlink که تولید جزئیات مانند ندارد. از بک لینک گوگل, رتبه, و Nofollow ویژگی. BacklinkWatch طول می کشد داده ها از یاهو! شاخص وب و تجزیه و تحلیل صفحه وب است.

5. SEMRush:

این است که هنوز یکی دیگر از آنلاین ابزار تجزیه و تحلیل است که ارائه رقبا و کلمات کلیدی و لینک های آلی و پرداخت نتایج جستجوی گوگل. این است که توسعه یافته توسط SEO زلزله شرکت. دو راه وجود دارد به تجزیه و تحلیل رقبا – رایگان و نرم افزار. رایگان کاربر می شود تنها برخی از پایه کلمات کلیدی و آدرس سایت خود ، اما SEMRush نرم افزار کاربری به شما می دهد جزئیات مربوط به گزارش در حدود 300 نمایش داده شد و بعد از 10 ، 000 نتایج در هر روز است. شما حتی می توانید با دانلود این گزارش در اکسل و فایل های CSV است.

6. iBusinessPromoter (IBP):

IBP بالا و بهترین جستجوگرها نرم افزار در دسترس امروز با دسته ای از ابزار تجزیه و تحلیل برای ارتقاء وب سایت و بهینه سازی برای موتور جستجو, تاکتیک و پیگیری نتایج خود را بازاریابی اینترنتی و سئو فعالیت است.

شما همچنین می توانید با ارسال لینک کلیک کنید برای همه, مهم, موتورهای جستجو, دایرکتوری, رسانه های اجتماعی و سایت های شبکه های.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *