6 بهترین سایت برای دانلود زیرنویس فیلم به صورت رایگان

زیرنویس ها فقط مختص مشکلات شنوایی نیستند – آنها به شما کمک می کنند تا زبان های جدید را بفهمید ، و همچنین گفتگوهایی که دنبال کردن آن دشوار است را کشف کنید. اگر فیلمی را در DVD یا Blu-ray مشاهده می کنید ، ممکن است یک آهنگ زیرنویس داشته باشید ، اما معمولاً فقط به یک یا دو زبان (اگر اصلاً وجود دارد).

خوشبختانه ، وب سایت های مختلفی وجود دارد که می توانید آهنگ های زیرنویس را برای فیلم ها ، محبوب و مبهم بارگیری کنید. این به شما امکان می دهد فیلم ها را با زبانی کاملاً متفاوت با خود تجربه کنید.

زیرنویس OpenSubtitles
با یکی از بزرگترین مجموعه های زیرنویس های فیلم در اینترنت (با توجه به خود سایت بیش از پنج میلیون نفر) ، OpenSubtitles احتمالاً اولین سایتی است که می خواهید در صورت دانلود زیرنویس سعی کنید.

این سایت یک امر واقع بین المللی است و بیش از 50 گزینه مختلف زبان برای شما انتخاب کرده است و به شما امکان می دهد سایت را به زبان های از آراگونی به ویتنامی جستجو کنید.

زیرنویس فیلم
هر بارگذاری با یک نام فیلم ، تاریخ بارگذاری ، نظرات و رتبه بندی کلی برای کیفیت زیرنویس های ارائه شده همراه است. با استفاده از نوار جستجوی برجسته در بالا ، می توانید زیرنویس هایی را جستجو کنید که توسط سایر کاربران بارگذاری شده است. نوار جستجوی پیشرفته به شما امکان می دهد با توجه به سن ، رتبه بندی ، قالب و موارد دیگر جستجو کنید.

با این حال ، این سایت فقط زیر نویس فیلم را شامل نمی شود. شما همچنین می توانید زیرنویس های سریال های تلویزیونی را بارگیری کنید ، همچنین در انجمن انجمن شرکت کنید ، جایی که کاربران برای یافتن بهترین زیرنویس ها پشتیبانی و نکات ارائه می دهند.

Addic7ed
همانطور که احتمالاً از نام آن حدس می زنید ، Addic7ed (به معنای معتاد) قصد دارد فروشگاهی یک طرفه باشد که زیرنویس هایی را برای معتادان فیلم ارائه می دهد. مانند OpenSubtitles ، این یکی از سایت های زیرنویس است که بارگیری را هم برای فیلم و هم برای نمایش های تلویزیونی ارائه می دهد.

برای اینکه بتوانید زیرنویس ها را بارگیری کنید ، باید در Addic7ed ثبت نام کنید. پس از ورود به سیستم ، می توانید فیلم ها را با استفاده از یک نوار جستجو جستجو کنید یا از طریق منوی کشویی پیمایش کنید. نسخه های جدید برجسته در یک فید RSS در بالای صفحه نمایش داده می شوند.

این سایت همچنین برنامه ای را ارائه می دهد ، نسخه های بعدی برنامه های تلویزیونی مورد علاقه خود را برای سازماندهی (با لینک های مربوط به زیرنویس های ارائه شده) نشان می دهد. همچنین سؤالات متداول و تالارهای پشتیبانی برای سؤال ارائه می دهد ، به همراه صفحات آموزش برای توضیح نحوه استفاده از زیرنویس ها با برنامه های مشترک.

مانند OpenSubtitles ، Addic7ed در چندین زبان ، از عربی تا سوئدی موجود است.

Podnapisi
در حالی که ممکن است به نظر می رسد Podnapisi به بازار بین المللی خدمت می کند ، این سایت انگلیسی زبان برای زیرنویس های فیلم یکی از پاک ترین و ساده ترین استفاده هاست. این سایت دارای بیش از 2 میلیون زیرنویس برای بارگیری ، با بیش از 58000 فیلم و بیش از 6000 مجموعه تلویزیونی در دسترس است.

Podnapisi به بخش های واضح جدا شده است و صفحه اصلی لیست کوتاه جدیدترین زیرنویس های آپلود شده و همچنین بخش هایی را نشان می دهد که اخیراً دارای بالاترین امتیاز ، بارگیری ترین و بیشترین اظهار نظر در بارگذاری ها هستند.

Podnapisi مانند سایر سایتهای اصلی زیرنویس ، به شما امکان می دهد با استفاده از یک ابزار جستجوی پیشرفته ، با گزینه های کلمات کلیدی ، سالها ، زبان و موارد دیگر جستجو کنید. اگر در حال تلاش هستید ، یک انجمن پشتیبانی فعال به شما امکان می دهد سؤال کنید و درباره آخرین نسخه ها بحث کنید.

تلاش جامعه برای ترجمه سایت در حال حاضر در حال انجام است و زبانهای دیگر از آفریقایی به Xhosa در دسترس است.

زیرنویس YIFY
YIFY subtitles یکی دیگر از سایتهای با کاربرد ساده برای بارگیری زیرنویس ها است. برخلاف برخی از سایت های مهم دیگر ، زیرنویس های YIFY فقط زیرنویس های فیلم را برای دانلود ارائه می دهد.

اجازه ندهید پیوند گروه دزدی دریایی شما را کنار بگذارد — زیرنویس های YIFY بی خطر و دزدی دریایی هستند و بارگیری ها را به چند زبان ارائه می دهند. صفحه اول لیستی از فیلم های محبوب و اخیراً منتشر شده را به همراه دسته بندی هایی که فیلم ها را با هر زبان جدا می کند ارائه می دهد.

اگر می خواهید به دنبال یک فیلم خاص باشید ، نوار جستجو باید با یک وسیله نقلیه اتوماتیک که به شما امکان می دهد نسخه خاصی را هنگام تایپ پیدا کنید ، کمک کند. صفحه اختصاصی به هر فیلم اطلاعاتی درباره فیلم از جمله طول ، تاریخ اکران و رتبه بندی با زیر نویس های موجود در زیر ارائه می دهد.

خود این سایت برای استفاده رایگان است و ثبت نام لازم نیست. سایت زیرنویس های موجود را کنترل می کند – شما قادر به آپلود کردن موارد شخصی خود نیستید.

زیرنویس DIVX
اگرچه سایت از اوایل دهه 2000 چیزی به نظر می رسد و به نظر می رسد ، زیرنویس DIVX هنوز هم یک منبع مفید برای یافتن زیرنویس ها برای بارگیری است ، به خصوص برای نسخه های قدیمی. این سایت حداقل از سال 2002 (و قبل از آن توسط مالک دیگری) اداره شده است.

به روزرسانی های زیرنویس DIVX ، به ویژه برای نسخه های اصلی و فیلم های غیر انگلیسی همچنان درگیر هستند. می توانید سایت را بر اساس کلمه کلیدی ، زبان ، قالب یا رتبه بندی جستجو کنید ، اما می توانید از طریق صفحه دسته بندی به آخرین بارگذاری ها نیز نگاهی بیندازید.

اگر نمی توانید زیرنویس های یک فیلم قدیمی یا خارجی را پیدا کنید ، ممکن است زیرنویس DIVX بتواند کمک کند. بسیاری از زیرنویس های موجود در سایت به زبان های دیگری غیر از انگلیسی است.

اگر می خواهید فیلم های انگلیسی زبان را تماشا کنید (یا می خواهید y را بهبود ببخشید ، این زیرنویس DIVX را به یک منبع مفید تبدیل می کند.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *