6 دلیل آغاز بازاریاب باید با بازاریابی وابسته

[ad_1]

در این مقاله من به شما 6 دلیل آغاز بازاریاب باید با بازاریابی وابسته.

اگر شما مایل به شروع کسب و کار آنلاین, اما شما نمی دانید که در آن برای شروع من فکر می کنم شما واقعا باید به سهامداران بازاریابی امتحان کنید. به همین دلیل من می خواهم شروع با این تکنیک این است که این تا حد زیادی ساده ترین راه برای گرفتن آغاز شده و فقط در مورد هیچ هزینه در صف مقابل و در همه.

بنابراین اجازه دهید نگاهی به 6 دلیل آغاز بازاریاب باید با بازاریابی وابسته.

1. بسیاری از خارج وجود دارد برای انتخاب از

فقط در مورد تمام شرکت های خارج وجود دارد که برنامه های وابسته شما می توانید بپیوندید. و نه فقط شرکت های کوچک اما واقعا شرکت های بزرگ به عنوان به خوبی. مانند Walmart, Bestbuy, آمازون, JVZoo Warrior Plus, eBay, و تن از دیگران است. همه شما باید انجام دهید این است که انجام یک جستجو در گوگل با “نام شرکت” و قرار دادن برنامه های وابسته در پشت آن مانند این (به عنوان مثال. Walmart برنامه های وابسته)

2. رایگان برای پیوستن به

برنامه های وابسته پرداخت شما را به ترویج محصولات خود را و آن را رایگان برای پیوستن به آنها را بدون هزینه در صف مقابل برای شما. در حال حاضر بسته به نوع شرکت بستگی دارد چقدر کمیسیون شما را. به عنوان مثال وال مارت می پردازد 8% کمیسیون. و اکثر فروشندگان در JVZoo خواهد پرداخت 50%-100% کمیسیون بسته به فروشنده و محصول. در حالی که آمازون به طور معمول می پردازد 4-8.5% بسته به فروشنده خود را رتبه بندی.

3. هیچ محصولی را

هنگامی که شما در بازاریابی وابسته شما لازم نیست که به نگرانی در مورد ایجاد یک محصول دلیل این که شما به سادگی ترویج محصول به شخص دیگری. این یک بدون ذهن و بسیار خوشحال است و شما لازم نیست به هر گونه مهارت در ایجاد محصولات از ابتدا. همه از کار سخت مانند ساخت یک وب سایت ایجاد گرافیک عالی برای یک محصول پرداخت کسی که برای نوشتن کپی برای فروش صفحه همه در حال حاضر برای شما انجام می شود. همه شما باید انجام دهید این است رانندگی مردم به این صفحه.

4. هیچ محصولی به کشتی

هنگامی که شما در بازاریابی وابسته شما هرگز نمی خواهد باید به مبارزه با به کشتی یک محصول به این دلیل که فروشنده طول می کشد مراقبت از همه از این. و مهم نیست اگر آن را یک محصول دیجیتال و یا یک محصول فیزیکی. فروشنده طول می کشد مراقبت از همه کار سخت را برای شما. همه شما باید انجام دهید این است که مردم به یک نگاه در محصولات خود را و اگر آنها از خرید شما دریافت می کنید پرداخت می شود و آنها کشتی و یا تحویل محصولات دیجیتال است.

5. بسیاری از مکان برای ترویج

نامحدود وجود دارد راه های شما می تواند در ترویج این محصولات وابسته. شما می توانید با استفاده از ایمیل, Facebook, YouTube, مرجع تخصصی (خواندن قوانین و مقررات خود را قبل از ارسال) Twitter, Instagram, پینترست و غیره. حتی اگر شما یک مبتدی, شما می توانید برخی از خوب منفعل درآمد. به نظر من ساده ترین راه برای فروش وابسته است هر چند برای استفاده از ایمیل های خود را لیست. اگر شما یکی را نداشته باشند شروع به ساخت یک در حال حاضر. ایجاد یک رابطه خوب خود را با لیست و هنگامی که آنها به شما اعتماد کنند و شما آنها را وابسته به تبلیغات و آنها مانند ارائه آنها را به خرید از شما.

6. هیچ پشتیبانی از مشتری

یکی دیگر از چیزی است که شما لازم نیست که برای رسیدگی به پشتیبانی از مشتری. همه چیز را برای شما انجام می شود.

خوب است که در مورد پیچد تا 6 دلیل آغاز بازاریاب باید با بازاریابی وابسته. من امیدوارم که در حال حاضر شما می توانید ببینید که چرا این یکی از ساده ترین کسب و کار برای شروع به ساختن پول آنلاین.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *