6 Easy Adsense بهینه سازی راهنمایی

[ad_1]

به دنبال یک راه آسان برای کسب درآمد از سایت خود را و شروع به کسب درآمد پول از ترافیک شما را داشته باشد ؟ حستبلیغ ثابت کرده است خود را به یکی از ساده ترین راه برای وب مستر را به پول. حستبلیغ است که واقعا کارآمد ترین راه برای ساخت یک پول از یک وب سایت به عنوان شما لازم نیست که برای انجام هر فروش. حستبلیغ در معاملات با همه پول و تماس با تبلیغ که برگ مدیر سایت زمان برای ترویج سایت خود را. اما وجود دارد بسیاری از وب مستر در تلاش برای به دست آوردن هر نوع از پول مناسب و معقول از حستبلیغ. در حالی که از سوی دیگر خود را یک خوش شانس چند که درآمد یک معامله بزرگ در صد و حتی هزاران دلار در روز متغیر است. بزرگترین چیز در مورد اینترنت این است که مردم در حال حاضر و به اشتراک گذاری اطلاعات و بالا حستبلیغ بگیر اغلب بیش از تمایل برای به اشتراک گذاشتن وجود دارد اسرار و نکات از آنچه آنها انجام می دهند.

مدیران سایت که وجود داشته اند و آن را انجام داده و در حال حاضر درآمد روزانه از وب سایت خود را یک تن از راهنمایی و توصیه های مفید برای کسانی که فقط شروع کار در این زمینه از حستبلیغ و تبلیغات متنی. برخی از این نکات می تواند به سرعت به افزایش درآمد و کمک به به طور مداوم رشد مدیران سایت درآمد.

در زیر پنج مرحله ساده است که کمک خواهد کرد که شما برای شروع نسبت به بیشتر درآمد حستبلیغ.

بهترین آگهی واحد

یک آگهی فرمت است که به نظر می رسد به طور مداوم کسب بیش از هر تبلیغ و همچنین یکی که مورد علاقه اکثریت بزرگ مستطیل (336X280). این آگهی فرمت است که توانایی به ایجاد بالاتر CTR, و یا کلیک کنید از طریق نرخ. چرا این آگهی تمایل به بهتر از همه دیگران که وجود دارد بسیاری از گزینه های دیگر خارج وجود دارد ؟ اساسا به این دلیل که تبلیغات را می خواهم نگاه عادی لینک های وب و مردم استفاده می شود به کلیک بر روی آنها کلیک کنید این نوع از لینک ها. آنها ممکن است یا نه ممکن است می دانم که آنها در حال کلیک کردن بر روی خود را حستبلیغ اما تا زمانی که وجود دارد کلیک و سپس آن را تمام خواهد شد به نفع شما است.

استفاده از پالت رنگ سفارشی

ایجاد یک پالت سفارشی برای تبلیغات خود. یک رنگ را انتخاب کنید که به خوبی با پس زمینه سایت خود ، اگر سایت شما دارای یک پس زمینه سفید سعی کنید به استفاده از رنگ سفید به عنوان رنگ آگهی خود را در مرز و پس زمینه. ایده برای الگودهی رنگ است که به حستبلیغ نگاه مانند آن است که بخشی از صفحات وب است. دوباره این منجر به بیشتر کلیک از مردم بازدید از سایت شما. این است که شناخته شده توسط حستبلیغ حرفه ای به عنوان ترکیب.

قرار دادن AdSense

آگهی حستبلیغ قرار دادن یک محل که در آن بسیاری از وب مستر ترک پول روی میز. شما ببینید آنها ثبت نام و دریافت آگهی واحد و در سایت خود. آنها دفن تبلیغات در پایین صفحه به خوبی از اکثر کاربران است. بسیاری از مدیران سایت انجام این کار به دلیل آنها نمی خواهند سایت خود را به بیش از حد بسیاری از تبلیغات به عنوان آنها احساس آن خرابه های طراحی. در حالی که بیشتر موافقت خواهد کرد که تبلیغات نیست جذاب ترین عنصر اگر شما حتی خواندن این مقاله پس بدیهی است که شما به دنبال کسب درآمد بیشتر از حستبلیغ بنابراین فقط خلاص شدن از مفهوم یک سایت زیبا و به جای تمرکز بر روی یک پول تولید سایت بدون توجه به آنچه در آن مانند به نظر می رسد. در واقع برخی از درآمد سایت ها زشت ترین.

رو لینک کلیک کنید?

حفظ لینک به وب سایت مربوطه. اگر شما فکر می کنم برخی از سایت ها بهتر از دیگران قرار دادن تبلیغات خود را وجود دارد و سعی کنید برای حفظ و مدیریت آنها. اگر در حال حاضر وجود دارد مقدار زیادی از حستبلیغ قرار داده و به که برخی سایت قرار داده و شما در بالای همه آنها. که در راه بازدید کنندگان خود را ببینید, تبلیغات برای اولین بار پس از مرور به آن سایت است.

به طور خودکار تبلیغات

سعی کنید به طور خودکار درج کد حستبلیغ خود را به صفحات وب با استفاده از SSI (یا سمت سرور شامل). درخواست خود را در وب سایت مدیر اگر سرور شما پشتیبانی از SSI یا نه. چگونه شما آن را انجام? فقط صرفه جویی در خود را حستبلیغ کد در یک فایل متنی ذخیره آن به عنوان “حستبلیغ متن” و آپلود آن را به دایرکتوری ریشه وب سرور. سپس با استفاده از SSI تماس کد در صفحات دیگر. این نکته است که یک زمان بهینه ساز به خصوص برای کسانی که با استفاده از صفحه به صورت خودکار ژنراتور برای تولید صفحات وب سایت خود را.

اینها تعداد کمی از اساسی ترین و راهنمایی شروع کرده اند که به خوبی کار می کرد برای کسانی که تولید صدها و حتی هزاران نفر از وب سایت خود را. این مهم است که بدانید هر چند که تبلیغات نمایش داده می شود چرا که آن را متناسب با منافع مردم مشاهده آنها. بنابراین تمرکز بر روی یک موضوع خاص باید هدف اولیه خود را به دلیل نمایش خواهد بود به خصوص هدفمند در یک موضوع است که افراد خواهد بود مشاهده در حال حاضر.

هر سایت انجام خواهد شد متفاوت است و وجود دارد هیچ قانون سخت و سریع. بالا به شما برخی از ایده های خوب از چیزهایی که برای شروع با. نهایی ترفند برای کسب درآمد از حستبلیغ به این است که سعی کنید بسیاری از چیزهای مختلف و همیشه نتایج آزمون خود را. ایجاد یک تغییر در یک زمان و پس آزمون تفاوت. اجرای چیزهایی که باعث افزایش درآمد خود را و رها کردن و یا فراموش کرده ام کسانی که نمی. راهنمایی داده شده انطباق دارد توسط کسانی که افزایش درآمد خود هستند و بنابراین فقط به دستورالعمل ها. اگر آنها مشغول به کار شگفتی برای برخی شاید آن می تواند کار شگفتی برای شما بیش از حد. سعی کنید آنها را در تبلیغات خود و دیدن نتایج آن را به ارمغان خواهد آورد. اگر دیگران آن را انجام داده اند هیچ اشتباهی در تلاش آن را برای خودتان.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *