7 اینترنت ترفندهای بازاریابی برای کمک به افزایش سود

[ad_1]

خود را در حال اجرا مبتنی بر اینترنت کسب و کار می تواند دشوار و دلهره آور. آن را تست هر اونس از خلاقیت خود و استقامت. آن را به شما فشار به لبه و شما را سرگردان در صورتی که 9 تا 5 نبود چنین چیزی بد است ،

آن ممکن است دشوار اما در پایان یک روز طولانی شما می دانید که در اعماق است که آن را قطعا ارزش آن است. بودن رئیس خود را و تعیین نتیجه از زندگی خود است که قطعا ارزش آن است.

زیر 7 نکته فقط چند ایده برای کمک به شما آغاز شده و شما در حفظ و رفتن در سفر خود به عنوان بازاریاب اینترنتی.

نگاهی به در چگونه شما می توانید کسب درآمد به عنوان یک بازاریاب اینترنت!

1. پیگیری تبلیغات شما

شما نیاز به برخی از مرتب کردن بر اساس ردیابی در محل قادر به دیدن چگونه تبلیغات خود را انجام می دهند. بیشتر از هر تبلیغات خدمات مانند Adwords گوگل خواهد شد که این در جای خود. با استفاده از آزمایش اسپلیت شما می توانید مقایسه دو کمی با نسخه های مختلف از همان آگهی برای دیدن چه می کند بهترین.

2. فروش محتوا

یک راه آسان برای تولید درآمد آنلاین به عنوان یک بازاریاب اینترنتی است که به فروش محتوا. محتوا می تواند تقریبا هر چیزی را از ساده کتابها به گرافیک های پیچیده. پیدا کردن منابع به این چیزها ساخته شده است که به سادگی یک جستجو در دور.

3. ارسال مقالات به دایرکتوری ها

یکی از بزرگترین نقاط عنوان یک بازاریاب اینترنت است برای ایجاد ترافیک به سایت خود ، (نگاه کنید به لینک در پایین صفحه برای لیست دایرکتوری ها) بازاریابی مقاله است که بخش عمده ای از ترافیک که نسل است. ارسال مقالات به دایرکتوری ها قطعا کمک خواهد کرد که با گرفتن آن بسیار مورد نیاز بک لینک و کمک به بهبود رتبه بندی موتور جستجو.

4. ارسال سایت خود را به دایرکتوری لینک

یکی دیگر از ترافیک تولید ایده این است برای ارائه سایت خود را به دایرکتوری لینک (لینک در پایین صفحه برای لیست دایرکتوری ها). هنگامی که شما ارسال به دایرکتوری لینک شما معمولا قادر به شامل توضیحات و کلمات کلیدی خود را برای کمک به رتبه بندی خود را.

5. تکرار آنچه با این نسخهها کار

بازاریابی کسب و کار است که یک آزمون و خطا در کسب و کار. پیدا کردن چه کار می کند و با آن چوب!

حفظ و تجزیه و تحلیل و کشف آنچه کار نمی کند و انجام آن را متوقف. تعریف جنون است تکرار همان روند بارها و بارها و انتظار نتایج متفاوت است.

6. AdWords

– تقویت کلیک کنید از طریق نرخ

یکی از راه های سریع برای کمک به بهبود CTR (کلیک کنید از طریق نرخ) است که به با استفاده از کلمه کلیدی اصلی خود را در تیتر خود را AdWords تبلیغ. این باعث خواهد شد که کلمه به پررنگ شود در تیتر و هنگامی که آن را برای جستجو و کمک به افزایش شانس کلیک.

– استفاده از حق تیتر

هنگامی که شما در حال ردیابی تبلیغات خود را, شما نیاز به شروع به تست نتایج خود را. بهترین راه برای پیدا کردن چگونه به خوبی یک کمپین است که به تقسیم آزمون یک آگهی با تغییرات کوچک.

7. محصولات وابسته

یک راه عالی برای ایجاد درآمد اضافی علاوه بر فروش محصولات خود را با فروش محصولات وابسته. بزرگ محصولات وابسته هستند آسان برای پیدا کردن و تعداد محصولات در حال رشد هر روز.

بالای 50 دایرکتوری مقاله: http://www.vretoolbar.com/articles/directories.php

بالا لینک دایرکتوری: http://www.strongestlinks.com/directories.php

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *