7 دلایل بالا برای اتخاذ پاسخگو طراحی وب سایت

[ad_1]

در سراسر جهان, تلفن همراه, فروش پیشی گیرد رومیزی با فراز و نشیب. تعدادی از کاربران تبدیل به قرص و گوشی های هوشمند برای مرور اینترنت و یا خرید آنلاین در حال رشد است تا کنون به سرعت در حال.

در این بسیار رقابتی عصر دیجیتال که قابل حمل است و پادشاه آن را ضروری است برای کسب و کار به استخدام وب سایت پاسخگو طرح برای ساخت تلفن همراه-وب سایت دوستانه برای محصولات خود را.

این فقط ممکن است بهترین تصمیم گیری شما می تواند برای کسب و کار شما. در اینجا هفت دلیل برای شما به استفاده از پاسخگویی در هنگام ساخت وب سایت شما:

گوگل به نفع پاسخگو طراحی وب سایت

وب سایت با طراحی وب پاسخگو خواهد همان آدرس ها و کدهای HTML و حتی زمانی که دسترسی بیش از دستگاه های متعدد. این باعث می شود آن را آسان تر برای رباتها گوگل به جستجو خزیدن و سازماندهی محتوای وب سایت خود را. برای کسب اطلاعات بیشتر را بررسی کنید برخی از وب سایت های با رتبه بندی گوگل بالا و رعایت پاسخگو طراحی وب سایت آنها را استخدام کنند.

افزایش تجربه کاربر

وب سایت های پاسخگو ارائه تجربه کاربری بهبود یافته. تجربه کاربر به طور قابل توجهی تحت تاثیر بهینه سازی موتور جستجو. اگر وب سایت شما ارائه می دهد خوب تجربه مرور خود را برای بازدید کنندگان وجود دارد شانس بهتر از این رتبه بندی بالاتر در گوگل,'s نتایج جستجو. همچنین نشان داده شده است که کاربران به طور کلی دوباره و توصیه وب سایت های که ارائه آنها را به یک تجربه خوب است.

آسان برای تغییر یا به روز رسانی

هنگامی که شما با استفاده از یک وب سایت با طراحی وب سایت پاسخگو, ایجاد تغییرات در سراسر دستگاه های مختلف است که بسیار ساده تر از شما باید برای تغییر برنامه نویسی تنها در یک URL. این می آید در دستی زمانی که تغییرات سریع ساخته می شود به محتوای وب سایت خود را.

به اشتراک گذاری و ارتباط آسان تر می شود

یکی از مهم ترین عوامل وقتی که می آید به خود را بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو است که با کیفیت بالا و لینک ساختمان. داشتن همان لینک برای تلفن همراه خود را و نسخه های دسکتاپ کمک می کند تا با آسان ارتقاء و لینک های. آن's نیز بسیار مفید اگر شما می توانید بازدید کنندگان خود ارائه یک لینک برای به اشتراک گذاری در میان دوستان و خانواده.

سریعتر زمان لود وب سایت

وب سایت های که با استفاده از طراحی پاسخگو به طور کلی بارگذاری بسیار سریع تر از سایت های تلفن همراه اختصاص داده شده. برخی از مطالعات نشان داده اند که سرعت بارگذاری عامل مهمی است که بر رتبه بندی وب سایت در موتورهای جستجو.

مقرون به صرفه

طراحی وب سایت پاسخگو در نظر گرفته شده است بسیار مقرون به صرفه به عنوان آن را به شما صرفه جویی از نیاز به ساخت یک جداگانه سایت های تلفن همراه برای کسب و کار شما. هزینه های درگیر در حال توسعه نسخه موبایل یک وب سایت می تواند بسیار بالا است.

شانس پایین تر از محتوای تکراری

اگر شما یک جداگانه نسخه موبایل برای وب سایت شما وجود دارد شانس Google's رباتها تفسیر این را به عنوان محتوای تکراری است که می تواند تاثیر خود را در گوگل رتبه منفی.

تعدادی از مارک های که در ساخت وب سایت های تلفن همراه به منظور رسیدن به مخاطبان بزرگتر به ندرت تجربه انتظار می رود رشد در کسب و کار. طراحی وب پاسخگو از سوی دیگر باید ثابت می شود بسیار موثر در ایجاد یک پایگاه کاربر و بهبود رتبه بندی جستجو.

[ad_2]

Source by Aysha Rameez

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.