AdSense for Domains: استفاده از نام های تجاری برای افزایش CPM

[ad_1]

AdSense for Domains را می توان روی حیله و تزویر برنامه های تبلیغات کسب درآمد از, در درجه اول به دلیل اینکه اکثر بازدید کنندگان که دیدن صفحه فرود از یک دامنه پارک شده به ندرت بر روی تبلیغات کلیک کنید. آنها به جای ضربه “بازگشت” را فشار دهید در مرورگر خود.

اما معلوم است که AdSense for Domains با استفاده از مخلوطی از ک و CPM بر اساس تبلیغات است.

کلیدی برای افزایش درآمد خود را از AdSense for Domains این است که نشان دهد بیشتر تبلیغات CPM. متاسفانه شما نمی توانید بگویید حستبلیغ برای انجام این کار. اما وجود دارد یک زن و شوهر از راه به آن را دریافت نشان می دهد بیشتر تبلیغات CPM و هر دو روش شامل استفاده از نام های تجاری.

شرکت با نام های تجاری شناخته شده به خصوص آنهایی که بزرگ است که همه با آن آشنا هستند (پپسی, فورد, بانک مرکزی آمریکا, mcdonald’s, et al) صرف مقدار زیادی از پول را در تبلیغات نمایش داده شود. نمایش تبلیغات است که یک نوع از تبلیغ طراحی شده برای مردم را به دیدن این نام تجاری و ارتباط آن با چیزی مثبت و یا به یاد ماندنی است. در اینترنت, نام تجاری, تبلیغات لزوما در نظر گرفته شده برای جذب کلیک بلکه در نظر گرفته شده دیده می شود و به یاد.

از این رو این نوع از تبلیغات قیمت بر اساس CPM.

شما می توانید این کار را به نفع خود در AdSense for Domains توسط یکی از دو راه یا هر دو…

  1. ثبت نام نام دامنه است که شامل نام های تجاری – هنگامی که شما در حال تمیز کاری ثبت دامنه برای دامنه منقضی شده برای آنهایی که شامل یک نام تجاری شناخته شده نام. برای مثال (drinkpepsi.com یا fastfoodmcdonalds.com). AdSense for Domains را شناسایی نام تجاری در دامنه و نمایش تبلیغات مرتبط با آن علامت های تجاری. در نتیجه افزایش تعداد CPM مبتنی بر تبلیغات است.
  2. دانشیار نام تجاری کلمات کلیدی با نام دامنه – AdSense for Domains اجازه می دهد تا شما را به ارتباط به چهار کلمات کلیدی برای هر نام دامنه. بنابراین اگر شما یک نام دامنه “fastfoodreviews.com” سپس آن را مرتبط با نام تجاری کلمات کلیدی مانند “مک دونالد”, “برگر کینگ”, “تاکو بل” و “Pizza Hut”. شما می توانید تعداد بیشتری از CPM مبتنی بر تبلیغات است. شما نیاز به نظارت بر عملکرد و تست کلمات کلیدی مختلف برای دیدن که تولید بالاتر CPM نرخ.

نتیجه همه این است که شما می توانید پول کسب درآمد از AdSense for Domains مردم بدون کلیک کردن بر روی تبلیغات و افزایش خود را به طور کلی درآمد.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *