AdWords تبلیغ سیستم رتبه بندی & لغات تخفیف

[ad_1]

در طول بحث و گفتگو در مورد آگهی رتبه بندی سیستم تبلیغات گوگل AdWords برنامه و ارتباط لغات تخفیف ویژگی یکی از دوستان من اتفاق افتاده است به من بگویید روز دیگر که به گفته گوگل به شما پرداخت خواهد شد تنها کمی بیشتر برای یک آگهی خاص در موقعیت کاربر's صفحه نتیجه جستجو از “مالک” از موقعیت آگهی که در زیر شما. (اگر کسی از شما تعلق a توانید.) او متصل است که آن را واقعی ک ستون مانند این یکی به عنوان مثال:

موقعیت 1: $ 1,04

2: $ 1,03

3: $ 1,02

4; $ 1,01

سوال این است که احمق نیست و در همه حال دوست من است پس راه راست با یک سوء تفاهم کوچک ، گوگل می گوید که این لغات تخفیف مانیتور رقابت خود را و به طور خودکار خود را کاهش می دهد هزینه های واقعی هر کلیک بنابراین شما پرداخت پایین ترین قیمت ممکن برای آگهی خود را's موقعیت بر روی صفحه است. آن را نیز می گوید که واجد شرایط تبلیغات مرتب شده بر اساس آگهی خود را رتبه بندی که در آن

* رتبه = x پیشنهاد QS *,

که در آن QS نمره کیفیت مصمم است توسط عوامل مختلف اما اول از همه توانید رای و ارتباط برخی از عوامل است.

به دلایل مختلف گوگل فاش نمی کند هر جنبه ای از الگوریتم خود را, اما آن را به طور گسترده ای بر این باور بودند که QS است * در واقع * * * * تعدادی در گوگل,'s الگوریتم در حالی که برای ما AdWords تبلیغ آن است که تنها یک * مفهوم *. (ما می دانیم که عوامل آن بستگی دارد اما نمی دانم چگونه.) در حال حاضر اجازه دهید's می گویند که شما و خود را تنها رقیب هر دو دیدار با حداقل الزامات تعیین شده توسط min. ک پیشنهادات و داده های زیر:

شما // پیشنهاد: 9 QS: 7 رتبه = 9×7 = 63

Comp // پیشنهاد: 5 QS: 4 رتبه = 5×4 = 20

همچنین به طور گسترده ای اعتقاد بر این است که گوگل به پیروی از قوانین به اصطلاح * دوم-قیمت حراج * * * * و ما'll دنبال این مدل در حال حاضر. در مورد بالا البته شما برنده مزایده خود را با رتبه = 63 به این معنی که آگهی خود را نشان خواهد داد که برای اولین بار در کاربر's صفحه نتایج جستجو. اگر پیشنهاد خود را 9 است شما مورد نیاز خواهد بود به پرداخت 3 چون در آن صورت خود را رتبه 3×7 = 21 است که بیش از رقابت خود را's رتبه با افزایش 1. اگر به طور ناگهانی خود را رقیب تغییرات پیشنهاد خود را به 105 او خواهد شد برنده مزایده خواهد شد اما نمی توان ملزم به پرداخت بیش از 16 به دلیل 16×4 = 64 که بیش از رتبه خود را.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.