AdWords کار: آنها واقعا!

[ad_1]

در سال 2003 من پذیرفته شده توسط گوگل را در برنامه حستبلیغ. بدون شک آن شده است سودآور رابطه برای هر دو طرف به عنوان آنها به طور مداوم در خدمت بالا پرداخت مطالب مرتبط با تبلیغات و سهم ما در غنایم. هنوز حستبلیغ نمی آورد من مشتریان جدید اما AdWords می کند. فراموش لغات کار می کند ؟ بله آنها انجام دهد. اجازه دهید's نگاهی به برخی از مزایای در حال اجرا مقرون به صرفه AdWords کمپین.

پس چه هستند AdWords? AdWords گوگل محصول برای وب سایت تبلیغ. تبلیغات نوشته شده توسط تبلیغ کنندگان که تعیین چه مقدار از آنها را پرداخت برای هر کلیک [or impression] در آگهی که در آن آگهی را اجرا خواهد کرد و برای چه مدت. تبلیغات در گوگل ظاهر می شود's نتایج جستجو بر روی وب سایت عملا در هر نقطه از یک صفحه وب می تواند در خدمت. آنها به نظر نمی رسد در بزرگسالان و یا نفرت سایت و نه آنها به نظر می رسد در هر سایتی که گوگل بداند به غیر قابل قبول است.

هزینه های در حال اجرا AdWords است که به طور کامل تحت کنترل تبلیغ. شما می توانید انتخاب کنید پرداخت در هر نقطه از نیکل به $ 100. هر کلیک و بودجه روزانه مقدار می خواهید به صرف. شما می توانید اجرای یک آگهی یا تبلیغات متعدد و کمپین های مختلفی در حال اجرا به طور همزمان. شما همچنین می توانید تبلیغات خود را و یا مبارزات midstream یا کشیدن برنامه در دسترس نباشد. در آغاز ماه گوگل لایحه شما برای تبلیغات کلیک; این مرحله معمولا رخ می دهد به عنوان یک بدهی به حساب جاری خود را.

فراموش AdWords واقعا کار می کند ؟ بله انجام می دهند. چند ماه پس از پذیرفته شدن توسط گوگل را در برنامه حستبلیغ تصمیم گرفتم که من نیاز به راه اندازی خود من مبارزات انتخاباتی آگهی. به طور طبیعی, گوگل انتخاب به عنوان من بهره از حستبلیغ و من می خواستم به کمک گوگل حتی در راه است. برای هجده ماه گذشته من شده اند در حال اجرا مبارزات انتخاباتی و خاموش و آموخته اند که موثر ترین هزینه – و همچنین بازار نافذ – راه برای رسیدن به مشتریان من. آنها عبارتند از:

1. اجرای کوتاه مبارزات. من از مبارزات به یک یا دو هفته قبل از کشیدن آنها. اگر من علاقه مند به رفتن بیشتر من معمولا بازنویسی آگهی های من و یا تغییر مخاطبان. من چک کلمات کلیدی و بازی شیر یا خط کسانی هستند که بی اثر است.

2. کم CPCs. برای مدتی گوگل دریافت گزارش های غیر قانونی کلیک برای تبلیغ' تبلیغات. بسیاری از تبلیغ کنندگان یافت می شود بودجه خود را تخلیه ظرف چند روز از شروع مبارزات و شکایت با صدای بلند به گوگل. به سهم خود گوگل بازپرداخت تبلیغ برای کلیک نامعتبر است اما مشکل بر تقلب همچنان ادامه دارد. من پیدا کرده اند که با ارائه ده درصد پیشنهادات برای کلیک کمک می کند تا برای آوردن ترافیک کافی به سایت من; من't به نظر می رسد به رنج می برند بسیاری از کلیک نامعتبر است, اما زمانی که من از دست دادن حداقل است. بسیاری از تبلیغ کنندگان پیشنهاد خود را کاهش مقدار – به غم وغصه از ناشران – برای اجتناب از قربانی کلیک نامعتبر است.

3. بودجه کم. من به طور کلی بودجه بین $ 1- $ 3 در هر روز برای من مبارزات. اگر من یک مشکل با کلیک نامعتبر است و من تغییر مبارزات انتخاباتی و اطلاع گوگل. گوگل بسیار سریع در اصلاح مشکلات برای تبلیغ خود.

4. این Googlebot. بله اگر شما حستبلیغ, تبلیغات, Googlebot آمار بازدید سایت خود را به گوگل's صفحه به طور منظم نمایه سازی / spidering ربات. من نمی توانم آن را اثبات کند اما من به نظر می رسد که تولید بهتر صفحات ایندکس شده گوگل پس از ترکیب لغات. آنها ارسال ترافیک از طریق تبلیغات و صفحات در حال حرکت در صفوف است.

شما نیاز به آزمایش برای پیدا کردن چه نوع از مبارزات انتخاباتی با این نسخهها کار برای کسب و کار شما. نگه داشتن چشم و نزدیک در این گزارش در دسترس ساخته شده توسط Google AdWords تبلیغ و نگاه خود را webstats گزارش برای تغییرات در ترافیک. بالاتر از همه خود را بپرسید مشتریان جدید چگونه آنها آموخته شده در مورد کسب و کار شما و شانس هستند که تعداد قابل توجهی اشاره خواهد شد که آنها در کلیک یک آگهی گوگل برای پیدا کردن سایت شما. در صورتی که مورد, مبارزات انتخاباتی خود را یک موفقیت است و شما به زودی با من موافق است که لغات کار می کند, در واقع!

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.