DIY ارزان SEO روش های 2013 تکنیک های SEO

[ad_1]

راه اندازی کسب و کار بازاریابی اینترنتی بسیار آسان است اما چیزی که مشکل است این است که چگونه برای آوردن ترافیک به وب سایت خود را. امروز فن آوری تبدیل شده است یک ابزار مهم در ترویج صفحه خود را.

اگر شما می خواهم به کیفیت ساخت به لینک زیر یک نمای کلی از ساده و در عین حال موثر تکنیک های جستجوگرها است که می تواند به بهتر رتبه بندی وب سایت خود را.

کاربر پسند سایت

داشتن یک کاربر پسند سایت بسیار مهم در جذب ترافیک به دلیل کاربران به راحتی اذیت با سرعت بارگذاری صفحه. آنها می خواهند آسان به حرکت کمتر پاپ تا تبلیغات و تعاملی به طوری که آنها می توانید مطالعه کردن سایت به حد کامل خود را و شانس بازگشت بازدید کنندگان است. همچنین یک سایت کاربر پسند است که یک مزیت برای دیگر شبکه های کارشناسی ارشد برای ایجاد لینک های ورودی به وب سایت خود و با انجام این کار افزایش رتبه وب سایت شما در موتورهای جستجو.

محتوای با کیفیت

محتوای با کیفیت است که یکی از بهترین عاملی است که باعث افزایش ترافیک وب سایت شما. آن's پادشاه از همه ارتقاء وب سایت. خوب داشتن و اصلی محتوای وب سایت را افزایش می دهد این فرصت را از صفحه بالاتر بازديد و مشتریان بالقوه است. بسیاری از صاحبان وب سایت و وبلاگ را انتخاب کنید و ایجاد لینک به وب سایت هایی که محتوای خوب. آن است که ارزان روش جستجوگرها است که می تواند بسیار شکوفا.

نام دامنه خوب

نام دامنه خوب نقش مهمی در افزایش ترافیک وب سایت شما. شما باید دامنه است که آسان به خاطر داشته باشید جاذب است و مرتبط با محتوای صفحه وب خود را. مانند به عنوان مثال اگر شما از فروش قطعات خودرو شما می توانید با استفاده از یک نام دامنه مانند www. getcarparts.com. این کمک می کند تا شما در افزایش رتبه بندی موتور جستجو خود را به عنوان به خوبی به عنوان بهبود ترافیک خود را.

خرید نام دامنه است که بخشی از هزینه های اولیه ساخت یک وب سایت و بهینه سازی سایت خود را دید از طریق استفاده از یک نام دامنه است که مقرون به صرفه روش جستجوگرها.

دایرکتوری های آنلاین

هنگامی که شما می خواهید برای دریافت رتبه بندی در موتورهای جستجوی بزرگ شما باید به استخدام و انجام ارسالی دایرکتوری. این به طور معمول لیست وب سایت ها با توجه به دسته بندی و به عنوان یک قاعده; یک وب سایت باید محتوای با کیفیت بالا و اصلی به عنوان ذکر شده در هر فهرست آنلاین. این در نظر گرفته شده است به عنوان یک جستجوگرها مقرون به صرفه روش از آنجا که شما لازم نیست که به پرداخت هر گونه هزینه اضافی برای ارسال در دایرکتوری های آنلاین

سایت های ثبت مقاله

این یکی از معمول ترین و در عین حال وب سایت های موثر بازاریابی استراتژی. وجود مجموعهای از آنلاین ارسال مقاله به سایت های که در دسترس هستند در وب سایت را انتخاب کنید. بیشتر به شما در ایجاد و ارائه مطالب تازه و آموزنده بیشتر ترافیک و حتی فروش شما باید برای وب سایت خود را. مخاطبان خود را دوست دارد این روش به دلیل آن پاسخ های خود را نیازهای یادگیری به عنوان آنها همیشه به دنبال چیزی جدید و اصلی است. علاوه بر این, آن را به شما می دهد این فرصت را به شما شامل لینک به زمانی که ارسال یک مقاله است.

سایت های رسانه های اجتماعی

سایت های شبکه های اجتماعی یکی دیگر از راه های مطمئن خود را تقویت ترافیک به سایت شما. آنها موثر در گسترش پایه مشتری خود را و همچنین گسترش پیروان خود را مشترکین و دوستان است.

با استفاده از فوق ارزان DIY روش های SEO مثبت کانال خود را برای به حداکثر رساندن ترافیک سایت خود را.

[ad_2]

Source by Yasir Khan

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.