Facebook آگهی Disapprovals

[ad_1]

امروز من'd خواهم به صحبت می کنند به شما کمی در مورد اخیر راش – من حدس می زنم وجود دارد's هیچ کلمه بهتر است برای آن – از disapprovals که ما're دیدن آینده را از طریق.

اگر شما در حال ارائه یک محصول قانونی و مشروع یک مشروع خدمات و ناگهان شما پیدا کنید که تبلیغات شما در حال گرفتن سایتهای, don't ناامیدی. You're نه به تنهایی. آن's اتفاق می افتد به همه ما است و آن's سراسر هیئت مدیره.

Facebook در حال سفت کردن محدودیت های خود را. و وجود دارد's یک زن و شوهر از تغییرات شما ممکن است قادر به ایجاد که ممکن است کمک به تبلیغات خود را تایید کنید.

یکی از چیزهایی است که شما ممکن است بخواهید شامل یک سیاست حفظ حریم خصوصی در وب سایت خود را. در صفحه فرود است که شما're ارسال ترافیک خود را به مطمئن شوید که شما یک لینک به سیاست حفظ حریم خصوصی.

شما همچنین می خواهید به شرایط استفاده از خدمات و یا شرایط استفاده. بنابراین اگر شما're رفتن به جمع آوری نام و آدرس ایمیل خود را در صفحه فرود شما می خواهید برای اطمینان از که شما باید در نظر با استفاده از به طوری که مردم می توانید پیدا کردن دقیقا همان چیزی است's رفتن به اتفاق می افتد با نام خود و آدرس ایمیل زمانی که آنها آن را وارد کنید در وب سایت شما.

Facebook به دنبال آن دو چیز و نگه داشتن آنها گفت که به مشتریان ما – که شما نیاز به این را در صفحه خود را فرود.

ما've نیز تا به حال تعداد کمی از موارد که در آن ما تا به حال که بر ما فرود صفحات و در عین حال آنها're هنوز هم مخالف ما تبلیغات. بنابراین چه چیزی شما را اگر که's وضعیت خود را? نیز وجود دارد یک زن و شوهر از چیزهایی که شما می توانید انجام دهید.

یکی است که شما می توانید مطمئن شوید که آگهی خود را کپی شفاف است. اگر شما're انتظار مردم برای خود را وارد کنید نام و نام خانوادگی و آدرس ایمیل در صفحه بعدی پس لطفا بگو که آگهی خود را کپی کنید. ما're پیدا کردن تبلیغات ما که در حال شفاف شدن هستند تایید شده است. اگر شما're رفتن با برخی از مبهم فریبنده کپی آگهی برای این موارد شما ممکن است تبلیغات خود را تایید شده است. آن's ارزش امتحان کنید به گفتن “را در صفحه بعدی وارد کردن نام و آدرس ایمیل خود را به تماشای این ویدئو فوق العاده” و یا “آموزش سه گام در بهبود کسب و کار شما. وارد کردن نام و ایمیل خود را به سازمان دیده بان” و یا “برای اطلاعات بیشتر “یا” شرکت “.

شما حتی می توانید می گویند که وجود دارد's رایگان 30 روز محاکمه و سپس آن's هزینه رفتن به آنها را x مقدار دلار است. در حال حاضر من می دانم که کسانی از شما که درگیر در بازاریابی در حال رفتن به رفتن “Aahhh … I'm رفتن به می گویند که” اما اگر شما're گرفتن هر آگهی تایید شده, چه چیز دیگری شما می خواهم به انجام ? آن's قطعا ارزش یک شات به این چیزها امتحان کنید و ببینید اگر شما می توانید تبلیغات خود را تایید شده است.

موفق باشید به شما. من امیدوارم که آن را کمک می کند. خیلی ممنون از وقت خود را. I'll صحبت کردن با شما به زودی.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.