Facebook تبلیغات برای بازاریابی کایروپراکتیک

[ad_1]

در سال گذشته وجود دارد's شده است مقدار عظیم از وزوز در مورد چگونه Facebook اساسا گوگل یک ضربه سریع در مواجهه با این مقدمه و در حال حاضر بسیار محبوب Facebook Ads. اگر شما آگاه هستند وجود دارد's یک مبارزه بزرگ در بین # 1 پر بازدید ترین سایت در این سیاره (گوگل) و # 2 پر بازدید ترین سایت ذکر شده در بالا. با توجه به Compete.com مقايسه منحصر به فرد ماهانه بازدید کنندگان برای این ماه گذشته آنها به معنای واقعی کلمه گردن و گردن. این موردی برای کایروپراتیک به دنبال پیاده سازی یک کایروپراکتیک کمپین بازاریابی با استفاده از رسانه های اجتماعی.

آیا شما می دانید که در حال حاضر Facebook دارای بیش از 400 میلیون کاربر فعال در حال حاضر ؟ آیا شما همچنین می دانیم که آن دسته از کاربران صرف به طور متوسط 20 تا 50 دقیقه در این نیروگاه عظیم? که باور نکردنی است با توجه به کاربر اینترنت به طور متوسط صرف کمتر از ده ثانیه بر روی یک وب سایت در هر زمان را! هرگز خود شده است آسان تر از متوسط برای کایروپراتیک به استفاده از Facebook بازاریابی کایروپراکتیک به بیماران جدید و با نام تجاری خود را به عنوان کارشناسان محلی که جامعه قادر به می دانیم.

به پرتاب در یک لقمه از جنجال گوگل حذف شده حدود 15000 لغات حساب در چند ماه گذشته به دلیل آنها می تواند. در حال حاضر نیز وجود دارد چند دلایل دیگر چرا حساب های کنسرو شده. اما بیشتر از هر چیزی این یک مثال کامل از گوگل waiving it's چوب بزرگ از قدرت و پسر کوچک.

تا آنجا که بازاریابی کایروپراکتیک نگران است, I don't توصیه داشتن ترافیک خود را در حال آمدن از تنها یک منبع. برای طولانی ترین زمان “تجارت” شده اند صحبت کردن در مورد گوگل, گوگل, گوگل! چرا آنها تنه زدن این پایین گلو از بسیاری از ؟ به دلیل آن خوراک بسیاری از افراد زمانی که نفس کسب و کار گرفتن در صفحه اول برای هر کلمه کلیدی خاص. آن's نیز آسان به اعلام خود و متخصص به محض این که انجام شده و متوسط مبتدی آنلاین doesn't واقعا دانید بهتر است.

آن's هرگز یک ایده خوب به سقوط به دام نگه داشتن همه تخم مرغ های خود را در Google سبد و با تمرکز بر آنها را صرفا برای خود کایروپراکتیک ترافیک وب سایت. در حال گرفتن صفحه 1 گوگل رتبه بندی خوب برای دیدن ؟ اما در بسیاری از آن's تنها یک سطحی “I'm بهتر از شما” چیزی که به شما می دهد tunnel vision بنابراین شما را نادیده می گیرند دیگر گسترده منابع ترافیک آنلاین. در واقع بسیاری از آنلاین نخبگان شده اند که ساخت بیشتر پول از اینترنت اخراج گوگل خیلی وقت پیش!

Facebook تبلیغات برای بازاریابی کایروپراکتیک

در سال 2010 و فراتر از Facebook پتانسیل برای دریافت کایروپراتیک تن از بیماران و آنها را بازگشایی از پول خود را با آسان برای استفاده و ارزان ارتقاء متوسط. کایروپراکتیک marketing with Facebook تبلیغات در بسیاری از موارد می تواند حدود 75% کمتر گران تر از آنچه شما می خواهد به طور سنتی برای پرداخت منظم Google AdWords cost-per-click اساس! I've گرفته شده استفاده از این در سال گذشته برای من تمرین و وابسته به تلاش های بازاریابی.

اوه آره من ذکر ترافیک می تواند فقط به عنوان هدف ، شما می توانید به صورت انتخابی هدف خود را کایروپراکتیک Facebook تبلیغ به شهرهای محلی در اطراف منطقه شما, شما می توانید مجموعه های مختلف سن معیار و شما حتی می توانید هدف بالقوه بیماران جدید توسط کلید-کلمه عبارت است. این خبر بسیار خوبی برای بازاریابان به عنوان شما می توانید فقط به معنای واقعی کلمه تبدیل ترافیک و خاموش کردن هر و هر روز. وجود دارد بدون نیاز به صبر کنید تا هفته ها یا حتی ماه ها برای جستجوگرها به پا زدن در.

در اینجا's یک نکته سریع شما'll می خواهید به استفاده از خود را در Facebook کایروپراکتیک کمپین بازاریابی. از آنجا که تبلیغات در این شبکه هستند و ترکیبی از تصویر و متن شما'll قطعا می خواهید به تست کردن تصاویر مختلف است که در حال رفتن به را دیگران آنها را کلیک کنید. من توصیه می کنم شما در تلاش برای حداقل 5% کلیک کنید از طریق نرخ. Don't worry, Facebook پیگیری خواهد شد آمار کسانی که برای شما بنابراین شما می توانید ببینید. باید یک تصویر از شما را با یک لبخند بزرگ به عنوان این را به شما به نظر می رسد دوستانه و نزدیک آنلاین.

برای تنظیم کاریوپراکتیک Facebook آگهی تا شما'll می خواهید به حرکت تمام راه را به پایین هنگامی که شما're وارد شده و سپس با کلیک بر روی “تبلیغات” متن در پایین صفحه. این شما را به یک صفحه نمایش جدید است که به شما یک چند گزینه های مختلف یکی از آنها را که برای راه اندازی یک تبلیغ برای ترویج یا خود را در Facebook صفحه فن و یا وب سایت خود را.

حتی برای لحاظ فنی به چالش کشیده این فرایند بسیار ساده است. هر چه زودتر شما استراتژیک پیاده سازی Facebook تبلیغات در بازاریابی کایروپراکتیک آرسنال بیشتر بسیار هدفمند ترافیک وب سایت و بیماران جدید شما'll باید آینده را از طریق درب خود را. وجود دارد حتی کمی اب زیر کاه کلاهبرداری است که شما می توانید استفاده کنید برای به دست آوردن یک دسته از قرار گرفتن در معرض رایگان با تبلیغات است. ما'خواهید به آن بروید دفعه بعد!

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *