Facebook تبلیغات بهینه سازی شده برای برداشت – چگونه به هدف قرار دادن مشتریان رقبای خود را در Facebook

[ad_1]

این که آیا شما آنلاین محصول یا یک کسب و کار محلی, یک راه عالی برای دریافت آگهی است به هدف اصلی خود را از رقبای خود مشتریان.

منجر شود ؟ خوب است که's اصطلاح مورد استفاده برای افرادی که یا برای ثبت نام آنلاین خود را ارائه و یا برای یک کسب و کار محلی آن احتمالا به معنی این تلفن زنگ. هنگامی که شما خود را منجر شود که در آن شما می خواهید آنها را در واقع آن را's پایین به شما برای تبدیل است که منجر به یک مشتری پرداخت.

در روزهای اولیه از بازاریابی اینترنتی بسیاری از مردم بسیار خوبی بود با تبلیغات در گوگل, تبلیغات, اما آنها به احتمال زیاد شات خود را در پا از طریق خالص حرص و آز و آن را غیر ممکن است برای تبلیغ به نوبه خود منجر به سود. به هر حال به لطف رایگان بازار ما آنلاین, یک بازیکن جدید دیده است یک شکاف در بازار و ارائه یک جایگزین عالی … Facebook!

بله بعد از این همه سر و صدا در مورد Facebook معرفی تبلیغات در خانه ما صفحات من فکر می کنم بسیاری از مردم استفاده می شود به این واقعیت است که تبلیغات فقط بخشی از زندگی روزانه ما (حتی در Facebook و YouTube) و هر روز آنها فقط به نظر می رسد به زحمت ما کمتر … و حدس بزنید چه ؟ مردم در واقع با کلیک کردن بر روی تبلیغات و پول خرج کردن ترک گوگل در سرما.

پس چگونه می تواند به شما در این سودآور بازاریابی پلت فرم ؟ خوب هر کسی می تواند راه اندازی یک Facebook صفحه و بسیاری از افراد … سپس شما فقط نیاز به راه اندازی گام به گام آگهی حساب (بسیار آسان). برای ایجاد یک Facebook آگهی شما فقط نیاز به یک تصویر و برخی از کپی و یک صفحه برای ترویج.

در حال حاضر در اینجا's کمی پیچیده … ارزان ترین راه برای تبلیغ به هدف قرار دادن دقیق مخاطبان (چه در تو رفتگی در دیوار و یا در منطقه محلی خود)

شما ممکن است فکر می کنم در این نقطه است که همه چیز پیچیده اما خدمات وجود دارد در دسترس است که به شما عرضه خواهد شد با یک لیست از Facebook شناسه کاربر توسط جامعه صفحه و یا حتی یک کلمه کلیدی و یا شما می توانید خرید نرم افزار گران قیمت و انجام آن را به خودتان!

من شده است در حال اجرا از جمله کمپین های تبلیغاتی برای چند ماه در حال حاضر و تبدیل نتایج بسیار شگفت انگیز است. شما البته نیاز به مدیریت تبلیغات خود را و زمانی که نرخ تبدیل قطره, شما نیاز به تغییر تصویر و کپی کنید.

بنابراین اگر شما نیاز به ارزان منجر برای کسب و کار خود و سعی کنید Facebook تبلیغات … مخاطبان هدف و بهینه سازی برای برداشت. شما می توانید شروع با 5 دلار بودجه روزانه برای تست و آن را از وجود دارد. شما باید تقسیم آزمون تا 3 آگهی خود را بررسی کنید آمار روزانه و ایجاد تغییرات لازم برای نگه داشتن خود را تبدیل سودآور است.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.