Google Adsense: آنچه شما باید بدانید!

[ad_1]

ما در مورد چگونه به منظور توسعه یک Google AdWord کمپین اما از کجا این تبلیغات برجسته? به فکر می کنم که تبلیغات ویژگی تنها در گوگل با توجه به کلمات کلیدی جستجو شده توسط کاربران درست نیست که داعش تنها بخشی از این آگهی قرار گرفتن در معرض. حستبلیغ گوگل می تواند به عنوان نیمی دیگر از لغات. حستبلیغ اجازه می دهد تا صاحبان وب سایت به ویژگی های مربوط به تبلیغات گوگل در وب سایت خود را که منطبق بر مشخصات کاربر با مشخصات مورد نیاز از هر تبلیغ و همچنین اجازه می دهد تا صاحبان وب سایت برای کسب درآمد از طریق ترافیک تولید شده توسط سایت.

بنابراین اگر شما یک وب سایت که جذب مناسب و معقول تعداد بازدید هر ماه حستبلیغ گوگل است که احتمالا نسل درآمد خوب مدل برای شما و زیر ذکر شده مزایای باید موثر به شما متقاعد شده:

اضافه کردن یک جریان درآمد به کسب و کار شما:

حستبلیغ گوگل را فراهم می کند اضافه جریان درآمد برای کسب و کار خود را که بسیار آسان به راه اندازی است و دارای بخش مدیریت قدرتمند نرم افزار که ارائه مناسب ترین تبلیغات به مرتبط ترین گروه هدف است.

راه اندازی روش بسیار ساده است:

شما نمی نیاز به هر گونه تکنولوژی می دانید-چگونه وقتی که می آید به امضای قرارداد با گوگل حستبلیغ. یک ثبت نام ساده و روند پس از آن تصویب و کپی کردن برخی از پایه کد html بر روی وب سایت خود را به شما برای شروع با تبلیغات گوگل در سایت خود را حق دور.

فوری تبلیغ در سایت شما:

از آنجا که گوگل در حال حاضر در عمل بسیار موفق AdWords برنامه که در آن هزاران نفر از, تبلیغ, ثبت نام شما دریافت فوری تبلیغ که می خواهم به طور ویژه در وب سایت خود را. فروش و یا بازاریابی مورد نیاز شما برای دریافت تبلیغ در هر مرحله.

مستمر تقویت فن آوری بدون هیچ هزینه به شما:

گوگل تیم تحقیقاتی صرف هزاران ساعت در بهبود برنامه حستبلیغ به طوری که کاربران می توانند به بیشتر مربوط به تبلیغات و این همه در دسترس است به شما بدون هیچ هزینه.

Don't اخم اگر شما don't بالا viewer کشتی رای دادن در سایت خود:
شما هنوز هم می توانید کسب درآمد از طریق گوگل حستبلیغ. شما می توانید از ویژگی های گوگل جعبه جستجو را در سایت خود و پس از آن صفحه نمایش داده شده با نتایج جستجو آگهی های ویژه بر روی آنها است که می تواند خود را به تولید درآمد حستبلیغ مبارزات انتخاباتی.

هیچ ناخواسته تبلیغات نمایش داده شده در وب سایت شما:

اگر شما نگران در مورد نمایش تبلیغات ناخواسته است که ممکن است هیچ ارتباطی به بازدید کنندگان وب سایت خود و سپس حستبلیغ گوگل است برای شما. فقط تبلیغات مرتبط نمایش داده شده به کاربران است و برداشت هر دو این مشخصات که شما با هم قرار داده و همچنین به عنوان محتوای وب سایت خود را. تعدادی از خوبی تعریف شده فیلتر کار در پشت حستبلیغ برنامه اجازه می دهد نرم افزار به ', هوشمند,'.

پیدا کردن تبلیغات گوگل یک ذره خسته کننده است؟:

شما تنها نیست. حتی مهندسان گوگل متوجه است که تبلیغات نیاز به برخی از رنگ به آنها را و شما می توانید اضافه کنید که به صفحه نمایش گزینه است. این غذا نمی خورد به کاربران' پهنای باند و در عین حال صفحه نمایش با استفاده از یک خوب ترکیب رنگ در وب سایت.

گوگل نیز به اجرا premium برنامه برای وب مستر برای برنامه حستبلیغ اگر وب سایت شما جذب بیش از بیست میلیون صفحه نمایش و پنج میلیون جستجو نمایش داده شد و در هر ماه و این شناخته شده است به عنوان حستبلیغ برتر.

شروع آسان است:

آن را دشوار است برای متقاعد شود در مورد برنامه حستبلیغ و شما می توانید شروع کردن به راحتی تنها با یک صفحه فرم که نیاز به اطلاعات اولیه در مورد نوع حساب شما می خواهم به کسب و کار و یا فرد) اطلاعات وب سایت را انتخاب کنید محصول ( AdSense for محتوا یا حستبلیغ برای جستجو) و اطلاعات تماس. ورود به سایت نیاز به ایجاد به سادگی با یک مدرک معتبر و اغلب دیده آدرس ایمیل. تمام اطلاعات ارائه شده به Google ارسال میشود برای تصویب و تایید شما دریافت خواهید کرد یک لینک برای دریافت کد از آن شما نیاز به ارسال وب سایت خود را و شما را در!

حستبلیغ یک برنامه آسان به درک و پیاده سازی و در حال حاضر ارائه یک منبع پایدار درآمد برای بسیاری از خالص کارآفرینان! چه از شما انتظار دارند ؟

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.