Google Adwords – کشف استراتژی است که به شما کمک خواهد کرد

[ad_1]

جهان از پرداخت برای هر کلیک تبلیغات

پرداخت برای هر کلیک تبلیغات می تواند خسته کننده در ابتدا. اگر شما نمی دانید که آنچه شما انجام می دهند ممکن است در حالی که قبل از اینکه شما حتی هر کلیک بر روی تبلیغات خود را. بزرگترین در بازار البته گوگل Adwords است. می توان آن را یک ابزار قدرتمند اما شما واقعا باید بدانید که محصول خود را که شما تبلیغ بسیار خوبی است. بسیاری از افراد را کلیک کنید و آگهی خود را فقط به دلیل موقعیت خود و یا به دلیل آن عنوان جاذب عبارت است.

بالا تبدیل صفحه فرود و یا وب سایت

قبل از توجه به پرداخت پول برای تبلیغات حتی اگر از آن است که پرداخت برای هر کلیک تبلیغات شما باید به ساحل است که شما را بسیار جذاب سایت با تمام مطالب تاریخ است که در خارج وجود دارد. من شروع به نگاه مردم دیگر وب سایت های کمی گشت و گذار. شما حتی ممکن است پیدا کردن مثل من که بسیاری از سایت های خارج وجود دارد در حال ضعیف ساخته شده است. منظورم ساختار آن, اما من مقدار زیادی از غلط املائی و نامناسب استفاده از دستور زبان. وب سایت های با محتوای اصلی به نظر می رسد به نگاه بهتر از کپی سایت های خارج وجود دارد وجود دارد. قالب بسیار آسان برای استفاده, اما اگر شما می توانید پر کنید و آنها را با محتوای اصلی و نه فقط متن آن را قطعا نگاه بهتر است. بیشتر وب سایت شما می تواند تبدیل است بهتر است که خود را پرداخت برای هر کلیک تبلیغات را انجام خواهد داد.

ایجاد تبلیغات است که در حال رفتن به آنها را وق

این است که واقعا مهم به مبارزات انتخاباتی خود را به دلیل این است که اولین چیزی که مشتری به نظر می رسد. این است که در آن شما باید به قلاب در خواننده است. شما فقط باید 25 کاراکتر به انجام این کار در, بنابراین شما باید آن را قدرتمند و آن را به آنچه که خواننده را به دنبال است. شما باید به نوعی رله پیام چیزی اصلی یا بزرگ. بسیاری از مردم مانند آیتم های جدید و یا برخی از نوع دعوت است. به این موثر آن ممکن است عاقلانه به شامل کلمات کلیدی در عنوان عبارت است. به یاد داشته باشید این است که قلاب شما باید برای قرار دادن طعمه مناسب بر روی آن! شما همچنین می توانید در یکی از کلمات کلیدی خود را و اجرا جستجو برای آن. شما باید یک فرصت برای نگاه به تبلیغات دیگر. وجود دارد برخی از واقعا هوشمندانه تبلیغاتی وجود دارد هرگز کپی اما شما می توانید از آنها یاد بگیرند.

کلمات کلیدی

شاید سخت ترین قسمت در حال اجرا موثر pay-per-click ad. کلمات کلیدی خود را باید به طور مستقیم مربوط به محصول یا خدمات شما. وجود یک ابزار است که شما می توانید با استفاده از حق در گوگل AdWords است که کمک خواهد کرد که شما ایجاد یک لیست کلمه کلیدی. همچنین در اورتور وجود دارد یک ابزار است که تولید خواهد شد که چگونه بسیاری از بار یک جستجو انجام شد و در یک کلمه خاص شما ممکن است بخواهید برای اضافه کردن به یک keylist. هر دوی اینها خوب روش شما همچنین می توانید فقط با نوشتن یک دسته از کلمات و عبارات مرتبط با کسب و کار خود و یا خدمات خود را ایجاد کنید کلید لیست کلمه. آن یک ایده خوب برای به روز رسانی لیست کلمه کلیدی خود را, مطمئن شوید که شما را افزایش می دهد ک در بالا انجام کلمات کلیدی به طوری که آنها افزایش موقعیت آگهی خود را. حذف کلمات کلیدی هستند که به خوبی انجام و جایگزینی آنها را با آنهایی که بهتر. بررسی کنید تا ببینید که چگونه کلمات کلیدی خود را در حال انجام حداقل یک بار در هر هفته. یک جای خوب برای پیدا کردن کلمات کلیدی است که نگاهی به آگهی های دیگر همانطور که قبلا ذکر شد. کلمات جسورانه خواهد بود کلمات کلیدی استفاده می شود که هدف آن تبلیغ. این کلمات کلیدی محبوب هستند, شما می دانید که آنها فقط باعث شده که آگهی خود را دنبال.

نکته نهایی

هنگامی که شما راه اندازی یک حساب کاربری با Adwords گوگل شما می خواهید برای رفتن با استاندارد علاوه بر. در علاوه بر این شما می توانید کلمه کلیدی فردی مناقصه و شما همچنین می توانید تولید بالاتر CTR سپس شما می توانید با مبتدی علاوه بر. که مهم ترین بخش کلیک کنید از طریق نرخ. اگر شما هیچ یک کلیک بر روی تبلیغات شما حتی نمی توانید یک شانس برای تبدیل. تمرکز بر روی بیشتر کلیک و سپس هنگامی که شما انجام این کار خود را نگاه کنید R. O. I. یا بازگشت سرمایه گذاری. اگر این کم است, شما ممکن است بخواهید به استفاده از کلمات کلیدی منفی و یا شما ممکن است بخواهید گاهی اوقات حتی پایین تر موقعیت که آگهی خود را نشان می دهد. یک کم بازده سرمایه گذاری نیز می تواند معنی است که شما باید به کار بر روی وب سایت شما و تبلیغ برخی از مطالب است که ترویج تبدیل!

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *