Google Adwords – GooHay نقد و بررسی

[ad_1]

گوگل تبدیل شده است و غالب موتور های جستجو در اینترنت. می توان آن را سخت به تصور کنید که یک وب سایت بدون گوگل. که برای ماده, آن را در حال حاضر می تواند سخت به تصور کنید دنیای بدون گوگل.

به عنوان ترسناک به عنوان آن ممکن است به نظر می رسد بسیاری از مردم این است که هیچ کدام کمتر درست است. برای بهتر یا بدتر گوگل به نفوذ به تقریبا در هر جنبه ای از زندگی روزمره ما است. حال گوگل در حال حاضر یک مشترک در بیان و عمل انجام شده توسط میلیون ها نفر از کاربران در سراسر جهان در هر روز است.

جدید گوگل محصولات و خدمات ما در جریان آمدن در ترسناک, سرعت, افزایش گوگل و تاثیر آن بر زندگی ما. با وجود این, حاکم, حضور, بسیاری از مردم هنوز نمی دانند گوگل ارائه می دهد برخی از عالی رایگان ابزار بازاریابی برای بازاریابان و مدیران سایت.

ابزارهای بازاریابی است که می تواند ثابت کند بسیار ارزشمند برای هر وب مستر و یا بازاریاب در تلاش برای ترویج سایت خود را و یا محصولات آنلاین. ابزار مفید است که تبلیغات خود را ساده تر و بسیار سودآور است.

در علاوه بر این به ابزارهای ارائه شده توسط گوگل در اینجا می آید به تازگی معرفی شده GOOHAY. Goohay است که ترکیبی از نیروهای یاهو و eBay تشکیل قدرتمند ترین ابزار بازاریابی تا کنون توسعه یافته برای بازاریاب اینترنتی و تبلیغ امروز.

پیدا کردن کلمات کلیدی سودآور برای PPC سخت است و فوق العاده وقت گیر است. مردم به معنای واقعی کلمه را هفته اگر نه ماه تلاش برای پیدا کردن کلمات کلیدی سودآور. کلید واژه رقابت در حال تبدیل شدن سخت تر و سخت تر که بیشتر مردم در حال انجام آن داشتن یک ابزار مانند این است که واقعا ارزشمند است. $100 یک معامله برای یک ابزار است که مانیتور خود را و رقابت کلمات کلیدی.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.