Instagram: 6 دلیل شما را روزمره من

[ad_1]

Instagram است که در بالای لیست روزانه بیرون برای من. وقتی که من اولین بار شروع به استفاده از Instagram من به دنبال الهام و انگیزه برای آشپزخانه. 99.9% از ورود من هستند از وعده های غذایی من ایجاد کرده است. دلیل این کار این است که به ویترین که غذاهای خوشمزه و سالم را ندارد Culinary Institute Of America, آموزش آشپز, و نه آن را به مقدار زیادی از علاقه داشتن به مواد تشکیل دهنده. من برای وعده های غذایی ساده و خوشمزه در نتیجه هشتگهای #KeepItSimple و #KeepItTasty. هیچ دلیلی برای ابر عطر و طعم مواد را در وعده غذایی خود را با آیتم هایی که نمی بهبود طعم غذا و نه یک هدف.

در طول راه instagram زمان در یک نقش متفاوت در زندگی روزانه من. الهام بخش و انگیزه بود و هنوز هم وجود دارد اما ناخواسته کمدی رز به سطوح جدید است. من قبل از بحث در مورد تصاویر است که مورد علاقه من اجازه دهید به من می گویند که من دوست دارم خنده و این تصاویر کمک به دور از استرس از زندگی حتی اگر برای چند لحظه. اگر شما در Instagram, پس از آن من فکر می کنم شما می توانید موافقت کنید با این عکس که در آنها شما را به خنده زمانی که شما در حال مرور از طریق تصاویر بر روی iPhone یا iPad خود را.

بالا 6 دلیل من به Instagram روزانه

این هنرمند در کافی شاپ عکس

همه ما دیده می شود این عکس. یکی که در آن barista آنها تنها آنها را که در استارباکس?, تصمیم گرفت که آنها هر دو خسته و یا گرسنه هنرمند و نوبت خود را کاپوچینو به یک بوم. شما نگاه کنید به شکل قلب در همه زمان ها اما من هرگز دیده می شود یک چهره و یا یک حیوان. این تصاویر همیشه به من بخند چرا که من می توانید تصور فرد سفارش خود را کاپوچینو با امید مزه که بخار پز شیر و قهوه و کاهش استرس خود و نتایج یک قلب است. که آیا barista تصمیم گیری می شود ، چرا که فرد در Instagram تصمیم می گیرید که تصویر دیگری از شیر در شکل یک قلب چیزی است که نوشته شده. ما آن را دریافت کنید. قهوه به عنوان هنر. اجازه دهید!

تلاش نوار تصاویر,

من مطمئن هستم که تلاش نوار شد چهره های غذا خوردن سالم است اما اگر شما بازدید از یک تغذیه سالم وجود دارد تقریبا مطمئنا یک عکس از یک تلاش نوار. و این کافی نیست که فقط یک تلاش نوار اما این محصول شده است خرد شده قرار داده و به کوکی ها و کیک های شکسته و پرتاب شدن به ماست و بسیاری از تغییرات دیگر از آن استفاده کنید که این پست خواهد بود بیش از حد طولانی است. من هرگز تا به حال یک تلاش نوار و به احتمال زیاد هرگز پس نمی توانم اظهار نظر در مورد طعم و مزه. چرا Instagram تصاویر من را به خنده ؟ آنها همه جا هستند و شما نمی توانید یک روز بدون دیدن یک عکس از آنها.

استارباکس

من با اشاره به تصاویر coffee barista هنرمندان تا بالا اما یک روز نمی تواند بدون تصاویر از فنجان استارباکس. آنها ممکن است فقط در خارج از جام ممکن است آنها را داخل فنجان. من حتی دیده می شود تصاویر از داخل استارباکس. من آنها را میبینم و با خودم فکر می کنم: شما خریداری یک قهوه استارباکس و در برخی از نقطه بین پرداخت و نوشیدن شما تصمیم شما نیاز به عکس آن اما آیا شما طعم و مزه آن ، آیا شما نشستن و صحبت کردن با دوستان خود و جلوگیری از گفتگو را به تصویر ؟ من یک مقدار زیادی از افکار شناور از طریق سر من و من خنده چون من قرار دادن یک مکالمه هم که به احتمال زیاد نیست در حال وقوع است اما در ذهن من است و آن خنده دار است.

لیوان کیک

این است که من سوم تصویر مورد علاقه در Instagram. من مطمئن هستم که چرا آن را ترک من تا زمانی که من دیدن آنها انجام دهد. من حدس می زنم در داخل فکر میکنم به خودم: زمانی که شما می توانید پخت با استفاده از مایکروویو. شاید مخفیانه, من می خواهم به لیوان کیک. من مطمئن نیستم اما من مطمئن هستم که زمانی که تصاویر در Instagram نشان می دهد تا من از خنده روده. من می گویند که من را دیده اند برخی از فوق العاده لیوان آفرینش های کیک مانند شکلات مذاب لیوان کیک. که باور نکردنی است در ذهن من اما پیر من ریخت و 1 تخم مرغ, پودر پروتئین, و هر چیز دیگری و voila من “پخته” یک پروتئین لیوان کیک فقط به من ترک.

مخلوط سبز

این فقط مرا بکشند. آنها در Instagram در droves و آنها من را به خنده چون فکر من این است: شما می دانید که چگونه به استفاده از ماشین مخصوص مخلوط کردن. این یک پخت و پز, گزارش روز, البته, اما چگونه بسیاری از تصاویر از مخلوط سبز می تواند یک فرد را ببینید قبل از فکر کردن: عالی در حال حاضر سعی کنید پخت و پز آن دسته از سبزی های مختلف در یک فرم یا مد. من می دانم که مخلوط سریع هستند و من آنها را به عنوان به خوبی, اما زمانی که من آنها را به من نمی به اشتراک گذاری آنها را با Instagram چون من نمی هر چیزی به غیر از اضافه کردن آب سبزیجات و میوه به مخلوط کن. من می خواهم Instagram خوراک الهام بخش و ایجاد انگیزه برای مردم به آشپزخانه برای طبخ اما گفته شده که اگر یک مخلوط سبز می شود کسی آغاز شده در مسیر سلامت و سپس من همه برای آن است. اجازه دهید من روشن شود و می گویند که وجود دارد این است که مطلقا هیچ مشکلی با مخلوط سبز و یا مخلوط به طور کلی این است که فقط هنگامی که شما ببینید 20-50 اسموتی سبز تصاویر در هر روز شما را به خنده.

Seflies قبل یا بعد از تمرینات

اینها من تمام زمان های مورد علاقه. تصویر از انعطاف پذیری مطرح است اما امروز من ارائه دوست من مارلین از ماموریت به یک(nother) ماراتن چون او selfies من فقط در مورد hyperventilating. من دوست دارم وقتی که او در پست عکس از خودش از حمام در دفتر او پس از یک عرق سوار شدن و یا اجرا و چهره او می گوید تمام داستان. تصویر مورد علاقه من از مارلین است که در او شنا عینک به عنوان او به نظر می رسد مانند آن دیدن و در نفرت من و از این رو من نام مستعار برای او مطرود است مارلین. عکس های سلفی در حال هدیه ای است که نگه می دارد در دادن چون شما می دانید شما خواهد شد ده ها تن از آنها را در هر زمان داده شده و یکی فقط شوخ تر از دیگر. آیا شما صبر کنید تا حمام روشن است به pic? آیا شما مهم نیست اگر حمام شلوغ است ؟

این 6 دلیل هستند چرا Instagram همیشه جایی در برنامه روزانه من است. چگونه شما می تواند به خنده در برخی از مسائل شما را در Instagram فراتر از من است. وجود دارد یک تن از الهام و انگیزه مانند 21 روز سم زدایی قند من خواهد شد ارسال در دوشنبه اما برخی از آنها خنده دار نیز هست. من واقعا لذت بردن از پس مردم در خوراک برای تولید ایده های خلاق برای پخت و پز به من به ورزشگاه و به من بخندی.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *