LinkedIn در مقابل Facebook, که بیشتر باز کنید ؟

[ad_1]

جهان از شبکه های اجتماعی است, خوب تر اجتماعی است. اما من سوال که آیا آن را نیز بیشتر باز حداقل با درک من از چه کلمه باز به این معنی است. و اینکه آیا آن را در حال تبدیل شدن بیشتر مفید حداقل برای اهداف کسب و کار.

هفته گذشته Facebook و Bebo (یک شبکه دیگر که در درجه اول بر اساس UK) اعلام کرد که فراوان برنامه های کاربردی که ایجاد شد در Facebook در حال حاضر قادر به اجرا بر روی Bebo و به زودی به دیگر شبکه های اجتماعی است. همچنین در اخبار, مربوط, اعلام کرد که نسخه بتا از صفحه اصلی آن که من تقریبا از دست رفته به دلیل آن است که بسیار شبیه به آن را موجود در صفحه اصلی من هستم هنوز مطمئن شوید که چه سر و صدا است. آنها نیز در نهایت دوباره خود را در گروه نرم افزار و ساخته اند آن را آسان تر برای کاربران برای اضافه کردن چند برنامه بیش از حد.

بنابراین ما شاهد باز بودن بیشتر با این سایت های اجتماعی و یا فقط بیشتر پوچ روابط عمومی-ware اطلاعیه که اهمیت کمی? کمی از هر دو.

اول, اجازه دهید بحث در مورد آنچه که من فکر می کنم باید باز بودن بود. در حالت ایده آل من باید قادر به نوشتن یک برنامه به انتشار سری از برنامه با رابط و قادر به انتقال داده ها در داخل و خارج از این سایت شبکه اجتماعی در راه است که باعث می شود بیشتر حس برای من کاربر نهایی. هیچ یک از سایت های نزدیک به انجام این کار در حال حاضر.

بیایید فقط مقایسه Facebook و LinkedIn و ببینید که در آن پشته تا در باز بودن مقیاس. Facebook یک منتشر راهنمایی برای چگونه برای ساخت برنامه های کاربردی. به عنوان یک نتیجه وجود دارد هزاران نفر اگر نه میلیون ها نفر از برنامه های که نوشته شده است از بیهوده و بیمعنی به نیمه مفید است. مردم سعی کنید از برنامه های زمانی که آنها را ببینید که چه دوستان خود را انجام داده اند چرا که فرآیند انتخاب نرم افزار است که یکی از اطلاعیه شما می توانید در خوراک خبری خود را صفحه اصلی. به عنوان یک نتیجه از این نرم افزار می توانید بسیار ویروسی و به سرعت به دست آوردن کشش. و یا آنها می توانند چشمان پر اشتیاق نگاه کردن اگر شما لازم نیست که حق یک لیست دوستان شما به گسترش این کلمه در. Facebook برنامه های نوع مانند یک مد جدید کلوپ شبانه: اگر شما دعوت حق دوستان به شب باز شما در حال رفتن به یک جمعیت پوشش در خارج از درب خود را.

این نرم افزار که در حال حاضر به اشتراک گذاشته شود و با دیگر سایت های شبکه های اجتماعی مانند Bebo. جالب اینجاست که Facebook در تلاش است تا به جهان ثابت کند که آنها بیشتر از باز کردن گوگل اعلام کرد که خود را رابط های برنامه کاربردی تحت “باز اجتماعی” نام چند هفته پیش. شما می توانید می گویند که Facebook در تلاش است به مانند مایکروسافت از سایت های شبکه های اجتماعی اگر مایکروسافت تا به حال برای باز کردن برخی از پنجره های آن به رابط های برنامه نویسی. یا شاید آنها فقط در تلاش برای نه بد. (خیلی بد آنها muffed که بخش های مختلف با مسائل مربوط به حریم خصوصی اما این است که برای ستون دیگر.)

باز کردن برنامه نیست فقط متری از سودمندی. همچنین مهم است که چگونه شما پر شبکه شما در این سایت. با Facebook شما می توانید مخاطبین خود را به جمعیت خود را از لیست “دوستان” از انواع خدمات ایمیل مبتنی بر وب از جمله Gmail, Yahoo, و غیره. شما می توانید مخاطبین را از یک فایل متنی اگر شما آماده آن را به درستی. اما, هنگامی که شما تماس های وارد شده و مربوط به حساب خود را, شما نمی توانید صادرات آنها و یا حتی شکل چه کسی آدرس ایمیل در صورتی که تغییر آن, مگر اینکه آنها به شما بگویم به صراحت در مشخصات خود را.

LinkedIn ندارد مجموعه ای از برنامه های کاربردی دستورالعمل در عین حال اگر چه آنها به خاطر صحبت کردن در مورد آن. آنها مشابه تماس با وارد کردن امکانات برای Facebook, اگر چه آنها را خاتمه امتیازات خود را اگر شما از ارسال ایمیل به بیش از حد بسیاری از مردم که شما رد روش خود را با این ادعا که آنها شما را نمی دانم. این سرویس اجازه می دهد تا شما را به صادرات مخاطبین خود را در هر زمان شما می خواهید و در چند خوب فرمت های بیش از حد.

اجازه دهید به بحث در مورد گروه از مخاطبین خود را. نه از آنها به عنوان مفید به عنوان آنها می تواند. در حالت ایده آل من می خواهم یک سیستم چاپ و نشر است که من می توانید هشدار های همه مردم در آن گروه تنها با یک ارسال. شاید به این دلیل است که من شده اند با انتشار این وب خبرچین خبرنامه ایمیل برای تا زمانی که من به طور مستمر امید وجود خواهد داشت چیزی بهتر از یک ایمیل listserve به ارسال آن.

Facebook اجازه می دهد تا هر کسی برای ایجاد یک گروه بر روی هر موضوع. بسیاری از آنها را منعکس دانشگاهی (یا پوچ) جمعیتی از مخاطبان خود و بسیاری از مردم که من لینک وجود دارد در یک حالت ثابت از پیوستن به و unjoining گروه های مختلف. از آن آسان است به انجام هر دو و به عنوان یک نتیجه, عضویت در گروه واقعا ارزش بسیار دیگر که برای پیگیری که گروه محبوب در میان دوستان خود پس از عمل از پیوستن به چیزی است که نشان می دهد تا در صفحه اصلی “اخبار” به عنوان فردی حوادث و دوباره می تواند بسیار ویروسی. اما از آنجا که هر فرد به اقدام از پیوستن به گروه شما نمی توانید راه اندازی یک پیش جمعیت با تمام دوستان خود را. شما می توانید با ارسال اطلاعیه به تمام دوستان خود را, اما این است که نه کاملا آنچه که من صحبت کردن در مورد در اینجا.

Facebook این گروه قابلیت در حال حاضر ساخته شده است وجود دارد بدون نیاز به اضافه کردن یک نرم افزار اضافی و چندین کسب و کار مردم را آغاز کرده اند که با استفاده از Facebook خود را به عنوان اصلی ارتباطات ساز در یک به بسیاری از مد. (جف Pulver VOIP impressario یکی از قابل توجه تر و عمومی می باشند.)

همانطور که گفتم قبل, لینک, گروه فعال شده است در چند هفته گذشته. شما اول باید به تایید از ارتباط با پلیس برای ایجاد گروه خود را. این زمان من فقط چند ساعت. و سپس شما باید برای دعوت از مردم برای پیوستن به, اما شما نمی توانید فقط با ارسال یک اخطار به موجود خود را LinkedIn شبکه ای از افرادی که شما را شناسایی کرده اند. این امر می تواند بیش از حد آسان است. وجود دارد چند-قدم های متعدد-انتخاب روش شما می توانید قبل از عضویت من “Strominator” به عنوان مثال. برو جلو من به جرات شما را به سعی کنید شما ببینید که چقدر دشوار است.

من درک می کنم که چرا LinkedIn انجام آنچه آنها انجام می دهند, اما آن را در حال رفتن به محل کار و مگر اینکه شما فوق العاده صبر و بسیار با جزئیات گرا آن را بسیار آسان تر به استفاده از چیز دیگری به گروه مخاطبین خود را مانند یک ایمیل listserve.

بنابراین در اینجا ما هستند. کمی بیشتر باز بودن برای سایت های اجتماعی. گوگل در تلاش است تا خود را beachhead تاسیس و در حالی که Facebook تصادفا در مورد آن مسائل مربوط به حریم خصوصی آنها آغاز چیزی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به صورت موقت قرار گرفتند. LinkedIn است که هنوز هم بیش از حد سنگین دست به سلیقه من که خیلی بد است چون همه ما درونی LinkedIn رقص: به روز رسانی مشخصات خود را بپرسید و سپس شروع به دنبال یک کار جدید است. و در ضمن ما باید جدیدتر سایت های شبکه های اجتماعی مانند Spock برای مقابله با بیش از حد. و انجام آن را به خودتان سایت های مانند Ning.com که اجازه می دهد تا شما را به تقریبا ساخت شبکه خود را از ابتدا با کمی مهارت برنامه نویسی.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *