Music Promotion – فروش موسیقی آنلاین و به دست آوردن طرفداران بیشتر با Instagram

[ad_1]

بازاریابی موسیقی از طریق گزارشهای? فروش موسیقی آنلاین با در نظر گرفتن عکس? جلسه طرفداران جدید با یک کلیک از روی دوربین های دیجیتال? این امکان وجود دارد و در واقع اتفاق می افتد در حال حاضر.

با نرم افزار آیفون Instagram (این کار بر روی نسخه اندروید به عنوان ما صحبت می کنند) و هنرمندان و گروههای موسیقی به طور یکسان می تواند حداکثر رساندن قرار گرفتن در معرض خود را با اجازه در غریبه کامل به خود را نگاه کنید, عکس شخصی و در نهایت آنها را خرید موسیقی خود را. چگونه ؟

در حال حاضر Instagram 14 تا 15 میلیون کاربر است و یکی از ساده ترین برنامه های است که می تواند ارسال تصاویر به طور مستقیم به مورد علاقه خود را در شبکه های اجتماعی: Twitter, Facebook, Tumblr, فلیکر ابری و چهار ضلعی است. آمار اتصال آنلاین و ارتقاء موسیقی آغاز می شود.

که همیشگی کاربران از Instagrams قابلیت به فروش موزیک آنلاین / آلبوم ها و به دست آوردن طرفداران ؟ Indie گروههای مانند: ملی, براق تفنگ اسباب بازی; رقص مترادف Moby; راک Deftones و رسانه عزیزم Zooey Deschanel. آنها ارسال هزاران عکس و طرفداران برای همیشه قلاب.

در اینجا راهنمایی در مورد چگونه به انجام ارتقاء موسیقی و فروش موسیقی آنلاین در Instagram:

1. انتخاب یک نام بزرگ

خود را artist/band نام دارد از اهمیت زیادی برخوردار است. Don’t go crazy مرموز و یا زرق و برق دار نگه داشتن آن ساده است. شما می خواهید طرفداران خود را به شما در پیدا کردن و در پایان شما را دنبال کنید. پیدا کردن شما باید یک شکار گنج.

2. ایجاد عکس های جالب

شما می توانید آمد تا با یک سری عکس; انتخاب یک موضوع و آن ستاره در عکس های خود را مانند یک داستان است. آیا شما دیده می شود فیلم “آملی” با سفر گنوم? انتخاب یک اسباب بازی و یا هر آیتم و آن را کپی کنید. شما همچنین ممکن است یک هنری شات قرار داده و بازتاب عنوان.

3. را عکس ساده

نمی توانید با خودتان; شما نمی خواهید به پرمدعا. حتی یک عکس معمولی از شما غذا خوردن در یک وعده غذایی و یا راه رفتن سگ می تواند تحریک ‘وای shucks’ واکنش های. شما خاموش پرنیان که ” شما در یکی از ما!’

4. استفاده از هشتگهای

چه دنیای شما زندگی می کنند اگر شما نمی دانید که چگونه به استفاده از هشتگهای? کلمات پس از پایان هر پست می تواند کمک به شما در حفظ حضور آنلاین خود را. هشتگ های #bandname می توانید اجازه دهید طرفداران خود را بر گفت کلمه و پیدا کردن انواع بی حد و حصر عکس satiating اشتها خود را برای شما را ببینید. بنابراین در هر پست فراموش نکنید که هشتگهای.

5. بود ویروسی

گروه OK Go یک ویروسی تصویری داستان موفقیت. آنها آن را انجام داده ام چندین بار در یوتیوب میلیون ها نفر از بازدید. در حال حاضر آن را در Instagram. عکس های خود را باید منعکس کننده شخصیت باند خود را و آن را باید یک مفهوم جالب نیز هست. زمان به میل لنگ از خلاقیت و متوجه آن!

برای درجه یک توزیع موسیقی برای کمک به شما در فروش موسیقی آنلاین و همچنین می تواند کمک به شما یک headstart در موسیقی, ارتقاء, انتخاب یک موسیقی دیجیتال توزیع شریک است که رسیدن به بیش از 750 فروشندگان تلفن همراه و همکاران در سراسر 100 کشور جهان است.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.