Pay-Per-Click Advertising – تضمین شده ترافیک وب سایت

[ad_1]

Google Pay-Per-Click (PPC) تبلیغاتی تضمین شده پرداخت می شود منبع هر مقدار از ترافیک به وب سایت خود را. از آن شده است محبوب ترین در ترویج در بهینه سازی موتور جستجو (SEO) برنامه ها و شرکت های بزرگ اختصاص بخش زیادی از بودجه تبلیغاتی خود را به تبلیغات PPC به عنوان آن ارائه می شود! بنابراین آن را به ارزش در حالی که خود را به آن را امتحان کنید زمانی که هیچ چیز دیگری برای شما کار می کند!

پرداخت پستها در طول کلیک کنید بهینه سازی

قبل از اینکه شما می توانید موفق با PPC و اجرای یک کمپین, سبد خرید, شما باید خیلی خوب خود را با کلمات کلیدی هویج آویزان.

پس چگونه شما در بهینه سازی مبارزات انتخاباتی PPC? بله با خاص کلمات کلیدی دم بلند که کمتر رقابتی هزینه ای کمتر. این شما به ارمغان می آورد ترافیک بسیار هدفمند و در نتیجه بالاتر کلیک کنید از طریق نرخ و نرخ تبدیل.

اگر شما می خواهید برای پیدا کردن این کلمات کلیدی است که رقبای خود را در مناقصه و چگونه بسیاری از کلیک یک روز آنها را دریافت کنید, شما می توانید با استفاده از PPC وب جاسوسی. با PPC وب جاسوسی شما قادر خواهید بود برای ردیابی تمام پول-ساخت کلمات کلیدی استفاده شده توسط کسب و کار موفق. فقط کسانی که کلمات کلیدی و تبلیغات کسب و کار خود را.

پرداخت پستها در طول کمپین کلیک کنید مدیریت

مبارزات انتخاباتی خود را موفقیت ها نیز بستگی دارد چگونه شما نظارت بر بازدید کنندگان خود را و استراتژی کلمه کلیدی خود را.

شما می توانید شروع به مبارزات انتخاباتی خود را با کمک ردیابی و بازگشت-در-هزینه آماری ویژگی های لغات یا یاهو.شما می توانید دانلود لغات PPC ویرایشگر قدرتمند ترین PPC نرم افزار به شما کمک کند با کلمه کلیدی گروه بندی. و یا شما می توانید برون سپاری مبارزات انتخاباتی خود را به مبارزات و خدمات مدیریت به جای.

پرداخت پستها در طول کلیک کنید برنامه

2 بهترین تبلیغات PPC برنامه با بزرگترین رسیدن به بازار هستند AdWords گوگل و یاهو جستجو بازاریابی

تبلیغات PPC خود می رسد بازار هدف بسیار سریع و تولید آن با کیفیت بالا فروش منجر. اما می توان آن را پر هزینه است و آن بستگی به آگهی تبدیل به فروش.

من نمی توانم استرس به اندازه کافی اهمیت کلمات کلیدی مناسب – آنها اغلب کمتر رقابتی 2/3-کلمه عبارات. هنگامی که شما نوشتن تبلیغات PPC خود را و عناوین این کلمات کلیدی مرتبط باید درج شود. علاوه بر این باید 1st حرف هر کلمه در پایتخت قرار دادن کلمات کلیدی خود را در تیتر و استفاده از اعداد ،

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *