Paydotcom راهنمایی و آموزش برای مبتدیان

[ad_1]

فکر کردن در مورد استفاده از Paydotcom? انتخاب بزرگ است. اگر شما می خواهید به فروش کتاب های الکترونیکی, آیا به عنوان وابسته و یا فروشنده Paydotcom باید خود را با یک شماره انتخاب کنید. اینها مزایای استفاده از Paydotcom بیش از Clickbank

 1. هیچ کمیسیون theft مشکل است. هر Paydotcom اعضا باید وارد حساب پی پال خود را پس از ثبت نام. باید وابسته به تلاش برای خرید از لینک های وابسته خود را در این سیستم به طور خودکار کسر پورسانت, ساخت, فروشنده 100% سود.
 2. بدون انتظار برای پرداخت. همه پرداخت ها پرداخت از طریق حساب پی پال. بدون هیچ زحمتی رایگان راه برای دریافت پرداخت برای غیر ما وابسته است.
 3. صفر هزینه ی راه اندازی برای فروشنده. این دلیل دیگری است که چرا Paydotcom یک ریسک راه برای رسیدگی به پرداخت و وابسته. بر خلاف Clickbank و 2Checkout که در آن فروشنده نیاز به پرداخت $49.00 برای شروع این هزینه مورد نیاز است برای Paydotcom.

راهنمایی برای استفاده و ترویج محصولات Paydotcom.

 1. ثبت نام برای هر دو پی پال و Paydotcom حساب. بر خلاف Clickbank که در آن شما فقط نیاز به یک آدرس ایمیل Paydotcom شما نیاز به یک حساب پی پال. لطفا ثبت و تایید حساب پی پال خود را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. شما نمی خواهید پی پال برای محدود کردن دسترسی به حساب خود را.
 2. تحقیقات بازار با تقاضای بالا. بدون پژوهش مناسب تمام تلاش خود را به زودی تلف خواهد شد. وجود دارد راه های بسیاری برای انجام تحقیقات بازار است. اما من به شدت توصیه که شما چک Clickbank بازار برای اولین بار شروع. هر دو Clickbank و Paydotcom مشابه هستند. هر آنچه که به فروش می رساند در Clickbank به, با جاذبه نمره 1 یا بالاتر قطعا یک بازار بزرگ برای محصولات Paydotcom. پس از شما یک محصول با جاذبه بالا در Clickbank به بررسی Paydotcom بازار برای محصولات در موضوعات مشابه.
 3. پیدا کردن کلمات کلیدی مربوط به بازار با استفاده از کلید واژه ابزار گوگل. شما نمی قادر خواهد بود به بازار آنلاین بدون این ابزار است. کلید واژه ابزار گوگل است که هنوز هم بهترین به نظر من نه تنها به دلیل آن است که بزرگترین کلمه کلیدی پایگاه داده بلکه به دلیل آن رایگان است. به یاد داشته باشید هدف فقط برای دم جستجو در شرایط بدون در نظر گرفتن ترافیک خود استراتژی است که پرداخت برای هر کلیک بهینه سازی موتور جستجو, مقاله بازاریابی یا بازاریابی.
 4. شروع با ارسال مقالات ، بازاریابی مقاله است که منبع بزرگ از ترافیک. نه تنها به دلیل آن رایگان است اما همچنین به این دلیل آن را سریع. بر خلاف جستجوگرها و یا وبلاگ نویسی که در آن شما نیاز به صبر برای ماه ها در مورد برخی سال برای دیدن نتیجه. وجود دارد تن از دایرکتوری ها مقاله آنلاین, اما برای شروع من به شدت توصیه یا مقالات Ezine و یا HubPages. این دو دایرکتوری ها مقاله بالا با پیج رنک بالاتر و شهرت خوب در گوگل چشم.
 5. ارسال ترافیک با استفاده از AdWords گوگل. برای موفقیت آنلاین شما نیاز به هر دو رایگان و پرداخت می شود ترافیک. چرا ؟ چون هر یک از استراتژی های ترافیک است و محدودیت آن. اگر شما با استفاده از بازاریابی رایگان مانند مقاله و یا جستجوگرها وجود دارد هیچ تضمینی مقاله خود باقی خواهد ماند و در صفحه اول جستجوی گوگل نتیجه. با استفاده از AdWords حداقل شما می تواند غلبه بر این مشکل است.
 6. شروع وبلاگ خود را. فراموش نکنید که ایجاد یک وب سایت است. یک وبلاگ یک جایگزین بهتر برای وب سایت نه تنها به دلیل آن را می توان راه اندازی و اجرا در دقیقه بلکه به این خاطر که گوگل دوست دارد وبلاگ. موتورهای جستجو عاشق وبلاگ به دلیل اسکریپت موتور جستجو دوستانه و اکثر وبلاگ همیشه به روز با مطالب تازه. به علاوه خوانندگان می توانند نظرات ارسال به اشتراک گذاری افکار خود را که ایجاد بهتر محتوای با کیفیت. اگر شما را در بودجه کم شما می توانید با ایجاد یک وبلاگ رایگان در بلاگر. اما من به شدت شما را تشویق به ثبت نام دامنه خود را و میزبان وبلاگ خود. ایجاد یک وبلاگ وردپرس. نه فقط به این دلیل که وردپرس وبلاگ ها زیبا هستند اما همچنین دارای چندین ویژگی های تعاملی مانند ویدجت SEO و فیلتر هرزنامه.
 7. فهرست مرتبط با فروم. انجمن بازاریابی است که در واقع پیشرفته ترافیک استراتژی است. آن است که یک ضرورت است. اگر شما عشق را به گپ زدن با یک گروه با منافع مشابه به عنوان مال شما چرا سعی نمی فروم بازاریابی است ؟ مطمئن شوید که شما خواندن قوانین انجمن. برخی از فروم اجازه می دهد تا امضای برخی نمی کنند.
 8. رشد لیست پستی خود را. اگر شما یک لیست پستی شما لازم نیست خود را کسب و کار شما. در اینترنت اگر شما یک لیست پستی شما همیشه بستگی گوگل برای ترافیک و مشتریان. باید گوگل کاهش یافته و رتبه بندی وب سایت شما از صفحه اول تمام ترافیک خود را و مشتریان خواهد بود رفته یک شبه. با داشتن لیست ایمیل های شما همیشه خریداران بالقوه برای طول عمر.

برخی از توصیه و هشدار

 1. درخواست پی پال کارت اعتباری در صورت امکان. با استفاده از پی پال به عنوان روش پرداخت می تواند هر دو خوب و بد چیزی است. بد است برای برخی از دلایل پی پال ممکن است محدود به دسترسی به حساب خود را گاهی اوقات. سعی کنید اجتناب از این محدودیت اگر شما می توانید. یک راه این است که با استفاده از پی پال کارت اعتباری.
 2. همین حالا انتخاب کنید بیش از حد بسیاری از استراتژی های ترافیک در یک بار. برای شش ماه اول تمرکز بر روی ترافیک موتور های جستجو تنها, آیا رایگان یا پرداخت می شود. آن را برخی از زمان یادگیری و دیدن مداوم درآمد از یک منبع ترافیک.
 3. نمی پرش به بیش از جمعیت, بازار مانند بازاریابی اینترنتی, بهینه سازی موتور جستجو حستبلیغ و ساختن آنلاین پول است. وجود دارد مقدار زیادی بیشتر به کمتر رقابتی سوله در خارج وجود دارد مانند حیوان خانگی سوله و باغبانی با مقدار زیادی از ترافیک و پول می شود ساخته شده است. پس چرا پرش به شلوغ سوله?
 4. یادگیری و حفظ و یادگیری است. بازاریابی اینترنتی است که یک بازی ساده است. آن را فقط مانند کار روز خود را و یا کسب و کار خرده فروشی. آن سالها طول می کشد زمان برای یادگیری و یک دکتر خوب مهندس, معلم محقق و یا هر روز خود را به کار است. همان می رود برای کسب و کار آنلاین. بیشتر به شما یاد بگیرند که بیشتر تجربه شما تا به حال پول بیشتری به شما را.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.