PPC – بهترین راه برای تولید پول نقد سریع آنلاین

[ad_1]

چه PPC خدمات ؟

PPC مخفف به صورت کامل “PayPer Click” خدمات. آن نیز شناخته شده به عنوان “هزینه هر کلیک” سرویس. این یک تبلیغات اینترنتی مدل که در آن یک تبلیغ با استفاده از محتوا از صاحب's وب سایت به بازار یک محصول عبارت و یا خدمات. مالک است و به اطمینان حاصل شود که ترافیک به اندازه کافی در حال هدایت به وب سایت خود را به عنوان همان را به نفع تبلیغ است. در عوض صاحب جبران می شود. آن است که معمولا همراه با ردیف اول موتورهای مانند AdWords گوگل. با کمک این موتورهای جستجو صاحبان به طور معمول به دنبال ایجاد درآمد با هدف قرار دادن تو رفتگی در دیوار موضوع و یا محتوای خاص.

آگهی محتوا در هر یک از سایت تولید درآمد ثابت برای تبلیغ است. برخی از عوامل ممکن است پرداخت پستها در طول کلیک کنید و رای دادن. PPC به طور کلی نمایش تبلیغات در قالب تبلیغات بنر. این تبلیغات قرار داده شده در وب سایت برای نشان دادن مطالب مرتبط به جستجو مطالب یا محتوای از پیش تعریف شده. آن را می سازد استفاده از کمک های بصری در حالی که صدا نیز ممکن است مورد استفاده قرار گیرد. سایت های اجتماعی مانند Facebook یا Twitter همچنین استفاده از بنر فرم از تبلیغات PPC بومی.

خدمات PPC نمایش داده خواهد شد تبلیغات هر زمان که کلمه پرس و جو مسابقات مشخص لیست کلمه کلیدی و یا هر گونه تعریف محتوا. این تبلیغات شناخته شده به عنوان “لینک” و یا “تبلیغات” و به نظر می رسد در بالا و یا در زیر نتیجه جستجو در موتور های جستجو و یا صفحه و یا در هر نقطه که در آن توسعه دهندگان را انتخاب کرده اند آن را به نمایش. این یک ابزار بسیار موثر برای سوء استفاده از طریق تقلب کلیک کنید.

پرداخت پستها در طول کلیک کنید بازاریابی, راه استفاده از یک موتور جستجو است که در آن تبلیغ برای تولید کلیک بر روی وب سایت خود را.

PPC اجازه می دهد تا شما را به:

 1. جذب مشتریان بیشتر
 2. رسیدن به افراد مناسب در زمان مناسب
 3. تبلیغات سایت خود را به صورت محلی و یا در سطح جهانی

همچنین دو پایه مزیت های داده شده توسط PPC خدمات عبارتند از:

 1. هیچ بازدید بدون هزینه
 2. شروع با هر بودجه

چگونه کار می کند ؟

هر زمانی که یک بازدید کننده در وب سایت شما کلیک آگهی, you'll دریافت هزینه های کوچک به عنوان پاداش. این پرداخت هزینه است شناخته شده به عنوان “پرداخت هر کلیک” است. اگر مبارزات انتخاباتی PPC خود را به خوبی طراحی و اجرا می کند هموار و سپس هزینه خواهد شد و بی اهمیت. آن را بی اهمیت بود چرا که این دیدار خواهد بود ارزش بیشتری برای کسب و کار خود و از آنچه شما برای آن پرداخت خواهد شد. چرا PPC مدیریت خدمات خوب برای همه ؟

در اینجا یک لیست از آن چیزهایی است که باعث می شود خدمات PPC خوب برای همه:

 1. خوب برای جستجوگران: تحقیقات نشان می دهد که بازدید کننده با کلیک بر روی 'جستجو پرداخت ads' تر و نه بیش از هر شکل دیگری از دیجیتال تبلیغات. این به این معنی است که مردم don't ذهن در کلیک کردن بر روی آگهی چیزهایی که ارائه شده است که محصولات و خدمات در واقع متناسب با جستجوگران' نیاز دارد. دلیل این است که ما با استفاده از موتورهای جستجو زمانی که ما به دنبال محصولات و خدمات. نتایج که شامل تبلیغات بسیار مربوط به آنچه ما به جستجو برای. همچنین گوگل در حال توسعه یک فرمول جدید برای حصول اطمینان از تبلیغات PPC پاسخگویی به نیاز کاربران.
 2. خوب برای تبلیغ: تبلیغ کنندگان ارائه می گردد با یک وسیله منحصر به فرد برای قرار دادن پیام خود را در مقابل مخاطبان است که فعال است و خاص در به دنبال محصولات خود را. دلیل این است که جستجوگران خود را نشان می دهد محتوای مورد نیاز را از طریق پرس و جو جستجو. تبلیغ قادر به اندازه گیری ترافیک ایجاد شده است از این موتورهای جستجو است.
 3. خوب برای موتورهای جستجو: با کمک PPC موتورهای جستجو می توانید تهیه جستجوها و تبلیغات در همان زمان. همچنین به عنوان کلمات کلیدی خاص استفاده می شود در استخراج PPC موتور جستجو lookout برای همین از این رو سرعت بخشیدن به روند. گوگل برنده جایزه به عنوان بهترین موتور جستجو برای آگهی فضا با توجه به آن سهم بازار و درآمد حاصل از آن در کیفیت تبلیغات. گوگل فراهم می کند عملکرد خوب و ارائه می دهد ابزار برای ایجاد تبلیغات شما بهتر است; از این رو بیشتر خواهد شد و خود را به کلیک و بالاتر خواهد بود که درآمد شما'll دریافت از بازار است.

گوگل AdWords برای PPC

یکی از محبوب ترین سیستم عامل است که عمل PPC مدل که بر اساس آن فروشنده مناقصه بر روی کلمات کلیدی; صاحب وب سایت دریافت پرداخت برای هر کلیک بر روی تبلیغات خود را. هر زمان که یک جستجو آغاز جستجوهای گوگل برای AdWords تبلیغ و طبقه بندی نتایج است که به نظر می رسد در فضای آگهی در صفحه نتایج جستجو. انتخاب بر اساس کیفیت از کلمه کلیدی مربوط به کلمه کلیدی و متن آگهی و یا اندازه از کلید واژه.

هنگامی که یک کلمه کلیدی را به نظر می رسد بر روی صفحه است که در درجه اول بر اساس کاربر's رتبه. همان بیشتر طبقه بندی شده ضرب دو عامل است:

 • ک پیشنهاد – بالاترین مقدار یک تبلیغ است مایل به صرف.
 • نمره کیفیت – ارزش است که طول می کشد به حساب خود را از طریق نرخ کلیک کنید و صفحه فرود با کیفیت.

اما این سیستم برای شما مناسب است ؟

خوب فکر کردن در مورد این پرسش ها ما را با یک پاسخ بله. تبلیغات PPC ارائه می دهد یک فرصت منحصر به فرد به عنوان:

 • رشد پایه مشتری

تعداد افراد با استفاده از خدمات آنلاین و ابزار و مرجع تخصصی افزایش روز به روز. به عنوان مخاطبان این رشد می کند شانس محصول و یا خدمات پس از فروش بهبود و درآمد اگر شما اتفاق می افتد به عنوان یک صاحب وب سایت.

 • تولید کم هزینه آگهی

به عنوان PPC اجازه می دهد تا شما برای رسیدن به این چشم انداز زمانی که آنها در حال تحقیق و یا به دنبال خرید این راه بسیار موثر برای آوردن بازدید کنندگان علاقه مند به دیدن سایت خود ، بازدید کنندگان همچنین لذت بردن از الگوریتمی تخفیف و پیشنهادات در نتیجه نگه داشتن آنها را خوشحال.

PPC با این نسخهها کار برای هر نوع از کسب و کار. اما آن را دشوار است به اجرا و حفظ کند.

با استفاده از کلاس به کلاس PPC

هنگامی که شما انجام می شود ایجاد یک کمپین PPC شما می توانید با استفاده از عملکرد گریدر برای رای دادن به همان. این کلاس یک ابزار رایگان است. آن را چک مناطق زیر مبارزات انتخاباتی PPC خود را.

 • متن آگهی بهینه سازی
 • با کیفیت, فروشگاه
 • تصور به اشتراک گذاری
 • استفاده از کلمات کلیدی منفی
 • کلیک کنید از طریق نرخ

با کمک از عملکرد گریدر شما می توانید بدانید که در آن و چگونه شما ساخته شده است پیشرفت های کمک کرد که در تقویت مبارزات انتخاباتی PPC خود را چه می توانید عملکرد خود را بهبود بخشد و به طور بالقوه می تواند درآمد خود را. این روش سریع و امن و قابل اعتماد است.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.