SEM ساده ساخته شده!

[ad_1]

چه SEM?

برای کسانی که هنوز کاملا مطمئن شوید که چه SEM است, اجازه دهید ما به سرعت آن را بررسی. SEM مخفف بازاریابی موتور جستجو است. اصل آن است که یک راه را برای شما برای تبلیغ در صفحات جستجو مانند گوگل یاهو و بینگ. این همان است که گرفتن یک آگهی در یک روزنامه. AdWords گوگل است که تا بحال بهترین گزینه برای یک کسب و کار کوچک به عنوان آن می تواند ارائه بهترین نتایج. این است که با توجه به این واقعیت است که گوگل در سطح جهان نشان دهنده تقریبا 70 ٪ از تمام جستجوهای اینترنتی. قرار دادن تبلیغات خود را که در آن اکثریت مردم خواهد آنها را ببینید این است که همیشه بهترین گزینه است. در نتایج جستجوی گوگل اغلب سه نتایج و نوار کناری سمت راست جعبه تبلیغات همه پرداخت SEM تبلیغات.

چگونه کار می کند ؟

موتور جستجو بازاریابی تبلیغات جعبه کوچک تبلیغات که هدف شما نسبت به کلمات کلیدی خاص و جمعیت. دلیل آنها تبدیل شده اند بسیار محبوب است زیرا کسب و کارهای کوچک می تواند هدف بیش از حد محلی نتایج جستجو با اضافه کردن جمعیتی تنظیمات. این اجازه می دهد تا شما را به هدف مثلا “قرمز چکمه های کابوی دالاس تگزاس”. هر کسی که در مکان هایی که جستجو را در نوار جستجو در گوگل قادر خواهد بود برای دیدن آگهی شما در گوگل. کلمات کلیدی مثل این حراج به بالاترین پیشنهاد با بهترین ad. بنابراین اگر آگهی خود را به خوبی ساخته شده امتیاز به مرتبط ترین صفحه وب سایت و شما را به بالاترین پیشنهاد و آگهی خود در گوگل را نشان می دهد تا شماره یک. وجود دارد بسیاری از ابهامات موجود در این موقعیت از بازاریابی است. پیدا کردن مناسب SEM حرفه ای به مشورت شما در این نوع از برنامه کمک خواهد کرد که شما موفق خواهد بود. اما پس از آن تنظیم شده است شما معمولا می توانید مجموعه فراموش نکنید و برای جلوگیری از پرداخت برای دولت بخشی از یک خطای برنامه.

آیا این به من کمک کند ؟

گرفتن صفحه اول حضور در یکی از موتورهای جستجوی بزرگ می تواند بسیار دشوار است با توجه به صنعت. خرده فروشی بزرگ صنایع به خصوص دشوار به دلیل تعداد فروشندگان محصولات و دیگر اطلاعاتی گروه همه رقابت برای همان بالا از نقاط. با خرید تبلیغات حتی در بودجه مقادیر آن را فراهم می کند قرار گرفتن در معرض برای شرکت خود را هنگامی که خود را در نتایج جستجو های آلی هستند را اندازه گیری نمی. اگر شما در پیدا کردن محصول خود را و یا شرکت گذشته صفحه 3 در هر موتور جستجو کمتر از 1 درصد از تمام کاربران اینترنت هرگز آن را پیدا کنید.

ادغام خود را SEM برنامه به توسعه وب سایت خود را با توسعه تبلیغات است که متناظر با محتوا در صفحات خاص. این کمک خواهد کرد که این رتبه بندی از تبلیغات و ارائه اطلاعات مربوطه برای مصرف کنندگان که از طریق کلیک کنید به وب سایت خود را.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *