Underachiever اسرار فایل را نقد کنید – صاف و پوست کنده حقیقت

[ad_1]

خوب. اجازه دهید صادقانه جلو در این بررسی. زمینه کسب و کار و بازاریابی, روش های تدریس در Underachiever اسرار نمی شد در اصل ایجاد شده توسط راسل Brunson. راسل به دست آورد این برنامه از یکی از مربیان اد دیل که ایجاد یک برنامه به نام Underachiever تسلط چند سال پیش. پس از آن برنامه خود را اجرا کرده بود آن بود بازنشسته دیگر در حال ارائه شده برای فروش. آنچه راسل انجام داده است برای به روز رسانی برنامه اصلی اطلاعات در حالی که اضافه کردن خود نرم افزار محصولات خود را به آن را برای کمک به افزایش ارزش آن برای کاربر است.

به عنوان داستان می رود راسل هنگامی که برای اولین بار شروع به کاوش در اینترنت کسب و کار در آرنا او خریداری و اجرا اد دیل Underachiever تسلط دوره. و به عنوان آنها می گویند بقیه سابقه است. راسل شروع به راه اندازی خود را در بازاریابی آنلاین امپراتوری از محصولات است و پس از تبدیل شدن به یک کارآفرین موفق حتی فراتر از رویاهای خود. Underachiever اسرار است که به منظور کمک به دیگران راه اندازی کسب و کار آنلاین امپراتوری که برای رسیدن به موفقیت.

راسل موفق شده است در هر دو آنلاین و آفلاین کسب و کار سرمایه گذاری ایجاد و فروش الکترونیکی اطلاعاتی و ملموس محصولات (به عنوان مثال سی دی) با استفاده از اینترنت و USPS به ارائه محصولات خود. تجربه خود را در تمام مراحل کسب و کار و بازاریابی از او قرض دادن اعتبار با توجه به آنچه که او برای آموزش دیگران در مورد راه اندازی کسب و کار خود را.

یکی از چیزهایی است که راسل تا به حال برای تجدید نظر از اصلی Underachiever تسلط برنامه ای است که او در ابتدا با استفاده از توصیه به استفاده از لغات به عنوان یک روش ترافیک. با استفاده از AdWords گوگل و دیگر آثار بسیار خوبی در بخش با توجه به تمام تغییرات منفی که گوگل نهاد در تبلیغات خود معیار. شما بهتر است تمرکز بر روی برخی از روش رایگان برای رانندگی ترافیک که یکی از آنها شامل رانندگی ترافیک به Flycatcher صفحه او در مورد در ماده.

یکی دیگر از جنبه های این محصول است که ممکن است د-تاکید بر صفحه فروش برای این محصول است که ضرورت به یک نگاه حرفه ای به وب سایت خود را در صفحه فروش. چند سال پیش که پشت Underachiever تسلط برای اولین بار بیرون آمد آن را ممکن است برای قرار دادن هر نوع قشنگ به دنبال وب سایت بدون هر گونه گرافیک تجدید نظر, هیچ, هدر, فقط یک صفحه فروش نامه و باید آن را به خوبی در فروش. که مورد امروز است. از آن زمان نوار برای گرافیک تجدید نظر شده است.

اگر شما نگاه راسل وب سایت خود را برای Underachiever اسرار شما متوجه خواهد شد آن واضح و تمیز و حرفه ای نگاه کنید. این می تواند یک بیت از گرافیکی کار برای ایجاد حرفه ای به دنبال فروش صفحه برای سایت شما. و این را نباید دست کم گرفت اگر شما می خواهید به موفقیت در راه اندازی محصولات خود را برای فروش. در سمت به علاوه از این وجود دارد مقدار زیادی از رسانه ها که یکی می توانید با استفاده از برون سپاری این کار. به عبارت دیگر شما لازم نیست بدانید که چگونه به انجام همه چیز شما می توانید آن را برای شما انجام می شود (برای یک قیمت اسمی).

یکی دیگر از ضربه را در این برنامه این است که این نرم افزار با محصولات موجود در آن در حال منسوخ شده و بسیار موثر است. در حالی که ممکن است برخی از حقیقت به این محصولات فروخته شده به طور جداگانه و در بسته گنجانده شده است. همچنین این بی سابقه است که یک نفر می تواند در پیدا کردن و استفاده از برخی از روش های شرح داده شده در جای دیگر (Google AdWords Keyword Tool, مثلا و یا کلمه کلیدی Optimizer Pro) برای پیدا کردن کلمات کلیدی خوب و یا کشف که بازار داغ اگر کسی راضی نیست با چه بسته بندی محصولات نرم افزاری ارائه کرده است.

خط پایین پایین می آید که قادر به پاسخ به یک سوال: آیا این روش تدریس در Underachiever اسرار کار می کند ؟ آنها کمک به شما در دستیابی به موفقیت در کسب و کار اینترنتی تلاش? از آنچه که ما توانسته ایم برای تعیین پایه و اساس از اطلاعات است که باعث می شود تا قلب این برنامه بر اساس صدا, کسب و کار, اصول و شیوه های. اگر شما به دنبال مشاوره داده شده و در واقع پیاده سازی استراتژی نشان داده شده است وجود دارد هیچ شکی نیست که هر کسی که به درستی اعمال می شود این اطلاعات می توانید پول را با استفاده از بازاریابی آنلاین است.

تنها سوال از چپ به پاسخ از این نقطه است که: آیا شما به اندازه کافی متعهد و حاضر به دنبال از طریق و اقدام در این مواد ؟ چرا که تنها راه شما پیدا کردن صاف و پوست کنده حقیقت است.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *